Tutankhamon @250W HPS by *ZdravaTrava*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Ma bit će to zmaj!Zbilja jako dobar strain za uzgoj.Već sam imao grow s tutanima i sad kad vidim tvojeg opet me vuče da ga stavim na klijanje bez obzira na punu staklenku što imam doma u ormaru :puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Moj je dosta bacao na spavanje al opet ima razlog zašto,pre dugo sam ga ostavio i ima dosta smeđih trihioma.inače ga dam ženi da puši jer je to je jedini način ponekad da imam mira pred telkom HAHAAH
Bit ćeš zadovoljan,siguran sam ;)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
A nije mi to đir, volio bi da je high pre nego stoned, socijalna dizalica, kako piše u opisu. Miris brate?

11. tjedan i 5 dana - 4. tjedan cvijetanja


82. dan od početka ili 2 mjeseca i 23 dana
32. dan cvijetanja
Malo je poštucana, sad ima zraka fino.
Pred dva tri dana je dobila pola doze bloom i p+ sa supervitom. Super stvar, ph nisam trebao štelat. Planiram flushati uskoro, pa punu dozu. Nadam se da ću time zatvorit to poglavlje zajeba sa plantelom i hesijem.
20150402_151152.jpg
20150402_151132.jpg
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
recimo da je vec to "poglavlje" sto si zeznio zatvoreno, krenula je dalje.. a zuto lisce ti nece ponovno pozeleniti ako si na to mislio.

a sto se tice tolikog forsiranja flushanja, mislim da to i nema nekog smisla osim pred kraj zivotnog ciklusa biljke, ovako samo se gluposti neke dogadaju a i nije prirodno, znam da ce mi sad bizzo proturjeciti i iznijeti puno argumenata u korist flusha ali to je samo moje misljenje, i zapazanje u zadnjih par mj. :)

inace i ja sam ljubitelj takvog high-a kao i ti, najbolje ;) a biljka ti je super, poz
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma daj ajde,vrhovi na sve strane...sve lijepši ti je tutan.
Slažem se sa tobom za flush prije berbe,jedino šta bi ja ubacila i jedan još između.
Znači sada negdje jedan flush pa nastavak po starome i onda još jedan pred berbu.
Ali sve u svemu predivna biljka :watch: i odlično istrenirana,jedva čekam vidjeti krajnji rezultat :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Hvala tamara, i mene zanima rezultat, okus, miris, ceo fazon. I prokleta suša mi budi napast za skinut popcorn ali lord knows da je preeeerano. Strpit ću se.
Ako ima koji zagovornik ili protivnik flushanja nek se oglasi da konačno odlučim.
Trenutno je dvoje vutraša za i dvoje protiv. Together we can do it! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Afgan Molares

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Nije flush ovdije zato kaj se flusha nego zato da se ispera sva hrana iz zemlje. Nakon toga susenje biljke. Biljka kad je bez hrane i vode ubrzava svoj metabolizam.....e kad si to dobio, onda joj sibnes gnojivo pa bi ona kakti trebala to povuc ko vakuum pumpa :)
Znaci u ovom slucaju je flush trening. Ak ti se da to radit, napravi. Ak ti se neda, nemoj. Nije obavezno ni najmanje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Purepleasure4life

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
to je vec malo previse filozofije a i mora se biti vrhunski strucnjak da bi tako nesto mogli utvrditi, predlazem da netko za usporedbu jednu biljku odradi "normalnim" nacinom, znaci flush tek pred kraj.. a drugu s ovim forsiranjem flushanja, najbolje bi bilo kad bi to bili neki klonovi..

biljka..ubrzava svoj metabolizam
svi znamo kako izgledaju ljudi s brzim metabolizmom (karikiram)

a nama treba jedan pravi ovakav :) :D

large
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.