Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
e ovako, nekontam bas neke stvari u vezi skunka, koje karakteristike mora imat biljka da bi bila skunk?dali je skunk prije rastao ili je to ljudski proizvod?
kolko sam citao skunk je isto kao i sav ostali kanabis,nema neku znatnu vecu kolicinu THC-a itd...pa bi vas molio da mi malo pojasnite neke stvari u vezi skunka.

unaprijed hvala
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
skunk je jedan prvih stabiliziranih hibrida za nutrašnji uzgoj-made by USA.....piše to veè negde u forumu....
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
SLO-Era je napisao(la):
skunk je jedan prvih stabiliziranih hibrida za nutrašnji uzgoj-made by USA.....piše to veè negde u forumu....

kontam al, zast je onda jaci,skuplji...ako je to samo vutra(hibridna) za unutrasnji uzgoj.

ispricavam se na dosadjivanju.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
zato što je puno više truda uloženo,veèi %THC...

ali vidim,da se reè skunk upotrebljava za sve-što je nutra uzgojeno....
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
SLO-Era je napisao(la):
zato što je puno više truda uloženo,veèi %THC...

ali vidim,da se reè skunk upotrebljava za sve-što je nutra uzgojeno....


Slo era tako je i u Hrvatskoj, ako nekom zelis reci da imas quality indoor onda moras reci skunk, inace nemaju pojma, jebiga noobs :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
od sutra cu imati ja i ja malo vremana pa cemo malo preurediti forum -nutrasnjeg gojenja...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
To haveru.... extra ! :)

Ja sam nemam problema oko gnojenja (bar za sad :), niti oko zemlje, ali platio sam je masno hehehehhe :)), trebalo bi fakat obraditi malo temu o gnojenju i obavezno o zalijevanju, jer vidimo i sami da ljudi u vise slucajeva previse vode daju biljci koja u pola rasta (ako i dotle dozivi) propadne :(

:respekt: haveru
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehehe LOL, evo kako ja pravim mix... mislim ovo je moj mix
Kupim kesu (ima veæe i manje pakovanje) zemlje za cvijece ph 6.0 cisti humus (treset) i kupim isto na kesi pise "Zemlja za cvijeæe" samo što imaa dodatak ispod SA SUPTRATIMA. To dvoje pomjesam 60 - 40% s tim da dodam jos i granule (polovine, nekad cijele ako su manje, i komadice (posebno ih "razbijem"))
To sve stavim u neku veæu posudu i na balkon da ostoji neko vrijeme na suncu,..... tek tada je upotrebljavam. Na poèetku nièim stvarno ne gnojim, sve dok ne udje doobro u vegetativnu fazu, i koristim gnojivo 20-20-20 najvise za rast i razvijanje, s tim da su pod svijetlom 20 sati najmanje. Plavi spektar 2 x kompleta velikih neonkih daylight i ona što grije kao malo....) to kontam sad staviti u podrum, ipak ne znam radi temperaturaaaa..... :(
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja je sadijo nisam shiva shanti sadijo dve runde letos jedan drug-nije bas bijo zadovoljan-što ne znaèi,da nije u redu
Ja ne mogu nista rec-nenmam pojma
 
17.10.2006
11
17
3
Nadam se da sada nisam pogresio temu!
Da li neko moze da mi pojasni sta znace ti izrazi "Sativa High - Cereberal Buzz" i slicni, posto ne mogu da se odlucim koje seme da narucim. Molim vas da mi neko napise par tih "modela naduvanosti" ali sa prevodom! totalno mi to nije jasno. Ocu da gajim neku vuju od koje se necu zakucati i biti stond nego ono, naduvan DO JAJA ali smejanje, prica, druzenje i to!!!
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Par pitanje za one sa licnim iskustvom: da li misty smrdi samo prilikom gajenja ili i osusena i prilikom pusenja. Kakav je big bud od nirvane, ovde vidim oprecna misljenja pa me zanima iskustvo nekog ko je gajio po propisima.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Dobio sam oko 50 kom od frenda on ih je radio pa me zanima jel to kaj valja i kakav high daje i dal mi je pogodno za indoor ?

Thnx :!:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Eddie je napisao(la):
Par pitanje za one sa licnim iskustvom: da li misty smrdi samo prilikom gajenja ili i osusena i prilikom pusenja. Kakav je big bud od nirvane, ovde vidim oprecna misljenja pa me zanima iskustvo nekog ko je gajio po propisima.

Ja sam ih gajio napolju.Sto se men tice Misty ne smrdi nego mirise.Ima prilicno jak miris i osusena,a prilikom pusenja mi je bila extra.Bas po mom ukusu.Super miris,super ukus i jako prijatan rad.Ni Big Bud nije bio los ali je meni Misty bolja(doduse gajio sam Early Misty).