Sta radite kada ste HIGH???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
muzika...obavezno muzika...
razmisljanje...
pricanje o glupostima kad sam s ortacima...
s nekim filozofiranje...
jedem slatkise...
i muzika...obavezno muzika...
 
08.06.2009
17
0
0
47
Hmmm 4top stvari su zasigurno: Voznja bicikla, sviranje gitare, filozofiranje sa ljudima koji su na istoj valnoj duljini, sex.
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
juhu....loll...dok san napaljen jedem, lochem, *****(ovisno o raspolozenju druge polovice), tu i tamo mlatim majmuna...nevolim jebena filozofiranja, odman mi pokvare volju i osjecaj opustenosti, te me baci u tesku psihicku agresivnost, da bi doticnoj osobi/osobama odgriza glavinu, sasjeka udove i nabija ih na svoju perchinu....znaci dok sam napusenvolim i FANTAZIRATI:icon_arrow::icon_lol:
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
blejim nekontrolirano :)
volim se kupat u kadi i fino toljagicu palit :)
il u bazenčiču u dvorishtu :) to je isto shema..
gleat male kak rastu mi je isto jedna od omiljenih... :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
najviše kad smo haj se igramo briškule :D u parovima je zakon :)))

...a bilo bi zakon i u šumicu dofurat neko teško ozvučenje od miljon watti i opalit da se čuje do drugog grada :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ovisi, ako sam taman zgruvan, onda laganini sjedenje, ako je društvo pričanje, filozofiranje, uz Marleya obavezno (i uvijek divljenje Marleyu kad se naduvamo haha) a ako sam sam, onda tišina, tišina i samo tišina, samo ja i tišina i razmišljanje o svemu aktualnom u vlastitom životu (brže do rješenja naduvan dolazim)...

E sad, ako sam prezgruvan, ja sam tip osobe kojeg onda uhvate smijalice žestoke, tj. više neugodne, pa se smijem na skroz neki čudan način, glasno i bezveze, smijem se SVEMU živome i neživome oko mene....

MARLEY RULZ!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perocrovk

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ja kad pusim do mog raspolozenja dolazi onako kako se nafuram ako me neko nafura na filozofiranje tu sam.smijeh tu gluposti tu ako sjedim onda nemogu da se pomaknem ako sam u teretani razvaljujem vise i neznam kako je otic u teretanu normalan a sex je odlican sa malom ispusim pa 1-1 traje sve dok ona ima snage,marihuana je dobra za sex potice lucenje dopamina a to je stimulativni mozdani hormon il hormon dobrog raspolozenja,ja sam probao i pali al mislim da na zene utice jace,isprobajte(ako vec niste)nagovorite malu da povuce koji dim pa krenite u akciju,prvo sve lagano lagano pa postepeno povecajte tempo pa kombinovano da se mozak ne navikne na isti rad,ako je nikad niste natjerali da vristi(ne glumi)evo prilike.kod mene pali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perocrovk