Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
gladat cu vas na telki ... super:=) sada kada vas budu mupovci nosili ka one sta nisu htjeli pustit da se gradi garaza...hahah šala:=)
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Pozdrav Vutroljupci!

Ja ne mogu prisustvovati na najavljenom događaju "Izrade materijala za Marsh 27.02." zbog smrtnog slučaja zbog kojeg moram na put pa me neće biti neke vrijeme.
Svima preporučujem ovaj link koji sam primila putem Facebook-a.

http://www.facebook.com/album.php?aid=-3&id=1248546275#!/group.php?gid=382547505144&ref=nf

Tako da ima već netko tko brine o tim stvarima u našoj državi, ludnica!!!! Konačno se nešto događa. Pozdrav svima! I javite kako je bilo!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pitam vas i opet-sakim če Bosanci? sa humanitarcima
jeste li vi živi ba.. ja se ne sprdam-stvarno pitam
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
ima više od mjesec dana od zadnjeg posta onda kakvi su planovi očeli biti marša i kad (očeli u 5 misecu standardno ili)
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
ima više od mjesec dana od zadnjeg posta onda kakvi su planovi očeli biti marša i kad (očeli u 5 misecu standardno ili)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pa dobro ljudi di je zapelo?
Ja mislim da baš treba sada uradit taj mareš.Sad kad je i EU malo upregla naše političare da se mora mjenjat kazneni zakon na jesen.I usvojio se prijevremeni dokument o postupanju državnog odvjetništva i policije.Znači sad je vrjema za informirat javnost o istini o marihuani.
Gje su ljudi koji su započeli ovu organizaciju?Žašto je sad stalo?
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pa dobro ljudi di je zapelo?
Ja mislim da baš treba sada uradit taj mareš.Sad kad je i EU malo upregla naše političare da se mora mjenjat kazneni zakon na jesen.I usvojio se prijevremeni dokument o postupanju državnog odvjetništva i policije.Znači sad je vrjema za informirat javnost o istini o marihuani.
Gje su ljudi koji su započeli ovu organizaciju?Žašto je sad stalo?
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pa dobro ljudi di je zapelo?
Ja mislim da baš treba sada uradit taj mareš.Sad kad je i EU malo upregla naše političare da se mora mjenjat kazneni zakon na jesen.I usvojio se prijevremeni dokument o postupanju državnog odvjetništva i policije.Znači sad je vrjema za informirat javnost o istini o marihuani.
Gje su ljudi koji su započeli ovu organizaciju?Žašto je sad stalo?:vb_whip:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pa dobro ljudi di je zapelo?
Ja mislim da baš treba sada uradit taj mareš.Sad kad je i EU malo upregla naše političare da se mora mjenjat kazneni zakon na jesen.I usvojio se prijevremeni dokument o postupanju državnog odvjetništva i policije.Znači sad je vrjema za informirat javnost o istini o marihuani.
Gje su ljudi koji su započeli ovu organizaciju?Žašto je sad stalo?:vb_whip:
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
shta mislish gde je zapelo :)

071022-vibrating-mice_big.jpg
 
14.03.2010
9
0
0
47
Hahaha ovo citam i nabrijavam se nekaj i onda me sreze odjednom :p. Nish idemo pocet dogovore za sljedecu godinu? :p

Citao vishe manje cijelu temu i moram ju komentirati malo...
i tako poceo razmisljati koja je razlika, tocnije koji je razlog zasto je negdje legalizirana/dekrim. vutra, a zasto u nekim zemljama je ilegala, a pogotovo zasto je tako strogo kod nas. Taj zakon koji traje i traje, nije preslika nashih groznih politicara, ja se barem ne zavaravam. Zar je moguce da prosjecan politicar, tocnije osoba koja u poljima: znanje, energicnost, iskrenost, plemenitost, dobrota itd. , ima vrlo malo, ako ima uopce nesto, donosi i smislja neki k. svi su oni papagaji papagaja. Zasto? Pa zato jer tako to funkcionira, ako hoces doci negdje u politici morash biti podoban. Tako to svugdje funkcionira. A tko je kriv onda? Pa glupi jadni prestrasheni narod. Sta seremo svi po tim politicarima, oni su svi samo preslika nekog drugog, podobni su i samo gagucu kako netko vazniji pjeva i tako svi do jednog. Oni su nevazni. Narod je uvijek sam morao sebi mijenjati stvari na svoju ruku. Tko je pokrenuo i omogucio promjene zakona u americi po drzava , barem na pocetku. Pa ljudi, ko mi, nije to krenulo sa neba. A onda zbog takvih istinitih heroja, koji su mijenjali stvari, mi svi ostali, poluplasheni ljudi imamo neke pozitivne stvari, nisu same dosle. Svega se bojimo. Krediti, sranja, zakoni, policajci. Mi koji camimo ovdje il svi oni koji lajkaju nesto na fejsu il nesto drugo, mi cemo svi slaviti te promjene zakona kad dodju do nas. Dovest ce ih naravno nashi jadni politicari kao preslika promjena od nesto vaznijih jadnih politicara po europi ili americi.
Sry na duzini i shirini i neredu cijelom :p.
 
07.11.2008
4
0
0
50
Samoproizvodnja marihuane samo za liccnu upotrebu i koegzistencija sa ne korisnicima marihuane je mozzda pravac u kom bi trebalo trazziti ressenje problema.
Jednostavno recceno -hoccu izbor,da mogu da biram, pa makar se kockao...
Ssta dobijamo samoproizvodnjom i ssta bi vlada dobila dozvolom samoproizvodnje?
1. Zasstita zdravlja gradjana
2.Diskrecija i privatnost
3.Borba protiv narko mafije njenim ne finansiranjem

Izacci cce ljudi da protestvuju i da pokazzu solidarnost,stalno ccemo to raditi,ali ako me neko zaustavi i pita ;"Dobro,ssta vi konopljari hoccete?" jednostavno moram imati brz odgovor.
Dobro,ne mislim 5. Maja izdavati izjave zza sstampu,ali kakvu ccemo poruku poslati?
Trazziti direktno legalizaciju marihuane je uzaludno,bar ne narednih 10-15 godina,a mozzda ni tad.Dekriminalizacija...ma nazovi kako hoccess,za sada je to daleko.
Zassto se treba insistirati na samoprizvodnji? Pa,zato ssto dobijam proveren proizvod-znam iz kog semena je niklo,ne moram da se zavlaccim po budzacima i vidjam sa krimogenim licima koja su sklona zbog profita svassta uraditi (zatrovati kojeccime da bi im kao pojaccali dejstvo,vesstaccke nestassice,itd.). Samim ne finansiranjem mafijassa oni su kazznjeni,uostalom koji cce nam k. takve face kad mi imamo ozbiljnija posla.
Koliko nenasilnih ljudi strada u zatvorima sa nasilnicima zbog toga ssto su hteli da odgaje pet-ssest biljki za svoju dussu?
 
06.06.2010
43
1
0
37
FUCK THE SYSTEM
nema ništa od svega toga
RUN TO THE HILLS
RUN FOR YOUR LIFES
ZJEBAT će nas sad EU sa Index alimentarius programom
Zatrpali su majku prirodu cementom i betonom
Otrovali su mora i rijeke
Zagadili su čak i Sunce
TO JE NEOPROSTIVO
bježimo!!!!!!!
 
Potpuno se slažem. Za biljku koju nam majka Priroda daje, za biljku koji su mnoge velike civilizacije smatrale vrlo ljekovitom mi je odbacujemo - zašto? Jer svi gledaju da ubodu svoj vlastiti profit, svi gledaju da zgrnu što više, vladi ne odgovara legalizirat neku biljku tamo nekim padavičarima, bolje će ih hapsit za pola grama i zgrnit 5 puta više. Zašto smo svi rođeni sa tom jebenom pohlepom? Svi nas gledaju kao narkomane koje se bodu u žile i zazivaju sotonu i što li već ne, samo zato što uživamo u svetoj biljci. Revolucija mora krenuti, treba obrazovat narod, barem sada imamo moć interneta i možemo lako(?) većinu ljudi obrzaovati i reći im istinu.