Trava + Alkohol

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.727
8.452
298
I stvarno se osecam do jaja u tom trenutku
jel si ti siguran da se secas kako si se osecao do yaya, ili ti pricali? mislim desavalo mi se dosta puta da se uneredim tako, ali posledice tog stanja su vec u domenu lokalizovanih urbanih prica kojih se ne secam.
P.S. Odlicna je za ublazavanje mamurluka, kao posledice kombinovanja Niksickog crnog i sljivovice. :fuck:
jos je bolje lecila kombinaciju pelinkovca/gorki list i spricera. o uzasa!

26.07.2017
1
0
1
19
Kad god mesas alkohol i vu vazno je da prvo pusis pa onda pijes u suprotnom neces se lepo provesti :D
Edit: Popusis 1 popijes 2 piva i nema boljeg :D popijes 10 piva i popusis 1 i nece te vise biti :D
Moram dodati i to da mi se bas ta situacija desila nedavno (10 piva pa dzoja) secam se samo da mi je kuca bila blizu pa su me stavili na bicikli i odneli kuci nekako jer nisam mogao da se pomerim jednostavno najgori osecaj..

Poslednja izmena:
20.10.2017
8
14
3
Svašta mi je prošlo kroz glavu kada sam pročito naslov teme.:D
Znalo se ponekad preći preko granice normale tipa da se popije malo žestokog i zapali. Rezultat svega bila je rupa u sjećanju i čudni klipovi na mobitelu jutro poslije.:lol:
Iako bi bilo jakog mamurluka tog jutra lijep wake and bake sve popravi.

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
1.412
3.318
188
Ja bih se samo nadovezao, manite se alkohola... Zna se, a i dokazano je da alkohol unistava porodice, zivote, a ne treba da spominjem koliko ih pogine na putevima.

Sto se tice kombinacije trave i cuganja... Ni pod razno. Dodje mu kao kad ti doktor kaze, nemoj cugati dok pijes lijek.

Ako vec hoces da umres prije vremena, zabodi si cvaju heroina u venu i crkni.

• Sviđa mi se
Reactions: Visoki Orao