Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2009
41
7
8
40
tream preporuku za sjeme (narucujem sa kanabiz.org)
box dimenzija: V=110cm/Š=80/D=50cm
lampe: 1 Envirolite 125W Dual + 2x 23W stedna crvenog i 2x 23W stedna plavog spektra

znam da je najbolje probati sa nekim no name sjemenom, al sto bi jos bilo dobro za pocetnika? (u obzir samo sjeme sa kanabiz.org)
 
23.02.2009
29
0
0
49
HazeSeeker je napisao(la):
naravno ... zasto ne... ako mislis radit lst i ako uzmes manje saksije nemas frke ja sam u slicnim uvjetima sa manje visine stavljo i 3-4 ...nemas beda

HazeSeeker je napisao(la):
uspio si slike okacit.... :D
malo im priblizi lampe i to je to ...
:clap:
pa na 15 cm su pa se bojim da mi ih ne spali posto jos nemam vent...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ajde dečki molim vas da nepričate o kanabisu i naručivanju nađite neki drugi codename ili nešto samo nemojte reklamirat da svaka bena može doć do informacija o stranici,molio bih moderatore da to izbrišu ako je ikako moguče...hvala,pozz sretno svima sa uzgojem(recite da uzimate od slovenaca svi znaju od kog je,samo nemojte da svaka mula čita i da može doć do informacija,tko treba znat znat će!!!)tko zna kakvi likovi to čitaju i tko je tu drot i sranja,netrebamo najebat zbog nepažnje!pozdrav
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
Mr.Blue je napisao(la):
od koje dobi se moze primjetiti koja je sorta trave?


:eek:hno:kume nikako da se "primjeti" sorta, "ime i prezime" dotične(ako je kuja)
samo dali je sativa ili indika il mešano al opet postotak(70-30,50-50 itd.)
u korist jedne il druge teško!!!! a pošto si seme verovatno uzo iz keta
neke "dobre":icon_lol: marihuane sigurno je mešung vulgaris domestikus a i nemora bit
(mala verojatnost) stoga dok raste u norm.uvetima i ako je kuja sa pizdarijama
se nemoraš(nema smisla) zamarat.....POZZZ...!!!
 
04.02.2009
21
0
0
36
zanima me jel iko imo iskustva sa white widow-om ili white dieselom i koja je po vama bolja i koje biljke najvise pucaju na smijalicu indice ili sative