Triptank's Orange Bud & Think Fast

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
UPDATE ZAVRŠNI

Biljke su pobrane nakon 57 dana na 12/12, nisam slikao harvest, ispričavam se, totalno sam zaboravio.

Grow je prošao bez većih problema, Think Fast su me jako iznenadile. 2 tf su količinski dale skoro ko 4 ob, a imale su duplo kraću vegetaciju. Obje sorte imaju Slab miris tokom uzgoja. Sušio sam ih u papirnatim vrećicama, 7 dana na 50% vlage i bile su spremne za tegle. Nakon tjedan dana u teglama dim je odličan ispao.

Smoke report Orange bud:

Miris budova je skunkasto kiseo, voćni miris u pozadini. Dim je lagan, ne pada teško na pluća. vrhunska dnevna sorta, topli i pozitivan high bez paranoja, potiče kreativnost, u društvu kad se zapali potiče komunikaciju i veselu atmosferu.
Okus i rad me dosta podsjećaju na orange bud koji sam davno probao, ali se sjećam da su mi tada usta bila suha ko barut i oči ful crvene, što je kod orange buda koji sam uzgojio puno manje izraženo.

IMG_6739.JPG

Smoke report think fast

Ova sorta je zvijer. Biljke gutaju vodu i nutrijente ko blesave, morao sam ih zalijevati puno češće nego orange budove. Veliki listovi, debele grane, odlično bočno grananje.Vrhovi su debeli, tvrdi i masni. Definitivno preporuka za početnike, nikakvih problema tokom cijelog uzgoja s ovom sortom nisam imao.
Dim je puno teži od ob, širi pluća i udara ekspresno i jako. Trippy high prvih sat i po vremena, nakon toga počinje spuštat i prelazi na tijelo. Definitivno večernja sorta.
Miris budova ima u sebi neku svježinu borovine, okus isto tako.Miris je dosta intenzivan i ugodan, u pozadini neki zemljasto cvijetni mirisi koje ne mogu dokučiti. Okus ostaje na jeziku dugo nakon pljuge ili vapeanja za razliku od orange buda.

IMG_6738.JPG



Sve u svemu zadovoljan sam sa obje sorte kako su ispale, iako je orange bud količinski dao dosta malo, kvaliteta dima to nadoknadi. Think fast stvarno za svaku pohvalu.

To bi bilo to, dnevnik može u završene :)