Sta radite kada ste HIGH???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.10.2011
8
0
1
35
jednom sam pusijo sam i nije mi toliko zanimljivo, u drustvu je najbolje. pustimo neki rege koji se vrti po 100 puta al mi ga ni ne cujemo bitno je samo da je neki rege, iako niko ni ne slusa pesmu koliko pricamo urlamo i smejemo se i niko nikog ne razume. sem ako nemamo neku brutalno jako vutru, onda se svi pozabadamo dok ne krene da popusta onda opet ide ova faza sa urlanjem i smejanjem.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja volim zapalit sam i onda slušat Prodigy i crtat, najjače :D a volim i u društvu, pa onda sprdnja i tako to...ili sa curom :)) pa onda neki film ili tv ili....da :icon_lol:
 
31.10.2011
31
1
0
31
grupno pusenje obicno u studiu ,pa uletimo u gluvu sobu i produkt je hmm sami rasudite kako pali TLV ;) posle skorpiona skanije je napisana legalizuj ;)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Zavisi gde sam i s kim.U poslednje vreme praktikujemo da se skupimo kod poslednjeg od nas koji se nije ozenio,i uvek bude dobro.Nas cetvorica ili petorica,bez zena naravno,sve probleme ostavimo ispred vrata i udri po mozgu a onda raspad...Ne zna se ko sta prica,ko se cemu smeje,ko sta pusta od muzike...Najveci mi je problem kad se vracam kuci da se ne sretnem sa decom posto smo znali par puta da nebasamo jedno na drugo,deca iz grada a tata od drugara i pitanja:Tata sta ti je?Uf...A kad dodjem kuci obavezno jedem i uvek napravim neko sranje po kuhinji,ili nesto prospem ili polomim pa se ova moja probudi i bogara a ja neduvan i tak mi je svejedno...Jebi ga.
Kad sam sam i dzuknem obavezno se spucam u nesto,na primer neki film.Skoro sam se napucao neke dobre trave,zena zaspala,deca isto,na TV-u poceo film Hrabro srce,plakao sam tri puta,kreten!
A kad uspem da nagovorim zenu,pa dzuknemo zajedno,a deca nisu kuci...e o tome se ne prica...
Eto toliko za sad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perocrovk

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Najbolje mi je kad sviram gitaru, ili sam ili sa cijelim bendom :gband:, ponekad PC games, više FPSove...

A nekad je najbolje samo pustiti mozak na pašu :snupi:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
vidim rijetki igraju PES ja opet kada se dobro zaigram sa gandjom ginem za playstation.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
jel to neko spomenu pes:icon_lol:koliko je jedinica u skoli palo radi njega,a sto se tice pusenja i igrica to ne mogu,nije mi gust...samo masti na volju..tisina ili tv..
 

Alika

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
23.09.2011
90
62
28
39
Uglavnom kucna atmosfera ,pa sta znam film ,muzika ...nekad plesem po kuci, :fishing: ..... :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo ja sam danas sa dva drugara izasao na vazduh,setnja,obisli smo nekih 15-ak kilometara,grunuli usput dve stotke,dosli kod mene,skuvali dve litre crnog vina,pustili muziku,popili,pricali,oni odose,ja se javljam,da ne ispadne da sam vas zaboravio....

Eto,neplanski....

U principu,u velikom broju slucajeva ,najbolje bude kad nista ne planiras...