Sta radite kada ste HIGH???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.01.2012
2
0
0
40
volim mnoge stvari....kada sam gajbi volim da sipam chashu vina i da kuvam, volim da radim neshto po kuci, muzika naravno, zabuljim se u komp i ne znam ni gde sam bio ni shta sam radio...volim i buxne u prirodi, npr. tribinice na tashu, iako to nije u prirodi svidja mi se kako ja na tribinicama tishina a oko tebe se u daljini chuje zujanje grada, onda volim da odem na Savski kej sa drugarima :smoke18:, ada...ma bitno je samo da je dobra vu i ekipa a za ostalo je lako!
 
13.03.2012
4
1
0
33
Ako sam sa curom legnemo zajedno na krevet pustimo si glazbicu i uzivamo. pricamo, zezamo se i naravno mazimo :D
A ako sam sa ekipom u stanu. izvalimo se po krevetima upalimo mjuzu, žderemo čokoladui sve sto postoji u kući, pričamo o svem i svačem sto nam padne na pamet i tako. uglavnom chillaona :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Kad sam dobro ugruvan,volim svirat gitaru iakoje nekad ne mogu drzat u rukama,takoder gledam koliko mi je vutre ostalo pa dobijem zelju i opet smotam.A kad se ugruvam od neke bolesne vutre,onda puno razmisljam i mogu upit sve sto vidim oko sebe pa i o tome razmisljam.A kad sam s drustvom samo se kreveljim osim kad ima neko malo pametniji pa zabrijavamo neke gluposti...
 
05.09.2012
10
0
0
31
Zavisi gde sam ako sam na faxu i to u laboratoriji gledam da nesto ne polomim xD ali omiljena destinacija mi je krov na kome legnem i gledam u nebo i razmisljam o nekim krajnje cudnim stvarima i zalazim u neke kutke uma u koje inace nikada ne bi zalazio i sto puta sam rekao sebi e sledeci put cu da zapisujem ta razmisljanja i naravno da to nikada ne uradim a steta...
 
10.06.2012
35
18
8
35
www.dota.rs
Pisem, pevam, sviram. Nesto od ta 3. Ili jednostavno blenem u nebo i pustam misli da mi same dodju.

Od kad sam raskrvario ruku skroz-na-skroz svirajuci naduvan sebe racunam pravim gitaristom, zaista ima necega u tome :)
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Ja kad se navarim sednem i razmisljam o necemu bizanom :D al ako se preduvam legnem i ciliram hahaha najvise volim ako sam napolju da legnem pustim boba prti il parni valjak zavisi od raspolozenja hehehe al uglavnom sa drustvom pa mi onda nesto pametujemo hahaha
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
legnem, složim i pustim play listu i tonem u madrac... pretvorim se u ekvilajzer, onako totalno me obuzme ta muzika, neki milijunD dolby surround, čujem svaki zvuk, svaki instrument, sve je razdvojeno u glavi, čujem zvukove koje inače ne čujem i kojih zapravo ni nema u pjesmi... onak prvo kao da krenem tonut u madrac i onda se dematerijaliziram i kao da nemam tijela nego se ono pretvori u živu vizualizaciju u milijun boja poput onih u media pleru.. totalno klul osjećaj teško je to uopće opisat ... i tak zaspem :banana_rasta: