Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.11.2008
7
0
0
35
Kako? Mozda neki plan osmisliti?( lijepiti letke, slati mailove ministrima, doktorima, isto tako i stranim, ideja o emisijama se meni svidja ali neznam tko bi izasao pred kamere). Po meni najvaznije bi trebalo nekakav datum odrediti do kada se nesto treba napraviti.
 
30.12.2008
5
0
0
33
eto, ja ču počet prinat flajere sa adresom vutra.org i našpricat istu na poneki zid neke državne zgrade (nikako privatne...ipak treba imat rispekt prema tuđem radu, a disrispekt prema neradu države:D). početak:)
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
bok ekipa ja sam iz zagreba zakaj nebi osnovali neku udrugu ,il cak stranku pa nek se ljudi uclane pa da vidimo kolko ce nas bit u saboru... weed is life :)
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Ovo sta kaze blazehehe... potpuno se slazem jer cim malo vise popijem nije dobro za mene a niti za druge, tu su gluposti, svade, tuca, murja, sudovi i kazne.
Kad se naduvam boli me zivo k**** za bilo koga ali jbg. ajde ti to glupoj drzavi i zakonu dokazi, a i ja sam siguran da najmanje 50% politicara zna da trava nije droga i da bi pod broj 1. trebali zabraniti alkohol, al jbg onda drzava ce biti u gubitku i od toga nebude nista.
 
02.02.2009
1
0
0
37
živili ljudi!
ja san iz splita i učlania san se baš radi teme vezane uz ovaj topik...

oće li ove godine bit marš trave, kad i di? molia bi vas za neke informacije. hvala
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sira, putra, vrhnja, mleka,
Jajca i krumpira.
Sve to vozi v beli Zagreb grad.


Pa bilo bi lijepo da se neko tamo organizuje. Mi cemo uraditi sve da podrzimo i promovisemo takav dogadjaj. Ja nisam ni blizu Zagreba tako da :(

Treba skup prijavit pa ko dodje dodje. Baby steps.
 
30.09.2008
2
0
0
37
hm, ma nisam ni ja baš tak blizu zagreba, al ak treba nešto poduzet u vezi organizacije, tu sam...probat ću okupit neku ekipu iz zagreba, pa da se napokon nešto i ovdje pokrene.....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Skup se prijavi. Dodje policija kao obezbedjenje. Djele se neki letki i slusa se muzika. Na vecim skupovima neko izadje i kaze nesto. Za sad najvaznije je da grad odobri skup ove vrste.


[YOUTUBE]w96HQQdBgPE[/YOUTUBE]
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Para od sponzora nema. Niti oni placaju toliko za takve neke manifestacije. Sto komplikujete. Ako neko nadje neku nevladinu organizaciju da moze i zeli prijaviti ovakav skup onda se samo ljudi pojave. Vazno je samo da grad odobri. Cak i samo pojavljivanje ljudi bi bio veliki korak naprijed. Nadam se da niko nije lud i da pocne glumit kanadjanina na marsu. :eek:hno:
 
13.03.2007
19
0
0
35
a i sto posto bi ti hrpa bendova tjela za bespla svirat, samo zbog cilja kad bi se izorganiziralo.

al kontam da u hrvatskoj nece to ni ove godine moc, jer taman je u vrijeme izbora to, a politicarima nebi vjerovatno bilo drago u tako delikatnom trenutku dopustat "narkomanima" da izrazavaju svoje misljenje.

iako bi time dobili mnogo mnogo glasova, jer sto dulje zivim na ovom svijetu, sve vise skontavam kako svi kure.
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
gaucho piše:
a zašto se u ST-u ne organizira to, mislim da bi više ljudi bilo i manje problema...
koliko sam upoznat tu ima više % korisnika nego gore, a opet svi moramo ić u zg

ili 2.5. u zg, a 9.5. u st
ali onda bi se razrijedilo...

a i dobro je to šta je prije izbora, baš da se vidi kako političari dišu...
trebalo bi ako neko ima kontakt s ekipon šta drži kocku u st-u, oni su nevladina udruga mladih, pa bi oni bez problema mogli prijavit miran marš po st-u...

šta na to kažete...