Tumor na mozgu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Može 5 biljaka unutra. Malo više posla sa treningom pa ide. Idealno je 4 komada, a kod tvoje situacije slobodno 5. Daćemo ti sve INFO. Sta trebaš oko uzgoja, treninga pa će biti OK.
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Već sam napisao da bi napravio kutiju od šperploče, koju bi ugurao u ormar. Postoji opcija, da i sam ormar koristim kao prostor (dio prostora) u kojem bi uzgajao. Da li nakon završenog uzgoja će se osjećati miris u ormaru pošto bi išao nazad u prvobitnu namjenu?
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Dobrodošo na forum! Želim ti svu sreću ovog sveta, veruj u čuda ne događaju se preko noći ali su moguća. Živi sam primer skoro nemogućeg! Veliki :respect: što si se odlučio za alternativu. Od skoro u Srbiji postoji Gama nož, u sklopu Kliničkog centra Beograd, sam vrh svecke medicine, upotrebljava se baš za takve tumore, pročitaj malo o njemu.
 
05.12.2014
22
72
13
42
lipi moj covik. Vidin da si pozitivnog stava i to je veliki +. Volja cini cuda. Vidim da si odlucno krenuo u rat! Uz tebe smo. Ove sorte preporucuje Rick Simpson. White widov, Devel fruit, Chanel+ (indike) i 10% Orange bud i Mazar (sative)
A sad tesko pitanje, kada si prestao voliti sebe????!!???!??? Kada si za sebe odvoio po ure?
Sa tim dogadajima sto kazes ti je pao imunitet. pocni raditi na imunitetu.
Ako mislis krenuti u pricu ulje pa na posa.... Zaboravi. Naravno ako zelis ziviti.
U holistickom pogledu tumor nije boles vec simptom. tijelo te upozorava i tjera na promjene koje ce ti jos najteze pasti. Jer upravo ono sto nezelis mjenjati je i dovelo do "simptoma"- tumora. (recenica je pre siroka i bukvalnan) al mozda i prepoznjas nesto na tom tragu.

Ovaj svijet funkcionira po odredenim zakonitostima koja su jednaka za sva bica na ovoj planeti. npr gravitacija... Nase tijelo ima moc samoiscjeljenja. Svacije tijelo pa tako i tvoje. Moc vizualizacije je jebena stvar jako mocna. ima jedna knjiga, Kemo-t lijeci rak, Zemlja je ravna ploca. pisac, njemac onkolog koji nije uspio spasiti najfrenda... U toj situaciji se okrenuo alternaticnim rjesenjima. SAvjetovao je pacijente da napravu ugovor sa svojim tumorima, "ja necu raditi to i to a ti se smanji i nestani...." Uklanjajuci uzrok i posljedica nestaje.
Dobar ti je onaj savjet sa 5 Tibetanaca. okusaj i neku meditaciju (pokusaj za pocetak sa ruzicastim svijetlom).
Da se vratim na pocetak i savjeta da ne kombiniras ulje i posao. Cilj je unutar 90 dana pojesti 60 ml ulja. 1. do 4-5 dan (sticanje tolerancije) 1/3 dnevno. najboljje prije spavanja. I tako svakih 4-5 dana digni za 1/3 zrna rize (velicina). Cilj je doci na 3 zrna rize jutro, 3 kroz dan i 3 noc. 9 zrna rize dnevno je priblizno 1ml. Kad dodes do tu morat ce silom prilika spavati cijeli dan i noc. probuditi se , napiti vode, jesti i opet spavati. Organizam mora odmarati da bi imao fofrce za borbu s tumorom.
konzumiraj sve namirnice koje alkaliziraju organizam (internet).
odradi i ovo jako je tesko. 1 litzra vode 1 limun (prvi dan). tako svaki dan limun vise u litru vode. 11 dana se spustas pa je taj dan 9 limuna u 1 litri vode. Treba ti 100 limuna za ovo . Bit ce tesko al ce te alkalizirati samo tako.

Za sada toliko. Ako imas pitanja ... slobodno. Rado cu pomoci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Homo sapiens

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ako je tijelo odraz "psihe", onda bi tumor na psihi bio dio koji mi ne prihvačamo da smo mi takvi.Revolucija u našem tijelu...Na neki način to je dio sante leda koji smo zbog pravila, pisanih i nepisanih nesvjesno odbacili jer potrebna je velika hrabrost da bi se osvjestilo manijaka, ubojicu i kleptomana sakrivenog. Podjeljeni smo u dijelove karaktera koje koristimo ovisno u kakvoj se situaciju nalazimo, procjenjujemo sebe i određujemo si položaj u toj situaciji i kroz to filtriramo ono šta ćemo izraziti.

Taj ugovor sa tumorom je i moguć, ali to su opet reprogramiranja posljedice.

Nemoj se borit protiv jer tumor i je borba potisnuta. Borba između onoga šta želiš prezentirati i onoga šta jesi. Prihvačanje sebe je ubiti spajanje tih dijelova koje smo na neki način odbacili, a to je ubiti iscjeljenje-vračanje u cijelinu.

Predati "sebe"-osobu (ime i prezime), sebi-životu,prihvačanje sebe pa makar bija najjadniji.
Svi u sebi nosimo tumor. I vec smo puno više izgubili nego šta ćemo tijelo jednog dana.

Borba protiv tumora je borba protiv sebe jer tumor nije neko strano tijelo, to su naše stanice koje su se odmetnule, to smo mi ali onaj kriminalac potisnuti, da nedaj bože da netko sazna. Pa cijeli naš šta mi danas zovemo život je kreiran oko izbjegavanja susreta sa njim. Dopusti si paniku i sve, nemoj se borit protiv.Sve si dopusti, ne osuđuj se. Dopusti si i svjesno promatraj tijelo, bez puno analize u glavi, više koncetracija na zdjelicu i na spolne organe. Dopusti si strah ali nemoj ga pokušavat smanjit, nego samo koncentracija na tijelo i proči će kao tornado koji ti svejedno nije mogao ništa.

Snagu crpi iz prihvačanja sebe i drugih kakvi oni god bili, a ne iz gnjeva prema tumoru.
Potpuno prihvačan-iscjeljen čovjek je ljubav, a ne posesivnost i ovisnost šta je danas prezentirano na svakom uglu.


Nadam se da ću ti barem malo pomoći ovo...
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Dobrodošao na forum i sve najbolje želje da biljka pomogne....

ako zatrebaš tijeom potrage prevod sa bilo franc.engl i špnajloskki reci pa ti prevedem ili ako budeš tražio nešto specifično a o čemu su najbolji članci na stranim jezicima...

pozdrav...

S.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Hvala vam svima na podršci!

cerak1000: Za gamma nož znam. U Hr postoji i mene su doktori odlučili na takav način „rješiti“. Obzirom da sam dosta upoznat s posljedicama gamma zraka (prošao sam određenu obuku vezanu uz zračenja, ali ne u medicinskoj već industrijskoj primjeni), odustao sam od istog i odlučio se liječiti na prirodnije načine. Gamma nož je djelotvoran u smislu da će zaustaviti rast tumora, odnosno zaustavit će diobu tumorskih stanica, ali neće ukloniti tumor, a posebno ne uzrok nastanka tumora. Ja sam u prvih 6mj uspijevao zaustaviti rast s prehranom, ali kao što sam napisao, desile su mi se neke stvari u životu (i dalje se dešavaju L) koje su počele utjecat na rast. Zaključak je da hrana nije dovoljna.

Galinđa: Iskreno, nesjećam se kada sam na miru nešto u čemu uživam napravio za sebe. Sve što radim, radim u nekakvoj žurbi i grču. Istina je da sam prestao volit sebe :(. Po tom pitanju sam već počeo raditi i mogu ti reći da se bolje osjećam. Uz 5 tibetanaca, koji su odlični, sam odlučio otići i na razgovor kod jednog psihologa za kojeg znam da će me podržati u mojim naumima. Također čovjek drži jogu (vježbe opuštanja), pa ću i na to probat otići da vidim kako će mi se svidjeti. Preporučenu knjigu sam nabavio i počeo čitati. Prije te sam već pročitao stvarno puno literature vezano uz alternativne metode i prehranu. Ovako na preskokce vidim da sam s dosta stvari upoznat, ali nije loše neke stvari ponoviti.
Što se tiče limuna, od početka svako jutro pijem iscijeđeni limun u 3dl vode. Tu i tamo tijekom dana popijem i žličicu sode bikarbone (medicinske iz ljekarne). Probat ću i ovo s 100 limuna.

Blader: Prihvaćam ja sebe kakav jesam (barem tako mislim), jedino sam nakon analize posljednjeg perioda primjetio da dosta sam sebe sažaljevam obzirom na situaciju kakva je. Prije sam bio puno veselija i sretnija osoba, za razliku od danas kada sam pun nervoze, straha, panike... Unaprijed se ispričavam ako sam te krivo shvatio, ja bi trebao i ostati takav, te se ne boriti protiv tog stanja. Osobnog sam mišljenja da bi se rado vratio na ono kakav sam bio prije :). Molim pojašnjenje, jer mi se čini da te nisam polovio kako treba.

Sativa diva: Siguran sam da je uzgoj, kako si i napisao, sam po sebi i relaksacija i stres, ali kako za koga. Obzirom da moj tumor nije zloćudan i da mi uzrokuje određene poteškoće s kojima ću se nastojati pomiriti, ipak za sada nastavljam nekim drugim metodama ga zaustaviti/samnjiti/ukloniti. Da nemam obitelj (ženu i djecu), zasigurno bi već probao s uljem. Cijelokupna situacija je strašno utjecala i na moju ženu kojoj se je također pogoršalo zdravstveno stanje (em psihičko, em su joj podivljala antitijela vezana za štitnjaču), te ona nije trenutno spremna na periode procesa uzgoja u ilegali i moje konzumacije. I ja smatram da ne bi mogla sama sve to proći uz dvoje male djece, a nažalost nemamo nikoga da nam uskoči u pomoć.

Superfly: Hvala na ponuđenoj pomoći. Ako će trebati, javim se.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Dobro si me shvatio... to šta sad doživljavaš je uvijek bilo u tebi i sad ti isplivava na površinu da bi to osjetio, čekalo je svoj triger. Situacija je sigurno teška jer kad ja zamislim sebe u toj situaciju počinju i meni isplivavat emocije samo šta mi koji trenutno nismo u toj situaciji lako to opravdamo i pošaljemo natrag u podsvjesno i nesvjesno.

Nisam htio reći da bi ti trebao ostat u strahu i panici, ali ići sa nekim opravdanjima i afirmacijama to riješavati opet se nadodaje nešto, a trebalo bi se gubiti. Htio sam reći da su te emocije kao vrtlog u vodi, treba se pokušati opustiti iako je jako teško. To je jedini način da se izbace... Psihijatar kod kojeg ćeš otići će ti preporučit slično, da se opustiš i eventualno dati nešto da ti promjeni kemiju tijela da si malo opušteniji. Ovo šta ti ja govorim je ubiti to samo prošireno na to da ti ipak počinješ malo sudjelovati malo dublje u radu na sebi... vjeruj mi za prihvačanje ima u nama materijala jako puno, ali to dolazi po redu... i to sam htio reći da bitan je stav i dobro je kad ne gledaš baš skroz negativno na emocije nego da ih probaš iskoristit da ojačaš.

Najmanje šta ti želim je pametovat s obzirom da ti nije situacija najbolja,ali samo želim ukazat na taj drugi dio čovjeka koji je u interakciji sa bolesti, a medicina ga zbog ne shvačanja čovjeka ne uzima za ozbiljno i najčešće se nešto malo prčka po posljedici, a uzrocima nisu ni blizu...

Netko je spomenuo da tijelo ima mogučnost samoizlječenja, to nije potpuno jer s obzirom da je tijelo automatizirano onda bi se stalno samoizlječivalo. Očito je da ovisi o još nečemu, a lako je moguće da smo to mi sami... možda kad sebe prominimo će se i tijelo prominit. A prominit ćemo se tako da malo renoviramo stan jer očito taj stari ti ima problem, a imamo ga i mi ostali samo zasad nevidljiv.

Kažeš da bi se volio vratit na staro i rijetko tko se nebi tako osječao, ali taj stari Ti je bolestan, tako da postani novi Ti.

Šta da ti još kažem nego da ti želim da se oporaviš...
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Jan-du,
Moj tumor nije zloćudan a raste.:upiii:

Na kratko ću napisat. Nemaš samo ti decu i da nemaš nikoga da pomogne. Imaš jedan život a vas dva ste se usrali u hlače. Da te žena podržava kao žena, ona bi ti rekla, da nabavi sve sta trebaš za grow i uzgoj vutru, napravi ulje, da se možeš lecit.

Za sada ne bi uzgajao i lecio se uljem. Tvoj život tvoje pravo.

Izvini na napisanom, ja sam direktan covjek:wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Obzirom da moj tumor nije zloćudan i da mi uzrokuje određene poteškoće s kojima ću se nastojati pomiriti, ipak za sada nastavljam nekim drugim metodama ga zaustaviti/samnjiti/ukloniti. Da nemam obitelj (ženu i djecu), zasigurno bi već probao s uljem. Cijelokupna situacija je strašno utjecala i na moju ženu kojoj se je također pogoršalo zdravstveno stanje (em psihičko, em su joj podivljala antitijela vezana za štitnjaču), te ona nije trenutno spremna na periode procesa uzgoja u ilegali i moje konzumacije. I ja smatram da ne bi mogla sama sve to proći uz dvoje male djece, a nažalost nemamo nikoga da nam uskoči u pomoć.

http://www.ldn2016.com/cancer
moj topli savjet....
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Ipak idem na uzgoj i konzumaciju ulja.

Imam nekoliko pitanja vezano uz opremu pošto sam u pripremama vezano za kupnju. Znam da bi bilo najbolje odmah kupiti sve naj, ali evo iskreno se nadam da mi neće oprema trebati često i u mogućnosti sam kupiti neku srednju klasu opreme. Preoptimistično bi bilo reći samo jednom radi sebe.

Mislio sam kupiti slijedeće:
1. Šator - Mammoth (XL dimenzija 120x120x200 cm)
Šator većih dimenzija nažalost nemam gdje staviti u stanu. I ovo će biti nagurno uz dosta izmjena po stanu. Dobio sam savjete za uzgoj u tom šatoru od 4 do 9 biljaka. Pojednini mi savjetuju da idem s manjim brojem biljaka pošto će mi biti prvi put i da idem uzgoj za uzgojem (privlačnija opcija zbog učenja na manjem broju, a neprivlačnija zbog potrebe za uzastopnim uzgojima), drugi da idem s više jer mi je cilj što prije doći do potrebne količine ulja (privlačenje-neprivlačenje, obratno nego u prvom slučaju).
Ako je netko radio s više od preporučene količine biljaka u šatorim, molim za savjete na šta da pazim i obraćam pažnju ili preporuku od tema šta da pročitam.

2. Žarulje 600w- MaxLumens HPS + MaxLumens MH
Da li su ove žarulje ok?

3. Reflektor - Prima Klima Cool Tube 125*480
Mislio sam uzeti cooltube da mi izvlači bolje toplinu iz šatora, tako da mi ventilator nije uvijek dok lampe rade na maximali, već da se povremeno pali obzirom da živim u stanu i šator bi bio u sobi koja se djelomično koristi, pa da ne zuji jako.
Da li sam u pravu? Ili da uzmem neki bolji reflektor?

4. Prigušnica - Pro Gear 600w
Mislio sam uzeti ovu jer je navodno tiša (ovo mi je bitno) i manje grije, prvotno sam mislio ETI 600W.

5. Ventilator - Vents VK125un snage do 355m³/h, primjeren za XL grow komplete, s kontrolom brzine i ugrađenim senzorom za toplinu.
Da li mi treba za takav šator ventilator za upuh zraka ili je dovoljno samo otvorit otvor na dnu šatora?

6. Filter - XL kapacitet 360-480m³/h (125x400mm)
Ovo uzimam sigurno jer živim ustanu iako ću probat izvest da crijevo sprovedem do prozora.

Trebam uzeti još:
- crijeva za ventilaciju
- ph mjerač - naručeno s ebaya
- termometar+hygrometar - naručeno s ebaya
- posude za uzgoj od 15l - mislio sam uzeti obične kante od boje za zidove koje bi izbušio na dnu i sastrane da lakše kisik ulazi u njih. Jel bi to bilo ok? Ispod kanti bi stavio jednu veliku tacnu (to bi jedan limar jeftino napravio) preko cijele površine šatora.
- ventilator za mješanje zraka - imah i po trgovačkim centrima
- zemlja - koja bio zemlja a nabaljiva u Hr?
- gnojiva - koje bio gnojivo?
- ovlaživač zraka - ako će mi trebat to, jel ima negdje u hr kakav jeftini za kupit?

Da li sam još nešto izostavio?

Bitno mi je da je sve tiho i da probam miris svest na minimum jer sam u stanu. Nastojatću maksimalno se zaštiti od saznanja/spoznaja za uzgojem od bilo koga tko će mi dolazit u stan.

Ako imate bilo kakav savjet oko zamjene elemenata koje sam mislo uzeti, volio bi čuti, ali da se uzme u obzir da nisam u mogućnosti kupiti sve naj.

Hvala!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela and Smells