Sto radite naduvani da se sto bolje nasmijete?!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
http://www.youtube.com/watch?v=IHhSZ1p1y_0, nije lose kad se vidi prvi put,,,
neki dan sam cul od frenda ovo ,,,,,kak mos prepoznati da neko Growa prvi put ?

Crn ko cigan po Faci.......




Pitaju indijanca ,,,sta ti radis ovdje na Konklavi u Sikstinskoj kapeli ,,,kaj ti oces biti Papa,,,
,a ne ja sam samo za dim odgovoran ,,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
volim jutub

https://www.youtube.com/watch?v=TOoXjUJXX3I

https://www.youtube.com/watch?v=T-RnQE5xxLc

ubio bih ove koji ovakve emisije dozvoljavaju, al ipak ne bih se imao čemu smijat kad legnem u krevet......
pa lagano vrištim , i ne mogu zaspat slušajuči ove magove, čarobnjake....
hahhahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

marions

Aktivan Član
24.05.2012
60
371
53
60
Prolazio sam ovuda pa me jesam podseti na dogadjaj, malo je of jbg. Hteo sam da operem cetku od boje i sipam razredjivac u plasticnu casu ona pocne da se topi,nestaje i na tepihu mokra smrdljiva fleka, i uzmem upaljac da.zapalim, isusim fleku, he plamen me uplasio i pljusnem ga nogom, zapali mi se carapa onda odjurim do kupatila nogu pod vodu uzmem peskir i bacim ga na vatru i sve je stalo., i sve to u tri sekunde.
Eto smejem se, secam se, Amarcord
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Ja drustvu inace ovo radim pokusajte pa javite rezultate.

Bas kad se naduvamo ovo uradim.

Kazem ja kad se nasmijem ti spusti pogled i negledaj me i broji 5 sekundi i ponovo me pogledaj.

Kad se nasmijete i on vas pogleda i spusti glavu vi se uozbiljite znaci mrtvi hladni budite i kad vas pogleda mora se odvalit smijat radi u 99% slucajeva hahahah.
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
@Himalaya Gold
Uuh jednom ja s curom, i reko joj da duvam 1 sedmicno, a ja duvo svaki dan i ja se naduvam dobra bila marihuana odem u.ksfic ona tamo ono ovo ja nisam skonto da su oci pukle crvene nikad mi nisu toliko bile inace budu malo da strane i to je to inace mi se ne primjeti po ocima nikako al tad je bilo drama i kaze ajd u wc aj reko opa opa..
Kad mene cura ti duvo reko neee , jesi nisam, jesi, ma nisam ulazi drug ja njemu nekako.ocima kaze on izlaste vani ja poleti cura me gurnu aaa nemam snage nikako obizeo se kaze nece on nigdje kaze ti meni rece samo 1 sedmicno, a ti svaki Bozi dan reko nisam sad kaze de se pogledaj u ogledalo ja se okrenu i jedno 2 min se gledam i odvalim se smijat poglrd je bio mrtvacki. Hahahahahhahahahah uhhhh
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
884
4.540
163
Thiaoouba Prophecy
Ja drustvu inace ovo radim pokusajte pa javite rezultate.

Bas kad se naduvamo ovo uradim.

Kazem ja kad se nasmijem ti spusti pogled i negledaj me i broji 5 sekundi i ponovo me pogledaj.

Kad se nasmijete i on vas pogleda i spusti glavu vi se uozbiljite znaci mrtvi hladni budite i kad vas pogleda mora se odvalit smijat radi u 99% slucajeva hahahah.


To mi jarani uvijek rade baš je nekako neopisivo ludo haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful