Tolerancija, imunost na travu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Xim

17.11.2013
1
1
0
Ovo mi je prva tema , i prvi put ucestvujem uopste.Istrazivao sam po forumu ali ne preterano.
Ne varim dugo , jednom ili dva puta nedeljno od sredine leta 2013.Imam 14 godina ali dosta sam se obrazovao o vuvi.
Nego da predjem na stvar.Poppusim 0,25g neke vutre ,inace nabavljamo od dobrog prijatja koji nas ne bih prevario (kvalitetna je).I uhlavnom stoniram se ili se nekad jako smejem malo .Ponesam se malo debilnije imam blage halucinacije i dosta razmisljam , i ne znam ko sam.I lepo mi je.Ali jedino sto mi je lose je to sto su moji drugovi normalni.Par njih je pusilo prvi put i nije im nista bilo , a drug s kojim stalno varim je 10 puta manje high nego ja.
Zasto je to tako?Mozeli se smanjiti ili povecati dejstvo trave?Pozz i hvala unapred , budite blazi nov sam :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Xim

Gagiba

Aktivan Član
Sport, škola, devojčice....to su prioriteti odrastanja.

Ne morališem ali biće vremena da eksperimentišeš sa promenama stanja svesti. Da bi se uspešno igrao sa psihoaktivnim supstancama prvo je neophodno da zdravo i kvalitetno izgradiš svoju svest a za to je potrebno da završiš i fizički i emocionalni razvoj.
U godinama u kojima ste još uvek izgrađujete sebe i često se takvi eksperimenti sa stimulatorima završavaju neslavno. Olabavite malo to završavanje kod dobrog druga koji ne ispaljuje, fokusirajte se na obrazovanje i sport, pa kad budete počeli da studirate, biće vremena za istraživanje... ;)
 
17.02.2015
2
0
1
27
Pozdrav,

Novi sam u ovo "svijetu" zelenila i oduvijek me je zanimalo tolerancija marihuane...Npr. prvi put kad sam pusio sa ekipom (nas 4-5) smo popusili 5 topova i nije imalo bas nikakav ucinak na mene...No, vec drugi put kad sam konzumirao Mary Jane osijetio sam ali opet nista onak da me "razvali", dok druge je. Naravno puno faktora utjece na to kvaliteta i kvantiteta. Negdije sam naiso na to da imunitet dosta utjeca na dijelovanje THC-a u ogranizmu...jer likovi s kojima znam zapalit dosta se napuse dok mene udari u puno manjoj mjeri...A djelovanje osijetem tek nakon drugog topa...Kao sto sam rekao novi sam i nisam iskusan no zanima me dali tko ima neko objašnjenje?

Živim dosta zdravo , bavim se sportom sad stvarno neznam do ceg je ta tolerancija.
 
17.02.2015
2
0
1
27
ma sve ja to kuzim ali stvar je u tom sto se ovi likovi iz ekipe napuse podosta dok mene onak malo lupi.
a bit ce ako Bog da...tek je sjemenka proklijala :sun2::sun2::sun2: sad cemo da vidimo hoce li biti uspjesna sadnja :)