Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ajmo sad cijele litanije pisat o tome...ja sam u 3. tjednu cvjetanja presađivao i sve je prošlo u naj boljem redu. Finito, ajmo dalje :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
samo da se kratko nadovezem na pricu, ja sam nakon 7 dana cvetanja prvo radio FIM a posle jos 7 dana isti vrh topirao i sada raste kao klon, i cveta dalje ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
dobro seme pradaje svaka dobra seedbank, a na netu ih ima dosta (no ne smemo ih ovde reklamirati, protivno je pravilniku foruma, ako si ga procitao), dakle, odaberes sta te zanima i onda google search
 
11.03.2012
4
0
0
48
jel određen neki broj listov koliko bi trebalo biti na stabiljci?
i kako da osušim te listove?
kako da znam jeli pravo sjemenje od marihuane?

:leafblunt:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Pretpostavljam da je razlika od biljke do biljke glede broja listova kao i zavisi od vrste do vrste sve su drugaćije,drugaćije rastu i imaju svoju osobnost ipak su to samo biljke koje ako im daš puno, puno i daju u suprotnom će rasti ali prihod će biti slabiji, sve zavisi što oćekuješ.
Glede sušenja pa samo ostavi na zraku i stavi na neku tacnu,posudu da bude rašireno, tako sam ja i osušilo se super i sad služi za "cup of tea":icon_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
bagi je napisao(la):
jel određen neki broj listov koliko bi trebalo biti na stabiljci?
i kako da osušim te listove?
kako da znam jeli pravo sjemenje od marihuane?

:leafblunt:

jos neko ovako pitanje pa ide karton, citaj malo forum, kakva su to pitanja, nismo u vrticu
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.405
28.050
1.098
Trøndelag
zanima me da li je netko mozda growao New York City Diesel

New York City Diesel.jpg

Type: mexican sativa x afghani
Climate: indoor
Yield : 400 gram m2
Height : 35 - 65 cm
Flowering period : 10 weeks
Harvest : september
Stone type : exotic high
THC level : 20%
Grow Difficulty : moderate
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ko je proizvodjac, 7-8 nije sigurno, pre ce biti oko 10, npr. Breeders Choice ima F2 koji zavrsi ranije, oko 9~10, dok Dr. Hemps Seeds predlaze 11, al njihov je dominant sativa
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Frend mi je rekao da sjemenke od skunka nemogu biti muške, tj. da su samo ženske, na šta sam mu ja rekao da je to nemoguće i da to nema smisla... ali on me i dalje uvjerava da je to istina, šta vi kažete na to?
Iskreno to mi nema smisla, ali nikakvog.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
papir2302 je napisao(la):
Frend mi je rekao da sjemenke od skunka nemogu biti muške, tj. da su samo ženske, na šta sam mu ja rekao da je to nemoguće i da to nema smisla... ali on me i dalje uvjerava da je to istina, šta vi kažete na to? ...

kazi ti frendu nek zaviri malo po sajtovima i nek ne suketa gluposti, evo jedan od najpoznatijih proizvodjaca na svom sajtu kaze:"Sensi Skunk® is a regular strain, which will produce male and female plants." mislim da toliko engleskog frend mora znati ;)
 
30.08.2012
3
0
0
48
Pozdrav svima, novi sam na forumu i u uzgoju. Imam osjetljiv posao tako da nikada nisam ni kupio travu a sada zelim da uzgojim nesto za sebe bas iz razloga jer me je strah kupovati. Nemojte zamjeriti ako budem postavljao glupa pitanja ali to je za ocekivati jer ovdje svi puno znate.
Prvo pitanje u vezi sorti: "Da li su sve indoor sorte skank ili je skank zasebna sorta."? Znam od prilike da je skank genetika dobijena ukrstanjem pa koje bi to skank sorte bile najbolje za indoor pocetnika i jos jedno pitanje u vezi prinosa. Neko pise prinos po 1m2 a neko po jednoj biljci pa bih vas molio da mi odgovorite. Hvala unaprijed i pozdrav svima.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
skank je vrsta (isto kao sto je recimo kush ili haze...) i ako si bas za skank koji god da uzmes ok je za indoor, ima vise razlicitih skunk hibrida pa finese pogledaj na netu tj. po seed-bankama, a prinos moze biti po biljci ili po m2 ako se radi trening, o cemu kao i vrstama vutre imas dosta na forumu pa ako ti posao dozvoljava citaj malo jer za ovakva pitanja obicno ide infrakcija uz obrazlozenje: nekoriscenje pretrage ;)
 
29.05.2012
11
0
1
30
Split
Upravo san sazna da mi je moja velika biljkica od 2m muska i da je mogu bacit,jel mi moze neko rec jese mogu narucit nekako provjerene sjemenke i vrste i koja bi mi najvise pasala ?