Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.04.2008
39
0
0
34
Teško će se to legalizirat u hrvatskoj, jer su u saboru same seljačine!
Triba sanaderu poslat mail u kojem će mu sve lipo biti objašnjeno u vezi vutre, ali taj seljak neće to legalizirati iz razloga jer to nigdi nema nego u amsterdamu kao što je rekao jednom!
Da cila europa ilegalizira kruh, 100% bi i sanader učinio isto! To je čovjek bez idealizma!
 
28.04.2008
1
0
0
44
to za sabor si dobro reka, same seljacine, normalni ljudi ne bi tamo posli ni za kakvu lovu
među te kretene ne bi moga sidit ni sekunde
jos cemo se prilicno nacekat dok uzmu u obzir uopce rasparvu o tome
 
27.04.2008
20
0
0
63
lepo bi bilo da se sakupimo svi ljudi od cele eks.jugoslavije i napravimo dobru organizaciju ,paaaaa......sta bi bilo kad bi bilo,a????
 
27.04.2008
20
0
0
63
:thewave:
greatwhiteshark je napisao(la):
to za sabor si dobro reka, same seljacine, normalni ljudi ne bi tamo posli ni za kakvu lovu
među te kretene ne bi moga sidit ni sekunde
jos cemo se prilicno nacekat dok uzmu u obzir uopce rasparvu o tome
:family1::leafblunt::leafblunt::leafblunt:
 
27.04.2008
20
0
0
63
:thewave::thewave::maryjane::maryjane::maryjane::maryjane::maryjane::maryjane:
skankovka je napisao(la):
lepo bi bilo da se sakupimo svi ljudi od cele eks.jugoslavije i napravimo dobru organizaciju ,paaaaa......sta bi bilo kad bi bilo,a????
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
kada sam pokusala ici ostavariti nesto..bilo sta da se porkene, barem unutar vlastitiog grada dosla sam do jedne vrlo ponizavajuce ali i istinite cinjenice...
nista se nece promijentiti na balkanu (uzimajuci hrvatsku i okolne zemlje) dok na vlasti budu bili ljudi sa mentalitetom stare kaktiga vlade (yuga..). ne znam da li ce se ista promijenit dok ne dodje mlada generacija...velike su bile debate unutar mojih krugova i koliko god da mi imali snage, volje, novaca...dima...sve je manje bitno dok ih budemo gldeali kako hlade guze u svojim saborskim stolicama :)
 
19.08.2008
25
4
3
34
Da, baš me zanima kolki će porez na travu. Nećeju političari ništa izglasat ako nema profita za njih. Da napomenem, u Engleskoj marihuana nije legalna, ali se u djelu Londona-Camden Town-prodaju bongovi i vrećice trave(u dućanima), a u Amstredamu je sve sad zajebano onim zakonom o nepušenju duhana na javnim mjestima,a kada će taj zakon krenut u Hrvatskoj...

flower power!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
10.09.2008
5
0
0
33
www.facebook.com
ideja marcha se proteže već neko vrijeme.. a zbilja nam treba.. neznam za srbiju i bosnu ali hrvatska ima drakonske zakone vezane uz marihuanu.. zakone koji uništavaju mlade živote gore nego što bi to trava ikad učinila.. tako da je zbilja vrijeme da ti marchevi postanu realnost i da se to sve proširi medijima što je više moguće..
ja u svojim mogućnostima dajem sve od sebe da što veću masu educiram o tome..
i stvarno bi volio kad bi ove god neš bilo od tih marcheva... zagrebe aktiviraj se, djecu ti zatvaraju!!!
:hippy: "LEGALNA TRAVA NA BALKANU" :hippy:

http://www.facebook.com/group.php?gid=19834599413

:common028::common028: :common028:BLKN UNITE:common028::common028::common028:
 
30.06.2008
30
1
0
37
u dogledno vrijeme neće bit ništa od legalizacije, tek kada stasaju nove generacije, kojim pušenje marihuane nije ništa neuobičajeno, moglo bi se nešta pokrenut, za sada nema šanse jer državom vladaju većinom oni koji se nisu u životu susreli sa marihuanom, a svoje informacije o njoj crpe iz anti-marihuana propagande koja pere mozak širokim narodnim masama. Ako ništa, barem svojim primjerom možemo pokazat šta je to zapravo pušenje marihuane i kako ono utječe na čovjeka, ja nikome ne stvaram nikakve probleme, radim, plaćam režije i porez državi, pomažem starijima, poštujem svakog, osim konzumiranja marihuane kao zabranjene tvari, ja ne kršim zakon nikako i ne ulazim u privatnost drugih ljudi, kao što država zabranom marihuane ulazi u moj osobni prostor, oduzimajući mi pravo da uvlačim dim u svoja vlastita pluća.

Ko je kriminalac, ja koji ni mrava ne zgazim, nego samo pušim travu ili zakonodavac koji ulazi u osobni prostor ljudi, zabranjuje uvlačenje dima u pluća i lišava slobode ljude koji to čine, igrajući se lova na vještice modernog doba?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shadowstep
13.10.2008
1
0
0
45
alo zdravo drustvo od kada sam se ozenio slabo duvam ali pre toga vagon ceo sam popusio..vutra je moja proslost sadasnjost i buducnost
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Verujem da kad bi nekim slucajem u srbiji doslo do referenduma sa pitanjem legalizovati marihuanu DA ili Ne vecina zaokruzila DA jer vecina vec zna sta je to,samo su slabi u odnosu na manjinu koja na sva usta laje i ponosi se svojim MISLJENJEM,inace to je takva populacija koja i nema svoje misljenje vec svojim prozivanjem,travarosi,drogasi,duvaci,,,,,suvise lako zacepljuju usta ljudima koji duvaju a daleko su intelektualno ispred njih,samo sto imajuci u vidu da rade nesto zabranjeno izbegavaju polemike te vrste.
 

NOVA

Banned
Banovan
05.09.2008
20
0
0
34
e kada ovakvi ljudi budu dosli na politicku scenu bice legalizacije.... :D
naravno ja sam za, ako bude trebali da se organizuju skupovi racunajte na mene. :)
takodje mislim da bi trebalo da se u svim jugoslovenskim zemljama deluje u delimicno isto vreme.
mozda ne bi trebali da cekamo promenu generacija, vec organizovati skupove - a kada politicari budu bili svesni koliko ljudi mogu da pridobiju legalizacijom, pokrenuce se postupak.
samo ovo se vrti na forumu vec....duze vreme.
sto ne preduzimamo nesto? (ili mozda preduzimamo samo ja nisam upucen?)
 
28.11.2008
7
0
0
35
Ima li kakvih pomaka po pitanju organizacije marša u RH? Mislim da ne bi bio problem skupiti ljudi da marširaju ali ima li tko reprezentativan(visoko obrazovan i slično) i voljan da stane pred kamere, po mogućnosti pravnik ili doktor? :)

Možda bi bilo dobro za nas koji nismo "reprezentativni" da napravimo nekakvu brošuru ili plakat pa ga polijepimo gradu(ja sam u Zg pa tu mogu pomoci) jedno veće da se ljudi ujutro kad idu na tramvajsku stanicu zapitaju sta je ta trava uopće. Bilo bi dobro napisat cijeli tekst o beneficijama kanabisa u medicini i korisnosti biljke u industriji ali ne spomenuti do samog kraja da je rijec o kanabisu nego recimo govoriti u hempu pa da efekt shoka bude bolje :). Sastaviti dosta linkova na istrazivanja o travi i tako. Ja mogu pronaći tekstova i istrazivanja ali pisanje teksta mi neide bas najbolje(kao sto mozete i vidjeti :) ) pa bi bilo dobro da netko sa smislom za pisanje to lijepo uoblici :)
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
eeeee ljudi bolesna ideja nakuren pišem

ono tak isprintamo neke letke tako o beneficijama marihuane koje ljudi obični neznaju i kolko je neštetna onak dost velikim slovima e i dogovorimo se jedan dan ono po gradovima poljepimo to tako svakud e i ond forica snimimo to mobitelima ili kak god i pošaljemo u neku televiziju ono naše vjesti štagod kak god se to zvalo pa ono kontam da bi im se privukla pozornost... neznam ono.. kak su zute vjesti ovih dana postale....
ono a u filmicu isti lik ( nemora se vidit ko je neg sam onak noge ili kak god sam da se glas čuje) i i kamera pokaze ono lik prilazi nekom recimo drvetu di je to zaheftnano i gleda i čita i to se dobro čuje što čita (neke beneficije s letka o travi) i nakraju kaže RASPITAJTE SE O MARIHUANI I DOZNAJTE PRAVU ISTINU!!!!!.
E I TAKih par videa ono neznam kontam da bi se nesto tako dalo izmudrovat...
ono sam trea neko ko ce to sve ljepo izmontirat
i neko ko zna koja ce tv to da objavi (barem pretpostavka?9))(bar na 24sata heheehehe=?'=)
i ono ko ce isprintat 48 papira s tim beneficijama i listom :maryjane: (sam ovo znam napamet) i onak zeljepit s selotejpom i snimit se kak čita to ono par rečenica,,, mozd dvjije tri,,, taman da pozelis to utipkat na gugl....
ono cirkam da ovo nije bed ideja...
sve niko nemoze da neje...be i onalk kontam da bi pozornost bila ok.
eeeeeeee
i to trea poslat nekak kontaktirat da bude kad nebude niš zanimljivo u vjestima tak da povecamo sanse da to prikazu...
eto misao...
nakuren ne zamjerit...
pis

+pljus
mozete se nakurit pa nek bude avantura...
budete jednom djeci pricali o tome kak ste zapoceli kanabis revoluciju. hehhe heh
e heheh e
eh ehe
he
he
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
nema nish od legalizacije bilo cega pa ni nama omiljene biljke.
tako IM je mnogo lakse, nego da josh RAZMISHLJAJU o pro/contra...
a neverovatna je stvar kako se ljudi pretvaraju u NJIH cim dodje do funkcije.
 
28.11.2008
7
0
0
35
oldbulllee je napisao(la):
nema nish od legalizacije bilo cega pa ni nama omiljene biljke.
tako IM je mnogo lakse, nego da josh RAZMISHLJAJU o pro/contra...
a neverovatna je stvar kako se ljudi pretvaraju u NJIH cim dodje do funkcije.
Pa neznam bi li se bas slozio. Prije bih rekao da oni koji dodju do funkcija razmisljaju ali od drugim "korisnijim" stvarima kako ukrast i slicno.

Dok ostatak ljudi koja nema funkciju ne razmislja vec prati stado. Ja sam pusio par godina a tek prije godinu dana sam tek proucio kako stvarno trava djeluje. Zasto bi netko obican tko ne pusi uopce razmisljao o tome kad ne cuje nista o marihuani.

Mislim da sa stavom "ovo je Balkan i nemozemo nista promjeniti" je los jer naprednije zemlje u koje se mi tako puno volimo ugledati i kopirati zakone idu prema dekriminalizaciji ako ne i prema legalizaciji. Treba ljudima polako i jednostavno objasnjavati sto je marihuana i polako ih bombardirati informacijama da pocnu razmisljat.