Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2009
22
2
0
35
Sve je to super, i treba obrazovat ljude, ali dajte onda malo pripazite kaj pričate. Neki argumenti koje sam vidio na ovoj stranici jendostavno ne vrijede, a za te argumente će se ljudi koji su inače protiv trave zaljepit i proglasit vas idiotima.
Npr. kakve su to gluposti - trava je došla iz prirode i zato je super i nije štetna. KRIVO!!! i muhara je došla iz prirode pa ćete se otrovat ako ju pojedete.

Trava ima i neke loše strane, ali su zanemarive u odnosu na dobre, a i mnoge loše strane je "proizveo" zakon. I jedini način na koji možemo promijeniti mišljenje ljudi je taj da im kažemo ISTINU, a ne da slijepo branimo travu.
 
27.02.2011
3
0
0
27
Brate ja sam uz tebe.. mislim da imaš pozitivne ideje i dobre namjere.. marjuana se nebi trebala smatrat drogom.. no ipak trebala bi postojat barem neka pravila o posjedovanju.. npr dozvole ili neki limit kolko smiješ grama imat sa sobom il tako neš.. čisto tako da si ljude ne počnu uništavat život s time..
al inače te potpuno podržavam..
xD
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
marihuana JESTE droga kako god da okreneš, a daj ti mijenjaj taj nick, malo je neprikladan
 
02.03.2011
16
1
0
33
Kod nas je problem sto je vecina prosjecnih ljudi zatupljena od strane nase bajne vlade koja gleda samo na svoj osobni profit, a vecinom nemaju pojima o nicemu. Vecina ljudi pak smatra drogom ono sto je ilegalno, a ne shvacaju da oko nas ima pun k. dostupnih droga puno stetnijih od vutre a da za te tvari niti ne znaju da su droga (alkohol,nikotin,LJEKOVI koji su velika prijevara) i smatraju ih normalnim za koristenje. Ljudi uopce ne znaju da trava ima puuuuuuuuuno vise dobrih osobina nego losih, a ljudi su ti koji moraju navesti vladu na promjene. Na nama koji znamo istinu je da te ljude educiramo na sve moguce nacine. Stoga SAMO NAPRED. Sto se tice toga da je marihuana droga to je apsolutna istina ali mislim da ne bismo morali gledati sto je po definicijama droga, a sto nije nego bismo morali gledati koliko je sto stetno. To je moje skromno misljene.
 
23.02.2011
46
25
18
najteža stvar je skupit ljude, a i ako ih skupis uvijek sve propadne jel dosta ljudi odustane od svegaa
, ali to je takvo razmisljanje:'' isao bi na prosvjed ili sta vec ali nemam para bas, neda mi se, pa kakve veze ima ako ne dodem jedan covjek manje vise''
sto je najgore svi tako razmisljaju i na kraju nikad nista
 
25.08.2010
23
3
0
36
Hmmm... Stavit cu to na TO-DO-LIST za ovo ljeto. Moramo imat prosvjed + trebalo bi sajt dignit, cija god da je bila nek uspostavi rad asap, vidim da je server doli a nikoga nije briga da ga digne/kupi novog? Platit cu ja i maintanat ako se trenutnom vlasniku neda, samo nek mi prenese domenu.

10\DE\89
 

mehanic

Banned
Banovan
11.07.2011
31
0
0
38
jeli pametno ili preporučljivo da u fazi cbijetanja cca 25 dana da se skinu svi veliki listovi kako bi cvjetovima dao više svjetla??
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Lalo ovo je sajt vise za edukaciju i pomoc oko drage nam biljke marihuane a ne zajebancije...
Ljudi se ovde stvarno trude pomoci sa njihovim znanjem,koje nije malo;hvala bogu na tome,i samim tim ovaj sajt opstaje.Ne zivi ovaj sajt time da se ovde dodje nadimljen i da se samo zajebavaju...
Think abou that ;)

Btw svaka pomoc je dobrodosla al u delima ne u recima...

Enjoy
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Chof09 je napisao(la):
Sve je to super, i treba obrazovat ljude, ali dajte onda malo pripazite kaj pričate. Neki argumenti koje sam vidio na ovoj stranici jendostavno ne vrijede, a za te argumente će se ljudi koji su inače protiv trave zaljepit i proglasit vas idiotima.
Npr. kakve su to gluposti - trava je došla iz prirode i zato je super i nije štetna. KRIVO!!! i muhara je došla iz prirode pa ćete se otrovat ako ju pojedete.

Trava ima i neke loše strane, ali su zanemarive u odnosu na dobre, a i mnoge loše strane je "proizveo" zakon. I jedini način na koji možemo promijeniti mišljenje ljudi je taj da im kažemo ISTINU, a ne da slijepo branimo travu.

nemogu se vise slagat s tobom majstore, ja sam svojoj staroj reko da pusim i necu prestat pusit jer je volim i tocka, i reko sam svima u obitelji i zaboli me ona stvar.... stvar je u tome da sam im reko sve o tome, i pozitivne i negativne stvari, ali te pozitivne na mene djeluju vise i zelim tako zivjeti i tako se osjecam ispunjenim, i nemogu nikome objasnit taj osjecaj dok ga sam ne dobije, usput u hr ima preko milijun penzionera, njih dobirh 75% misli sigurno da se od trave dobiva rak pluca i kakve sve druge gluposti ne, baka mi je pokazivala neki isjecak iz novina di to pise, poceo sam se smijati i gledam di pise ime covijeka ko je to izjavio ili tvrtka ili bilo sta, pise samo znanstvenici iz australije, gluposti, izmisljotine, ljudima su napunili glave glupostima preko televizije prije 20godina i ljudi ce vjerovat u isto dok im se drugacije ne pokaze.... treba samo nac neki odlican nacin da se pokaze ISTINA o travi, i lose stvari i dobre, pa neka ljudi odluce dali ima vise dobrih ili losih i se isplati to pusit, konzumirat itd... toliko od mene narode... volim vas sve tu :) peace out
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Osobno sam za aktivizam, no jedna je stvar koja me koči. A to je strah od etiketiranja. Mnogi će mi reć, e je.eš takvog aktivista, zato se i ne nazivam aktivistom.

Iskreno, najrađe bih uzeo par prijatelja, napisao koji transparent i sjeo u park. Ispod 20 ljudi na "prosvjedu" ni ne treba prijaviti policiji, dakle, takav skup bi se mogao održati svaki dan, barem na sat vremena. Usput staviti letke da prolaznici uzmu. No, živim u malom gradu, koji doduše ima podosta travara i većina bi se kad tad pridružila, ali ne želim se eksponirati. Ne želim biti "vođa", a vođa definitivno treba jer se bez vođe ništa neće pokrenuti.

S druge strane, već sam "od prije poznat policiji" što dodatno komplicira stvar. Bojim se da pravo na prosvjed ne vrijedi za ovaj oblik aktivizma.

ne znam, ako bude prosvjeda, doći ću sigurno.

Što se obitelji tiče, ponajviše roditelja, sve sam im objasnio, znaju da sam na uvjetnoj i znaju da nikad neću poštivati trenutni zakon. Uvidjeli su da mi trava ne škodi, dapače. Uspješno sam završio obrazovanje, bio najbolji student na godini dvije godine za redom. Radim kreativan posao i najbolji sam upravo pod utjecajem. Sve to oni shvaćaju i nemaju nikakav problem, jedino se boje da si "ne uništim život zbog glupog zakona".

Toliko od mene.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
znamo svi nazalost kakav je danasnji zakon i ne ide nam u glavu, ali ja se nadam da ce barem za 10-15 god biti legalna da mogu zapalit di ocu, kad ocu i bez straha... to mi je zelja, zajedno sa putovanjem u holandiju :)
 
31.03.2011
9
0
0
55
Moja je ideja da idemo kroz Beograd sa hrvatskom i albanskom zastavom, i tražimo da se uživaoci ne gone KRIVIČNO! Znači, da ne tražimo legalizaciju, već da tražimo naše pravo da možemo normalno da živimo i radimo, da nas ne diskriminišu. Namerno da idemo sa hrvatskom i albanskom zastavom da bismo provocirali, kod nekih bi izazvali simpatije, a kod drugih bes, ali svakako bi izazvali neku reakciju, što je i cilj.

Isto tako, kroz Zagreb sa srpskom zastavom...

A u oba slučaja (Zagreb i Beograd) pokazujemo primer Slovenije, pre svega, pa sada Grčke, Češke...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Znas kakvu bi reakciju izazvali?! Ljudi bi nas skontali ko da smo neki nacionalisticki pokret pa se sprdamo ili tako nesto...ne bi tu bilo ni reci o vutri...Mozda bi bilo, ali bi ispalo jos gore! "Svi koji puse vutru su nacionalisti!" , tako bi neka glupost ispala...-.- Ma bez provokacija, civilizovano, bez nasilja i paradiranja...Docice sve na svoje...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ići kroz ZG sa srpskom zastavom i obratno baš i nije dobra ideja braco :icon_lol:
Još vutru tražiti i to... Jao ne valja ideja.
 
31.03.2011
9
0
0
55
HighBadger je napisao(la):
Znas kakvu bi reakciju izazvali?! Ljudi bi nas skontali ko da smo neki nacionalisticki pokret pa se sprdamo ili tako nesto...ne bi tu bilo ni reci o vutri...Mozda bi bilo, ali bi ispalo jos gore! "Svi koji puse vutru su nacionalisti!" , tako bi neka glupost ispala...-.- Ma bez provokacija, civilizovano, bez nasilja i paradiranja...Docice sve na svoje...

Ne, nego bi skontali kao mirovni pokret, tako bi trebali i mi da se ponašamo, po principu, Srbi, Hrvati i Albanci ujedinjeni protiv DISKRIMINACIJE! I time da damo primer drugima, da se regioni ujedine u nekoj zajedničkoj borbi za pravo na SLOBODU!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
oraoPao je napisao(la):
Ne, nego bi skontali kao mirovni pokret, tako bi trebali i mi da se ponašamo, po principu, Srbi, Hrvati i Albanci ujedinjeni protiv DISKRIMINACIJE! I time da damo primer drugima, da se regioni ujedine u nekoj zajedničkoj borbi za pravo na SLOBODU!

Pozz

Mnogo lose razmisljas. Ja sam u dusi BALKANAC i ljude gledam dali su dobri ili losi. E sad hteo bi da znam odakle si ( figurativno ) i kad si poslednji put bio kod komsije. Za ono sto ti predlazes ja smatram provokacijom i podstrekom na krvoprolice. Ni zamisliti nabih mogao sta bi se desilo sa takvom grupom u oba glavna grada.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
oraoPao je napisao(la):
Ne, nego bi skontali kao mirovni pokret, tako bi trebali i mi da se ponašamo, po principu, Srbi, Hrvati i Albanci ujedinjeni protiv DISKRIMINACIJE! I time da damo primer drugima, da se regioni ujedine u nekoj zajedničkoj borbi za pravo na SLOBODU!

Pozz

Mnogo lose razmisljas. Ja sam u dusi BALKANAC i ljude gledam dali su dobri ili losi. E sad hteo bi da znam odakle si ( figurativno ) i kad si poslednji put bio kod komsije. Za ono sto ti predlazes ja smatram provokacijom i podstrekom na krvoprolice. Ni zamisliti nabih mogao sta bi se desilo sa takvom grupom u oba glavna grada.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
... potpisujem, pametno zboriš,.. svi mi znamo kako se gleda na to i što bi se uistinu dogodilo, ma da mi ovdje ne razmišljamo tako