Trava ili nesto mnogo gore??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.04.2014
0
0
0
Ovako, maloletnik sam(izmedju 16 i 17 god) i prvi put sam probao marihuanu pre 3 godine.
Aktivno pusim vec 2 godine i to uglavnom vikindeima, i ponekat svaku 2-3 nedelju i radnim danima neki put zapalim sa ortacima i tako slusamo reggae i uzivamo smeskamo se i sve je bilo OK.
Dok od lika od kojeg stalno nabavljam travu nisam uzeo dzoint i ispusio to kuci sam na brzaka i vratio se u kuci i seo za racunar.

Na pocetku je sve bilo uredu i smejao sam se i bilo mi je lepo, samo sto mi je srce ubrzano kucalo (ne kao inace kad pusim vutru nego mnogo jace).
Ukucao sam neku pemu od Hornsman Coyota, ne znam koju i svaki put kad bi cuo neki bas srce bi ubrzavalo i reko zajebi ovo i otisao da spavam, medjutim nisam mogao i cim bi zatvorio oci video bi nekakve krugove, milione krugova koji se okrecu i prblizavaju pa ponovo udaljavaju itd. I uz to cuo sam zvukove kao da neko zeva ali sa autotjunom.
Kad sam ukljucio svetlo i pogledao u plafon, on je bio sav u kvadraticima podeljen i oni su menjali oblik i osecao sam lepljenje u ustima i otisao sam jedva do dnevne da popijem vodu, a srce je lupalo ko ludo.Treniram vec duze vreme kik boks i kakvi god da su napori srce nikad nije ovako lupalo, bukvalno u borbi za zivot. I vratio sam se u sobu da pokusam da prespavam ovaj odvratni trip, ali nista od toga cela soba se ljuljala i okretala i bilo je odvratno a srce i dalje lupa ko nikad do sada i probudim tako kevu sa okretajuci se ko lud po krevetu i dodje ona kod mene i ja joj sve ispricam i ona zove tetku da donese lek za usporavanje srca sto pije njen muz i ja to popijem, medjutim ono jos jace nego pre.
Celo telo mi se treslo od odkucaja srca i jedino sto sam osecao je bilo srce i svaka vena na njemu i rekao sam: zajebi, zovi hitnu
I tako sam se ja mucio u bolovima dok oni nisu dosli i iako mi nista nisu dali osecao sam se bolje ali je idalje bolelo u pm. I odvezli me i ne secam se svega jer sam bio uradjen ko vo ali se secam da kad su mi vadili krv u epruvete da je isla kao nekakav zele tako gusto, a ruke su mi bile ladne ko mrtvaku i tako ja ih slagao da sam pio previse energetskih pica i da me je zato zezala srcka i ta prica je prosla...
Takodje 3 dana sam osecao mamurluk kao da sam pio cist alkohol cele noci.

I nakon sto ste procitali sve ovo, sta vi mislite?
Dal je u tom dzointu bilo jos nesto (osim vutre) ili sam se samo gadno istripovao??

Takodje imajte u vidu da ja 3 dana posle toga nisam mogao da normalno razmisljam i da sam bio tacno kao opijen alkoholom i da sam se teturao.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
1. Maloletnicima je svaki pristup zabranjen na sajtu.
2. Mislim da ne trebas još da duvaš jer si u razvijanju.
3. Ako oces da vec duvas oda citaj sa foruma sta i kako pa uzgoji sebi sta zelis.
4. Niko ti od nas ne moze reci šta si pušio jer mi nismo uzimali to nego ti, al sudeci po ovome što si napisao vuva nije sama bila, a i da jeste onda je prskana nekim otrovom ili drogama..
5. Ako ne poznajes jako dobro osobu od koje uzimas onda nemoj ni pušiti, vama da kazem "klincima" uvaljaće travu špricanu heroinom samo da keš uzmu..
6. Kad porasteš malo i napuniš 18 vrati nam se na sajt sa novom pričom sa neke vedrije strane i pamet u glavu, zapamti ne pusi dzoint koji ti drugi smota ( a da je neko ko nije deo ekipe tvoje) i ne duvaj na javnim mestima..
Ukratkooo :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa nije bas zabranjen pristup sajtu, al jeste "učestvovanje u diskusijama na forumu." ako si zeljan takvih iskustava samo nastavi da se druzis sa tim lerdijem, ostalo ti je manje-vise odgovorio monster
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Jaka vutra, pa te istripovalo, puno si sam kriv jer
si se ukenjao.

U tom godinama se mozak razvije, jedini nasvjet

PAMET U GLAVU.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
isto to sta si ti opisao se desilo i meni sa mojih 16 ,17 godina, sam sam pusio sam smotao na brzinu sam od cudne osobe nabavio , i eto...maloljetnik si , savjetujem ti makni se od toga..pronadji mir u sebi , tek onda ces naci mir uzitku ..
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Sve što su kolege gore naveli stoji, mani se toga ima ljepših načina za provesti te "dječje" godine, bit će vremena za travu, cijeli život je pred tobom.
Nažalost trava nije legalna te tako ne postoji kontrola onoga što se nudi i onoga tko nudi.
Uz sve te današnje "sintetičke", home made droge nebih se čudio da su određeni dileri pribjegli špricanju "trave" npr. methom-om, crack-om i sličnim sranjima u ostvarivanju večeg profita i stvaranju večeg broja ovisnika/mušterija.

Iako u početku zvuči neprofitabilno, think again..

Neposredno svojim postupkom idu na ruku i vlastodršcima, jer osobe vrlo brzo pušeći to sranje na prvi pogled navodno postanu ovisne o "travi".
Vrlo brzo friško pečeni uživatelji, počnu se kao kužiti te im treba neka bolja, jača, "kvalitetnija" , misle -> trava....
I gle slučajno jedan dan "diler" nema travu al ima nešto "slično" samo drukčijeg imena (ustvari nemora ni reći što je) crack, meth i 100% je siguran da će mu se sviđati, pa nek mu i da besplatno za probu, ima novu mušteriju...
I tako smo došli do jednog novog ovisnika i potvrde teze da svi ovisnici počnu od trave, a to će i dotični subjekt potvrditi, krenuo je s travom a ni sam neće biti svjestan toga da su ga "namjerno" navukli "loši" dileri, loša vlast, loši ljudi.... na nešto što nema veze s travom.
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Mogu samo da dodam da nikako nisi trebao da uzmes lek za smanjenje pritiska ili sta vec . Jer si tek onda mozda stvorio konfuziju u tvome telu .
Ti krugovi dok si zmurio je ocni pritisak , onda si pokusao da smiris paranoju i nije ti uspelo i postao si jos vise paranoican do te mere da si zvao hitnu ( ne kazem da je to lose ) probudio celu kucu i verovatno bio jos vise u strahu sta ce tvoji da pomisle . Pobledeo od napusenosti , otupaveo od leka , smrzo se od manjka cirkulacije...

Mozda je nesto spolja uticalo tog dana na tvoje srce . Hrana, voda, vazduh, pritisak. Ili je sto ljudi kazu nesto bilo u buxni . To sto si naveo je mozda speed ili ekser izmrvljen . Vec mozda pocinjem da lupam ali neka ti bude za nauk.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Kakvih ljudi ima,ako se taj lerdi moze ubrajati za to..a sta bih tek bilo da je neko od njega uzeo da bih pravio ulje za nekog koje bolestan i tako reci za neciji lek..
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa upravu si,ali veruj mi da jako malo ljudi obavesteno o uzgoji pomenute biljcice..ajde ja sam tu i tamo i znala zbog kuma po nesto,jer i taj ako nesto zna retko ko hoce i da.kaze sta i kako..zato je ovaj forum za svaku pohvalu jer mozes nauciti sve,ali retko ko ce ti i preporuciti ovaj forum pogotovu ti dileri koji verovatno i znaju za njega ..pa ce oni praviti ta ulja od tih njihovih albanki i prodavat a ti ni neznas sta kupujes,a cula si da ta ulja pomazu i lekovita su itd..ma mogu samo reci da bas i nije lako ulje naci u srbiji,ja sam imala srecu zbog kuma a sad hebiga moram i sama uzgajati...
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma vidi druze obicno vecina zna o albanci i o skanku to su culi,albanka je kao losa a skank ono kao vrh svemirac itd..a ni ne znaju sta je skank i koliko ima vrsta hibrida itd..pa kad krenu lerdi nesta sr.ti,pa kad ih krenem preispitivati koja vrsta pa sta je za njih skank,jer ind ili sativa od kog seedbanka itd. nista im nije jasno odakle mi informacije i znanja..a necu im reci jer njima nije mesto na ovom forumu,jer ovaj forum ima i lekovitu namenu a lerdie to bas i ne zanima nego njihova samo korist...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
07.05.2015
10
25
13
Pamtim pricu od jednog frenda, frend je stara iskusnjara, obiteljski covjek, i pusi dugi niz godina.

Prica on da je uzeo nesto od nekog balavca, on i ekipa isli kartati belu.
Uglavnom bio je raspasoj, glave im okrenulo!

Kaze da je kasnije sreo balavca u gradu i pitao sta mu je to dao, a ovaj rece: Vrhove spricane sa Domestosom

Ako laze on, lazem i ja!

Zivili !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Domestos

Sastav: 4,8% (m/m Natrijum hipohlorit-dezinficijens; nejonski surfakant (<5%), katjonski srfakant (<5%); miris.
Mere prve pomoći: U slučaju kontakta sa očima/udisanja/kontakta s kožom/gutanja odmah potražiti medicinsku pomoć.
Centar za kontrolu trovanja (VMA) svakog dana 0-24č: 011/36-08-440

 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Tako sam se i ja jednom utripo kad sam poduvo cistaka tutankamona i zmijicu sita iz amsterdama >D
Tripovo da umirem.. Niko nemoze znati sto si uzeo jer nismo to vidjeli ni probali ali probaj uzgojit svoje ili naci nekog covjeka od kojeg znas sta dobivas.. Sretno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.