Squerlz HPS/MH 250 W Again ovaj put White Label Super Skunk i Auto Mazzar Dutch Passion Autosi :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
POZDRAV EKIPA :vutra:

Skratio sam box :ajnstajn: (znam svi prosiruju a ja skracujem :D) sa 80x80 na 60x80. Setup je isti kao predhodni grow koga zanima oprema nek pogleda sve je lepo dukumentovano. Ovaj put sam resio da nista ne ulazem u opremu ;) da malo i on vrne ulozeno. Semenke, hps/mh, ventovi su od prosle godine samo zemlja i perlit je novina u ovom grovu.

Ne znam koja je koja sorta tako da cu od prilike staviti :puuuh::

Vlagu i temperaturu unapred upozoravam necu pisati imam ruku (ako se razumemo) :)
Pravac u zemlju posle 10 min pljuvacke :fuck: Ali je provereno obadve su tu ;)

Teram rezim 18-6 sa tim da zadrzavam pravo promene ukoliko se pokaze da
bude potrebe (citaj zbog ladnoce) na vise sati po danu ...


SPECIFIKACIJE GROWA:


ZEMLJA:
POTGROUND H+ PERLIT OD PRILIKE REKO BIH 10-15 %

VENTILACIJA:
BLAUBERG 125 t + CLIP ON FAN 1 BRZINA ZA SVE

BOX: 60X80 HOME MADE

SVETLO: MH OSRAM, HPS PHILIPS 250W

POTS:
15 L

KLOPA:
HESI BLOOM , HESI P+, I SLAVOL CELI GROW

1 DAN

SUPER SKUNK WHITE LABEL

Izasla mala na svetlost dana :) Dobro dosla :gled:

IMG_0018.JPG

0 DAN
AUTO MAZZAR
DUTCH PASSION

Jos se muci skinuo sam joj semenku cekam da vidim do ujutru dal ce sama da odvoji listice i da se digne il cu ja da operiram :razvaljen::

IMG_0019.JPG


Dobrodosli na dnevnik Squelza raskomotite se i pitajte recite linkujte uzivajte tu smo da se druzimo !

Sad pozdravi @1310 super groweru , @Stipe mentoru (Vili dobroj) koja je otisla na godisnji ali bukvalno :D I svim dobrim ljudima ovoga predivnoga fouma :thumb:

Svi mi bili zdravi, veseli, sretni i naduvani :D

Pozdrav :vutra:
 

Prilozi

  • IMG_0020.JPG
    IMG_0020.JPG
    283,4 KB · Pregleda: 27
  • IMG_0021.JPG
    IMG_0021.JPG
    321,3 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Hvala vilo znam znam daj foto ovo ono bice sledeca tura Tutankamon od piramide :) Sad sam odustao zbog grejanja sa foto ali skoncam ja to vremenom ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
neka ti bude sretan grow.:popcorn:::rasta:
zasto si smanjio box? za jednu biljku imas samo 30*40 nekako mi je to malo i za autose. ja bi stavio jednu u taj prostor i dobro je razvuko, i dobio isto ko od dvije...:) al ti si majstor svog growa pa ti odlucujes kako ce bit:gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Imao sam 80x80 box i ondak skontah 2 bilje autosa ili jedna foto zamisli kako izgleda kocka (ormar) u sobi jbg ja jos uvek goste primam (ne sve, ali sto da se vidi nema potrebe) Imao sam i manji box 2 autosa sam izgurao bez potrebe viska prostora :) Sto kazes ti svako je master svog growa ja smatram da je ovo taman :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Sretno... i fine sorte naravno, ajmo reći klasika :thumb: .
Mazar ako ne zine danas do podvečer onda moguće da mu je prozirna opnica ostala na glavuši. To lagano skineš iglom i pincetom po kirurški i piči dalje ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
hvala frende na ono super grower, samo nije tome tako.:joint:
sretno i zabavno. auto i foto, zašto ne a i odluka o povratu uloženog,ima tu nečeg (pogled na račune,mrak na oči pada, moram razmisliti malo o tom)
ovako bijeli boks i 250w ,mislim da je bolje nego sa ref folijom, rado ču pratiti situaciju s malim ventom jerbo meni i dalje probleme više stvara nego korist donosi:whato:: sad su nam boksovi istih dimenzija i snage, hehe nadmetanje hočeš-nečeš:D. Sretno još jednom i veselo nam bilo:let:
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Sretno... i fine sorte naravno, ajmo reći klasika :thumb: .
Mazar ako ne zine danas do podvečer onda moguće da mu je prozirna opnica ostala na glavuši. To lagano skineš iglom i pincetom po kirurški i piči dalje ;) .
Da znas da si spasio Mazara ovim odem ja da vidim sta je ;) kad ono ima sta da se vidi. Zalepila opna ne pusta jedva je odvoji, a i pocela da zuti glava znaci u zadnji cas spas :) videcemo dal ce nesto biti od nje thx :thumb:

Nek je sa srećom kolega:thumb:,evo i ja odradio 2 autosa u 50/50/100:D!Samo hrabro!;)

Bice bice hehe :D

hvala frende na ono super grower, samo nije tome tako.:joint:
sretno i zabavno. auto i foto, zašto ne a i odluka o povratu uloženog,ima tu nečeg (pogled na račune,mrak na oči pada, moram razmisliti malo o tom)
ovako bijeli boks i 250w ,mislim da je bolje nego sa ref folijom, rado ču pratiti situaciju s malim ventom jerbo meni i dalje probleme više stvara nego korist donosi:whato:: sad su nam boksovi istih dimenzija i snage, hehe nadmetanje hočeš-nečeš:D. Sretno još jednom i veselo nam bilo:let:

Ima folija nego je nema na slici :D malo sam je visoko zalepio ;) Jesu ti ventovi zeznuti nemas ih gde stavit a i oce da " feniraju" listove budem doterao jos jedan pc vent cisto da obrce vazduh :)

Hvala ljudi na lepim zeljama i savetima pozdrav :thumb:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretno @Squerlz, zanimljiv uvod, bit ce to dobro samo pripazi na mazara, gledao sam kako raste vec par puta i svaki je bio ogroman! Morat ces ga žešće krotit s obzirom na sad jos manji prostor.. Hm.. :cool: :D :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Squerlz

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Pozdrav ljudovi :vutra:

Prodje prve nedelja growa pa vreme da se dokumentuje :)Nemam neku inspiraciju pa cu kratko i jasno:thumb:

6 DAN SUPER SKUNK

Ide to nekako valjda ce krenut sad kad je rasirila krila :D

resized_IMG_0056.jpg resized_IMG_0057.jpg

4-5 DAN MAZAR


resized_IMG_0058.jpg resized_IMG_0060.jpg

ZAJEDNICKA

resized_IMG_0062.jpg


Za sada im dajem vode ne regulisane samo ostavljene 30tak minuta da ispari hlor okolo biljoza pravim krug hehe :gled:
Nemam sta napisat vise ide to "dvorim" male za sada i to je to :popcorn::

POZDRAV OSTANITE MI ZDRAVI VESELI I NADUVANI :vutra:
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Dobro veče dođe :vutra:
Vreme za update #2

Biljoze dobro napreduju režim svetla sam promenio na 20-4 zbog nešto niže temterature nocu digo sam malo mh jel su malo i porasle :D
Primetio sam da je mazar ipak ova veća bilja :gled:

MAZAR 13 DAN

Odličan strain vec se sada vidi da ce biti čudoviste veri najs :thumb: Dobila je pre 2 dana litar česmuše odstajale 30 min i dozu slavola.
Planiram lst ove nedelje za jedno 4-5 dana tako da sledeci updejt očekujte vezanog mazara ;)

resized_IMG_0067.jpg
resized_IMG_0069.jpg
resized_IMG_0068.jpg

SUPER SKUNK 11 DAN

Baš je mini :zvizd: u poređenju sa mazarom vidi se da je sitan autos,ali sta je tu je bitno da je zdrav i da raste on je dobio pre 2 dana 0.5 l vode sa dozom slavola.

resized_IMG_0072.jpg
resized_IMG_0071.jpg

ZAJEDNIČKA

resized_IMG_0074.jpg

Sve u svemu prolaze dani curice rastu dosadno ovo bre hehe:D To je to nemam sta da pisem kad sve ide kako moze samo mogu da gledam :popcorn:::gled:

Pozdrav ostanite mi zdravi,veseli i naduvani :vozdra::vutra:
 

Prilozi

  • resized_IMG_0070.jpg
    resized_IMG_0070.jpg
    93,8 KB · Pregleda: 6
  • resized_IMG_0073.jpg
    resized_IMG_0073.jpg
    104,5 KB · Pregleda: 4

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
He he ne zalim se :D Nego apstinencija zeza hehe :)
Nego kad si vec tu reci mi sa kolko spratova da pocnem da radim lst prosli put sam poseo ves u ovo doba da vezujem pa dobio kupus visine 25-30 cm na kraju a sada bih voleo da odu malo u visinu gledam da je mh na nekig 30 cm da se izduze mozda bih trebao jos da dignem ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri