Tattoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
misliš tetoviraš se ili šta? :)

a evo mog rada, nije još gotovo, sutra nastavljam radit, nadam se da ću završit...imam za dovršit oblake i te zrake u njima...i malo popravit neke sitnice i to je to...

97vggh.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
aha, onaj neki isprepleteni tribal sa nekim vukovima..ili sta je vec...nije lose, ali kod koga je to 6000 kn?! ja bi ti to rjesio za pol cijene :p
 
23.09.2012
24
5
0
33
Ja imam na ruci A.C.A.B, to sam radio nedavno sa frendom, to je et tek tako ispalo dok smo pili u gradu uveče..



I onda trajbl na ljevoj ruci..



Razmisljam sad za januar odraditi još jednu tetovažu, brijem na ovaj logo od Vutra.org foruma..
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
gle, svaka tetovaža boli i laže ko kaže da ne boli, a sve ovisi o mjestu, od čovjeka (ko kako podnosi bol) itd...ali opet, svi su izdržali tako da nećeš umrijet hehe :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
evo moj najiskreniji komentar...nadam se da neće bit uvrede, nije toliko lose tako u paketu, ali gledano mojim očima je dosta neuredno, neke sjene stavljene po krivim mjestima i vrh, ta irokeza je uzas, istočkano, ne valja! a sto se tice sjencanja, nema sive, sve sjene su crne bez ikakih prijelaza i slično...neke crte se vidi da si dvaput prelazio, jer su poduplane, neke su jako grbave..p.s. nadam se da je ovo gore crvenilo od bockanja, a ne boja, jer ako je boja, to je jos jedan minus hehehe...evo nadam se da se opa cupa neće naljutit zbog kom-a...ja isto tako volim iskrene komentare, kaki god da bili...ako su loši, moram više poradit, ako su dobri, dobri su i to je dobro hehehe :) pozdrav
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
artistic je napisao(la):
evo moj najiskreniji komentar...nadam se da neće bit uvrede, nije toliko lose tako u paketu, ali gledano mojim očima je dosta neuredno, neke sjene stavljene po krivim mjestima i vrh, ta irokeza je uzas, istočkano, ne valja! a sto se tice sjencanja, nema sive, sve sjene su crne bez ikakih prijelaza i slično...neke crte se vidi da si dvaput prelazio, jer su poduplane, neke su jako grbave..p.s. nadam se da je ovo gore crvenilo od bockanja, a ne boja, jer ako je boja, to je jos jedan minus hehehe...evo nadam se da se opa cupa neće naljutit zbog kom-a...ja isto tako volim iskrene komentare, kaki god da bili...ako su loši, moram više poradit, ako su dobri, dobri su i to je dobro hehehe :) pozdrav
da je tvoja namjera bila dobronamjerna onda bi ovaj tvoj post bio PP. ali sam ocito utjecao na tvoju temu TATTOO pa se si se vjerovatno osjetio malo ugrozen i onda radis ovakav potez koji je po meni ispod pojasa i nikako sportski ali evo jako sam tolerantna osoba i ovo cu pripisati tvojim godinama i nikako ti to necu zamjeriti........ tattoo majstore......pozz
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ma nooo krivo si shvatio, temu i jesam napravio da se stavljaju radovi, ne samo moji, nego i vasi (tko radi) i neke slike koje su vama dobre (tetovaže)...ugl. krivo si shvatio, nadao sam se da neće doći do toga, ovo je samo jedna kritika, a ako ne možeš primit jednu kritiku, necu se ni raspravljat ni komunicirat s tobom, ja sam iskren, htjeo ti to ili ne, a nekom se to može jako jako sviđat, i šta ja tu mogu, kao što se i ne mora nekome, jel tako??? nisam te htjeo vrijeđat, nego ti reći greške koje sam uočio, šta sad odma se osjećam ugroženo?! o čem uopće pričaš...a i mislim da nije dobro da ti neko govori kako je super ovo ono, a iza leđa će ti se smijat i govorit ružne stvari, misliš da sam ja dobio samo dobre kritike? jbg, govorili su mi šta ne valja i gdje griješim, i polako se popravljam, ZBOG TOGA...a i nikad nisam reko da sam neki dobar ili nešto, jer ne volim hvalit sebe niti ništa tako, pa nek ljudi prosude jel dobro ili ne, kao što se nikad nisam uvrijedio i naljutio zbog loše kritike...i ako imaš puno godina koliko tvrdiš, trebo bi to znat, ali očito da se uvrijediš za jednu kritiku - '' TATTOO MAJSTORE!!! ''
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
meni je ono tvoje zvucalo kao poslovni potez...........clanovi Vutra foruma kod mene imaju tattoo gratis to je stara prica....i evo pozivam ovim putem ponovo sve clanove na gratis tetovazu kod mene......uvjet je da je duze od 6mj.na forumu.evo i ovo je poslovni potez
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Neću da ulazim u tehniku tetoviranja, ali poslednji rad što je postavio opa cupa je, za mene, jedan od originalnijih što sam video do sad ovde. Svojevremeno sam se bavio slikanjem pa mislim da imam oko za neke stvari.Pogledaj ovde https://forums.vutra.org/putovanje-na-mentalnim-talasima/10905-%8Eari%9Ate.html ako te interesuje da ne misliš da pričam u prazno

Senčenje je po meni, sasvim OK, a neke sitne greške su prisutne na svim radovima do sad, to je zanemarljivo...Nisu sve senke crne i dobre su.Sad je ovo pitanje ukusa ali " irokeza " je meni odmah privukla pažnju i baš mi se dopada takva neuredna i neugledna kakva je,izlupana "kaciga" ratnik je to, a još ako je crveno boja, tim bolje...

I što je najbitnije,ima karakter, vidi se emocija na licu, tačno mogu da osetim bes...Od mene desetka za ovaj rad.

Ukusi su različiti,ovo je moje skromno mišljenje,bez namere da nekoga napadam ili branim ...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
opa cupa je napisao(la):
meni je ono tvoje zvucalo kao poslovni potez...........clanovi Vutra foruma kod mene imaju tattoo gratis to je stara prica....i evo pozivam ovim putem ponovo sve clanove na gratis tetovazu kod mene......uvjet je da je duze od 6mj.na forumu.evo i ovo je poslovni potez

ma o kakom poslovnom potezu ti pričaš? kod mene se nije tetoviro niko sa vutra foruma, a sumnjam i da hoće skoro...osobno znam 2 čovjeka odavde, a nijednog nisam tetoviro, niti sam ikad ikog nagovaro da dođe kod mene da se tetovira, ja stvarno ne znam šta si ti zabrijo...ali ajd, daj da vidimo tu sliku koju si radio, tog spartanca (ne ništa tvoje što si crto ili štogod, nego original sliku tog spartanca kojeg si tetoviro), pa ćemo vidit lijepo razliku slike i tetovaže, baš me zanima

edit: i po ne znam koji put, nisam te htjeo vrijeđat, oduzimat ti ljude kako si reko, niti ništa slično, samo sam ti reko iskreno, a sam se pokazuješ kakav si čovjek, i da ne možeš prihvatit lošu kritiku