Sto ste po zanimanju?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Evo josh jednog elektrotehnicara, ali ovaj na zalost nije sve to zavrsio al, kad je skola bila mjerilo znanja brate ni onaj sijedi albert nije volio skolu hahahah Elektrotehnicar vise zbog posla koji radim.

Dalje, produkcija muzike, napravim pokoji beat ljudima da repaju na to a inace od 98 se bavim stvaranjem zvuka i obradom istog, ako budete dobri ( mislim puno mi nahvalite biljku hahaha ) napravim vam pjesmu za temu :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Šofer dugih ruta :)...,a baš danas su mi upisali u radnu knjižicu i ''rukovatelj mosnim te konzolnim dizalicama,signalist i vozač tereta''...a da nisam ni znao da sam to.
Šišaj Mara šećer u kolače...:181:
 
16.05.2010
49
1
0
33
trenutno student informatike... radio sam u rasadniku i bavio s e prodajom voća na štandu.. inače sam sam zauzet slikanjem, pisanjem i drkanjem po sitaru
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
radio sam svašta, na kiosku, konobario godinama, i sad tu i tamo poderem feštu, barmen, animator u sezoni, prodajni predstavnik piva, prodaja reklamnih prostora i reklama, kao krečilac, prodavać i serviser inf. opreme.
trenutno sam nezaposlen, no pošto živim sa starcima u kući, imam dosta posla tu sa pčelama, imam 170 košnica.

hobi mi je čibanje, vožnja u nepoznato, obožavam se zbomban vozit ići na razne raceove, uz ćibanje imam i ljepotana golfića abf-a, malo mi je projekt stao radi love.

:dog_walk2: imam 2 njufaća koji su često samnom na brdu, pčelinjaku

želja: otvoriti u mom gradiću kofi šop sa popratnim sadržajima, bilijar, stolni nogać, pikado, karte, šah, liga prvaka, formula i sl.
:banana_dred:
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Stara je tema ali vjerujem zanimljiva i za ubuduće.
Taman sam htio otvoriti takvo nešto kad pretraga pokaza da ima.
Ja sam građevinski tehničar,, nikad to nisam radio.
Sad radim kao IT tehničar, najviše servisiram kompove. to najviše traže ljudi.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Još jedan u nizu elektrotehničara koji ne radi u struci nego je majstor za sve, od struje do betonaže... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: form

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Pozdravljam temu, bila bi doduse puno korisnija da prve 2 stranice nisu cista zezancija , al mozda se malo i ozivi tema. U svakom slucaju zanimljivo vidjeti koje su profesije i strucnosti clanova, definitivno ko sto Chan kaze, dobro bi doslo jos malo "deficitarnih" struka medju nama :)

Ja sam evo 3d dizajn (modeliranje, vizualizacije i ilustracije) i animacija, povremeno i grafika , a hobija auu, lakse bi bilo nabrojati cime se ne bavim :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor