Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.11.2008
7
0
0
38
pozdrav ljudi mene zanima posadijo sam 5 biljki 3 su u loncu od 20 litara a dve su u malima loncicima sada su trenutno nikli prvi listovi pa me zanima da jih ostavim u velikom loncu ili da presadim u manje hvala za komentare
 
04.01.2009
13
0
0
38
Doktor je napisao(la):
Nista nije zadzabe skupo!!!
Ako je skupo, skupo je jer je kvalitetno!!
Kod skupljih semena ti je uglavnom rec o femi semenu sa jednim fenotipom a kod jeftinijih ti je i ako je femi. uglavnom seme sa vise fenotipova!!
E sada ko o tome vodi racuna u proizvodnji semena onda i naplati to!!!
I ja uvek glasam za Dutch Passion!!!!!
Imao sam napolju 3 WW manje od 1m i dale su mi 300g (iako su za indor uzgajanje)
A one u najboljem slucaju nedaju vise od 150 po biljci!!
Sam odluci ali skuplje znaci kvalitetnije!
Nisu svuda prevaranti kao kod nas pa da bude suprotno i da to nemora da znaci da je tako!
Ipak su to ozbiljne firme koje obrcu brdo novca i nije im cilj da im padne rejting zbog lose reklame tj loseg semena!!

Dobra noć dobri ljudi!! Nisam odavno bio na vutri.org. Sad pregledao slike što ste radili .Bolji ste od 90% cooffie shopova u A-damu i R-damu!!
Imam pitanje; što je fenotip? Bio u A-damu neki dan i kupio feminiziran super skunk#. Ovo mi je treći uzgoj i znam za muške, ženske i hermafrodite. Hvala!!
 
28.01.2009
12
0
0
38
dali je pametno u box 45x45x110 grunuti jednu biljku i to femine wonder women i uraditi lst?

pitanje i bash nije za ovaj topic ali sorry?

dali bi bilo pametno staviti dve biljke u tako mali box?
 
28.01.2009
12
0
0
38
hvala ..

uskoro cu probati sa 3xcfl 23w 6500k i 3x 23wc 2700k philips shtedne spiralne (u cvetanju mazda josh dve 2700k) uskoro cu sklepati sve to u cellinu pa u prvi grow :)
pashce i raport u svakom sluchaju
 
28.01.2009
12
0
0
38
danas sam ladno u TUŠ trade-u u Somboru video shtednu ne znam kog proizvodjacha u varjanti 46w 6500k i tricavih 3200 lumena malko je veca ali je ok
 
28.01.2009
12
0
0
38
da ali seronje namaju 2700k ganjao sam direktno uvoznika i nemaju!

ako mi za 45x50x170 ne bude mnogo hps/mh 250w stavicu nju i a u pm :p
 
25.02.2009
5
0
0
40
Pozdrav botanicari!
Zanimalo bi me koja bi od nizih sorta bila najbolja da se uzgoji u prostoru 60x30 i visine 60cm. Mislim na max iskoristivost prostor (mozda bi dvije stale), na kolicinu uroda i da je thc cim veci . I naravno da se moze do kraja uzgojit u tom boxu. :maryjane: :icon_lol:
Unaprijed zahvalan za svaki vas prijedlog. :sun2:
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
60 cm efektivnog prostora za gajenje ili 60 cm od "poda do plafona", jer moras jos racunati na oduzetih 10 cm za zarulje i 15 cm za posude, dakle nebi imao 60 nego 35 cm za kojih ti nebi preporucio nista drugo osim neke dwarf autoflowernig sorte (lowryder etc). Dalo bi se svasta stavit u taj box sa 12/12 od pocetka i nekim dobrim scrog/lst-jem, ali za prvi puta na tako malom prostoru definitivno dwarf...
 
25.02.2009
5
0
0
40
Box je visine 60cm, tak sam i ja racuno da bi mi uz sve ostalo nekih 40. E sad malo sam citao o pc grow-u pa mozda nisam dobro shvatio. Dal se moze u njemu uzgojit biljka do kraja? I ak bi mogo nabrojit neke konkretne sorte da ih mogu nac po imenu i mozda nadem kakvu sliku.

Hvala
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
Lowryder #2, Lowryder Dwarf Mix, Diesel Ryder, Blue Ryder, lemon skunk itd...

Edit: ovisno sa kojeg mislis narucivati, ali u nekim seed bankama imas tzv lowlife verzije najpopularnijih sorti koje su ti također kao i ove gore navedene autoflowering...
 
25.02.2009
5
0
0
40
Lijepe biljcice nema sta! :icon_mrgreen:
Jos jedno pitanje za ovu temu i necu vise, obecajem. :icon_lol:
Trazim na forumu al nikak da nadem nes o rezanju stabljiki da se dobije sto sira biljka, mislim da to zovete lst ???

thx fredy
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
malizeleni83 je napisao(la):
Lijepe biljcice nema sta! :icon_mrgreen:
Jos jedno pitanje za ovu temu i necu vise, obecajem. :icon_lol:
Trazim na forumu al nikak da nadem nes o rezanju stabljiki da se dobije sto sira biljka, mislim da to zovete lst ???

thx fredy


:read:LST = "low stres trening" iliti lagano joj je**š mamicu
laganim savijanjem i podvezivanjem da bi došla u horizontalu a
nikakvo cepanje,rezanje i podrezivanje jer bi to bio
HIGH S T recimo kapišš!!??!!:violent018:
kume uostalom sve šepi samo strpljivo i probaj koristit SRČ:angry015:
POZ. i LAGANO!!!:vb_whip:
 
03.02.2009
8
1
0
46
pozdrav svima na forumu, posto sam novi u svemu ovome dosta sam citao , napravio sam box(svjetlo , ventilacija , tajmeri itd). sad , narucio sam sjeme paradise seeds WAPPA, da li je neko uzgal+jao i da li mi neko moze pomoci za moj prvi grow