Stevies 1st/ 129w CFL SCROG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
jesi li možda polio vodom po listovima kada si zaljevao? znaju listovi izgoriti kako voda isparava isod lampi,ili je ph problem..
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Listovi koji su izgoreni nece vratiti boju niti se oporaviti,ali novi koji rastu i nastaju nece pokazivati znakove izgorenosti.sto je izgorilo izgorilo je,za nove se ne brini ako nisi gnjojio. a osim poljevanja po njima jedini problem ti moze biti i ph vode.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Glupost je to da se od prskanja po listovima desi ovoliko sranje!! Ako bi i bilo to, kako da su ti visi listovi zdravi? Samo donji imaju probleme, a od dole pocne ili nedostatak ili previse gnojiva, a ako nije to onda ti je ili ph previsok ili prenizak.
Ja sam prskao po listovima, biljke udaljene od svijetla par centimetara, jos bolje rasle....
Klikni na link (crveni) u mojem potpisu pa provjeri u tekstu i prema slikama sto bi moglo biti.

Sretno!
 
17.01.2011
45
0
0
31
ufff, evo ovako, šta se tiće ph vrijednosti, na to nisam obračao pozornost navijao sam da mi dobro ispadne, nisam u mogućnosti uzimat metre i tako to, al ipak ću morat čini se, al garant je to da mi voda nije dobra, ja nju ostavim par sati da se vjetri neznam kolko to uopće pomaže.... al evo po slikama iz tvoje teme može bit nedostatak fosfora + još ako je ph loš



edit: ma joooj evo stavio kuvat vodu nadam se da je do toga...
i još neš... ja zalijevam svaka 3-4 dana jel to dobar ritam s obzirom na to da su velike posude i ne zalijevam puno možda 3 deca po tegli, jel to malo?
 

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
ja sam kupio one serine testere za vodu sto se koristi u akvaristici, meni je voda ph 8.00 i skontao sam kako je otp spustiti na 6.5, na 1l stavljam 2ml 7% alkoholnog sirceta. Al moram to jos proveriti. Inace i ja se nesto razmisljam za Scrog! Inace sretno :)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Super ide to baš dobro...
23 Dan je kad si mislio da prebacivaš na 12/12 ???
I jesi ostao na istim sijalicama ,mislim na 6500K ili spremaš promjenu..??