Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
bezze slazem se sa tobom sto se tice iskustva koje se stice i da ne treba odmah kupovati sjeme od 150€,jedino je zajebano ako ti je sjeme od te domace ili ti ulicne trave nije dobro,tj ako je trava bila dobra ne znaci da ce i sjeme jer je mozda muzjak koji je oprasio bio divljak (industriska konoplja) a geni od takvog tate su dobri za pravljenje rizli :-(
ali nemaju rad ili je jako slab
zato mozda nije lose kupiti recimo sensi seed skunk 1 (10 sjemenki) od 20€
nego da se trudimo i trosimo a na kraju neznamo sta cemo dobiti od neprovjerenog sjemena
mada sam znao da se iznenadim od "domaceg" sjemena
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
alo ljudi,

nabavio sam sjeme iz nizozemske,po 10 komada Orange Buda i Super Hazea,Orange sam uzeo jer mi svidilo kako pišete o njemu a super haze sam lupnuo pa jel mi može neko nešto reći o toj vrsti?

tnx...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Krizanjem Hazea (prava sativa) i Skunk #1 dobije se neka sativa like biljka sa velikim urodom, i to ti je Super Haze, jako dobar dim kolko se sjecam. Mislim da ju Weed-ran uzgaja. Nek ti on kaze vise o njoj.
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Moze li neko da mi objasni kako to da big bud koji bi trebalo da bude vecinom indika ima tipican sativa izgled sa puno tankih izduzenih liski na jednoj rozeti a NLX koji reklamiraju kao sativu ima kratke debele liske sa 5 - 7 prstiju. Da nisam izmesao seme?
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
moguce... kad procvetaju uporedi ih sa slikama na nekom stranom forumu. bar sam ja tako dosao do zakljucka da definitivno imam orange bud.
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
4 vrste sjemena. chronic, chronicXbubblegum, chronicXwhitewidow, chronicxwhiterussian. zanima me koja bi od ovih bila najpogodnija za balkonski tip uzgoja. da ne naraste previse a da opet moze kvalitetno apsorbirati jednu ili 2 strane svijeta (s,j,i,z) i dali bi se moglo u toku razvoja prebacit sa balkon na indoor ako bude premalo svijetla (ako je uopce moguce takvo sta)

hvala!
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
proguglaj i nadji seedbankove koji imaju ta semena i procitaj info o njima. gledaj da budu za indoor/outdoor i visinu ili sta ti vec odgovara za balkon.
 
25.04.2007
1
0
0
42
prvo da vas sve pozdravim iz zagreba !

imam nekoliko pitanja ako mi možete pomoći ( u to ne sumnjam )

imam tridesetak malih biljčica od nekih 10-tak cm. nemam direktno sunce u stan nego se reflektira od susjedne zgrade što nije baš nešto pa me zanima sto dalje ?



pomozite , nebi htio da mi propadne
[email protected]
 

hah

15.02.2007
25
4
0
Imam sjemenke nekog ruskog hibrida, nisam siguran kak se zove sad pokusavam posaditi, ako neko zna na kaj mislim moze neko reci sto specificno o uzgoju te sorte...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Botanik @ako češ od tog navedenog- vani onda stavi običan chronic ....ili sve sto ima vise indice(bele sorte su malo delikatnije).To sa prebacivanjem iz balkona u box je ponekad prevelik stres,pa ponekad dobiješ hemafrodita iz več procvale ženke....
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
hah je napisao(la):
Imam sjemenke nekog ruskog hibrida, nisam siguran kak se zove sad pokusavam posaditi, ako neko zna na kaj mislim moze neko reci sto specificno o uzgoju te sorte...

Da nije white rusian?
 
25.01.2007
44
22
0
white russian bi bio (colombian X mexican X thai X afghani) X (brazilian X south indian) hibrid :)

ako je "ruski hibrid", onda je vjerojatno neki autoflower landrace, vjerojatno sa plavkastim cvjetovima? (zbog hladnoce) ne znam, bubam.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
vasquez extra ti je domaja-opiši de to malo, komentrašime onu sliku iz foto galerije
hvala
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Pa samo ti ime kaže Thailand-Tajska
Thailand,Burma... večinoma sative koje su meni osobno mnogo bolje od južne i srednje Amerike
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
LJudi nemogu naci post gdje neko opisju nacin uzgajanja kad se stavi mreza pa rastu samo vrhovi! jer mi moze ko pomoci!
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
jel mi moze ko pomoci! nemogu naci post gdje se opisuje nacin uzgoja da se stavi mreza pa da rastu samo vrhovi! moze neko dati link