Ukinuta prohibicija u rvackoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Ne vjerujem u priču, ali sa druge strane gledano, da u ovoj našoj prčiji postoji način da se progura zakon bez sabora nebi me začudio. Jer uz toliko nedorečenih zakona mogućnosti je mnogo.:)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Dobio sam od suda pisanje zbog pola grama . Ali se neću pojaviti zbog ovoga
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Prvo treba nauciti puzati kako bi se trčalo... mi u Hrv polako pužemo, mozda i hodamo uskoro..al ovo mi se čini malo prenadobudno, iako svaka borba je vrijedna spomena i nije beskorisna..Al kaj je je, prohibicija im lagano tone, iskreno ja je ni ne osjecam previse :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja i dalje nevjerujem da je toliko ljudi zagrizlo na ovo. Jel znate vas nekolicina, koji se uopće ložite na ovakva trolanja kako se izglasavaju zakoni? Mislim čemu i za koga glasate, zašto nekom dajete svoj glas i koji su vaši benifiti od toga? Ako uopće neznate kak funkcionira državni aparat, kako prijedlozi zakona dolaze na snagu, i na kraju krajeva uređenje pravne države te ustava. Nameće se mišljenje da neznate ni svoja vlastita prava. Dajete svoj glas nekom tko se krije iza 3 slova i hrpe obećanja na plakatu. Smatrate sebe objektima čija je to dužnost i obaveza, ne razumjem zašto, treba malo izać iz tog kalupa. Totalno sam se zapanjio kad sam vidio neke stare članove da se lože na ovo, i shvaćaju ovu temu ozbiljnom :fuck:.
@kanehbosem de nemoj ložit ljude, znam da ti je zabavno pomalo :D, dugo si član al si mnogo neozbiljan.
Mjera odvikavanja (pišanje) je izbačena iz zakona o zloupotrebi opojnih droga pa čak i kod ponavljača. Ta stegovna mjera se ne dodijeljuje već skoro dvije godine, čak mislim da je eliminirana u pročiščenom tekstu "ZOODRH". Osobno sam imao prije nekih mjesec dana bliski kontakt sa civilcima, priveden sam u stanicu gdje sam im dobrovoljno predao 4 grama i smotanu pljugu od dva grama. Tamo sam priznao da konzumiram 20 godina i da mi to nitko nemože zabraniti, oni su se i uvjerili u to jer sam isto rekao i 1998 što i dalje stoji u dosjeu. Bili su fini, i uljudni, bez ijednog pitanja odakle mi i slično. Sudski poziv stigao za 4 dana, sutkinji priznao krivnju i obrazložio da travu koristim svakodnevno kao lijek protiv bolova i da smirim psihu. Sutkinja je u potpunosti prihvatila moje argumente i izrekla mi simboličnu kaznu koja je uistinu mizerna i mnogo mnogo puta ispod propisanog minimuma. Tako da ti to pišanje baš sad uzdrmalo priču. Mnogo neistina navodiš, daješ nepotpune informacije, vokabular ti je labav, ostavljaš dojam napaljenog srednjoškolca koji loži tu grupicu napušenih ljudi, komunikacija je jednosmjerna, argumenti nikakvi. Šaljiv si nema šta ;).
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Mjera odvikavanja (pišanje) je izbačena iz zakona o zloupotrebi opojnih droga pa čak i kod ponavljača.
Tu si u krivu druze..dan,danas moj susjed pisa jednom mjesecno jer mu je to bio jedan od uvijeta da ostane na slobodi i postuje kaznu koju je dobio(drustveno koristan rad) za 12 grama trave.
koji loži tu grupicu napušenih ljudi,
A to jel on lozi ili ne lozi je na njemu.Mene osobno boli.....Ja sam svoije misljenje napisao iza cega stojim cvrsto,a ako moderatori smatraju da clan pise neistine onda ce reagirati
Mislim čemu i za koga glasate,
Ja prvi nikada nisam glasao ali ipak treba realno gledati na problematiku.Dok god se ne stvori dovoljno udruga,zahtijeva,svijedocanstva biti ce nam krivi farmaceutika,politika....U svijetu stvari funkcioniraju preko zakona,sabora,politike.Ili se mozes prilagoditi ili otici zivjeti u sumu i ohebati sve te njihove "granice zivota";)
Kako god Joke...Kad bi ja gledao tko ovdje "trola","brola"nebi imao jedan post.Opusteno..ako laze,laze sebe,svoju dusu,srce,a sa obzirom na vjersko opredljeljenje valjda shvaca da je to grijeh.
@Raconja
Sto" ne svida mi" se kada mislis isto:D
 
Poslednja izmena:
21.11.2011
42
34
18
52
Pa ova njihova tvrdnja što su poslali svima na adrese ima smisla.E sad ako negdje u nekim zakonima stoji da se Tvrdnja mora pobiti od strane kojoj je poslana ili u suprotnom postaje nekakav vid zakona i prava onda bi navedeno moglo i proć.No to bi morao netko tko se razumije u pravni sustav pojasniti.No ovako kako je napisano čini se da je onaj koji je napisao znao što,kako i kome šalje na znanje.No eto već u ponedeljak će mo znati što je na stvari.Kupimo NN i ako to tamo piše eto veselja!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kanehbosem
02.04.2015
61
81
18
:fuck: Nema nikakve tvrdnje koja postaje zakon ako ju netko ne pobije, to ne postoji i ne stoji u zakonima, gluposti širite. Zakon se izglašava u parlamentu većinom glasova i jedino tako. Kao što sam rekao sabor nije u zasjedanju trenutno tako da u NN nećeš ništa pronaći, ako uopće i izlaze sada...
Uostalom taj projekt je završio i radili su u sklopu toga i prijedlog zakona, koji nije prošao.. A ovo za tvrdnju i da postaje zakon nažalost nije tako, eh kad bi bilo.... Ovoj temi svrhe ne vidim osim dezinformiranja...
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
meni se čini da je Tvrdnja tj. postupanje s njom na tragu onoga što je @klarica pisala u jednom statusu:
- Obisla 16,sutra jos 6 i za 30 dana neće biti zakona po kojem cu moci odgovarati za bilo što(pa ni uzgoj) Osoba KLARA ne postoji a covjek da.
- . Danas sam na 16 adresa odnijela dokument kojim trazim da se moja fiktivna osoba izbrise iz registra po pravima koja mi kao covjeku zenskog roda rodjenom od drugog covjeka zenskog roda pripadaju. ;)
- Ne meni kao osobi jer ja kao osoba vise ne postojim :) samim time niti jedan zakon kojeg je napisao drugi covjek ili institucija za mene ne vrijede, vrijede samo zakoni koje ja napisem za sebe i oni zakoni koje sam ja, covjek zenskog roda potvrdila osobnim pecatom Stvoritelja (palcem desne ruke)

s druge pak strane, marketing za aplikaciju prodaje proizvoda od konoplje, pa i same trave

bilo bi baš zgodno da nam se @klarica javi i podijeli iskustvo :)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
sta ste se uzjebali. Vidicemo šta će biti. Ne bi gledao sabor jer pristup centra stvaranju ovog zakona je kapitalistički ne politički ,

Zvao sam ga i sutra će kazat koju riječ ovdje na forumu eto

:fuck: Nema nikakve tvrdnje koja postaje zakon ako ju netko ne pobije.
Eto danas prolazi rok od 30 dana da se iznese protutvrdnja

Pa ova njihova tvrdnja što su poslali svima na adrese ima smisla.E sad ako negdje u nekim zakonima stoji da se Tvrdnja mora pobiti od strane kojoj je poslana ili u suprotnom postaje nekakav vid zakona i prava onda bi navedeno moglo i proć.No to bi morao netko tko se razumije u pravni sustav pojasniti.No ovako kako je napisano čini se da je onaj koji je napisao znao što,kako i kome šalje na znanje.No eto već u ponedeljak će mo znati što je na stvari.Kupimo NN i ako to tamo piše eto veselja!!!
Ajd hvala bogu pa je NETKO skužio
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor
02.04.2015
61
81
18
Dakle, objavom te tvrdnje u nn ne događa se ništa u pravnom smislu, osim što se daje ljudima na znanje... Tvrdnja kao takva ne postoji u zakonu odnosno pravnom sustavu uopće pa nema pravnu snagu i kao što rekoh parlament je taj koji mijenja i donosi zakone tako da sa stajališta sistema tj represivnog aparata ta objava kao da ne postoji.

Kao što vidimo iz tvrdnje namjera autora nije sama objava nego pozivanje vladajućih na obvezu promjene zakonodavstva vezanog uz biljni svijet.
Autor tvrdnje je preoptimističan ako misli da će mu "odgovorne osobe koje vladaju Republikom Hrvatskom" udovoljiti obvezi iz 3. i 4. točke s obzirom da sa pravnog stajališta nema osnove da bi tražio ispunjenje te obveze i kako li ih misli natjerati...

Tvrdnja kao tvrdnja je istina i takve stvari treba i u nn i u jutarnji, večernji, dnevni, noćni, cjelodnevni... Tako da, podržavam priču al budite realni... Ne može se iz sistema mijenjati sistem ako nemaš sistemsku osnovu za to, tj onu koju oni priznaju, a toga naizgled nema u ovom slučaju, nadam se da će nas autor u idućim danima osporiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Eto..pametan covijek.Sve fino objasnio:thumb:
Mislim da nema potrebe dalje otkrivati "toplu vodu".
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
2 stranice već se melje, i sad tek uletm...
boga mi ni meni nije jasno čemu prašina kad znamo da će MUP dok god bude mogao pisati kazne i puniti proračun...
to je ujedno i jedno najbitnijih stvari u našem a i drugom sustavima...
Svaki zakon je postavljen u korjenu kao osnovna zaštita ljudi, skupine ljudi, nacije...no to je tako samo ako si mutav, i najgluplje stvorenje razumije da je kažnjavanje isključivo vid punjenja proračuna, da je suprotno, onda bi policajci cipeliči klince koje uhvate u parkiću sa đoksom vodili direkt doma kod roditelja, malo ga uplašili, pa pokušali skupa s roditeljima barem odgodit konzumaciju, isto vrijedi i za cigarete, a ne odma u muriju, donedavno je bilo i batinjanja...
želim reći da kompletna naša javna služba poremećena, od policije do vatrogasaca...

žalosno je da dan danas ljudi leže u buksi radi nekih sitnih makinacija i konzumacija a da istovremeno balkanske barabe u RH nakon silnih tona pravih narkotika imaju pravo na slobodu, obranu, odgodu...

poremećeni smo svi, i kako da onda sustav nebude poremećen...

plod bilokojeg stvorenja koje je poremećeno je zasigurno poremećeni plod, držte se vi svi svog dima potiho i dalje, ovi koji se nadaju da idu u posao odmah, imate moje mahanje, jer ako nastavite ovako nećemo se bome dugo ovdje tipkati...

informativno kompletna tema nije loša, no nije dobro da se na forumu, koji je za mene ozbiljan već niz godina, sad odjednom pogurava neka loša spika o uzgoju hektara, prodaji, dilanju....


i ja sam za sve to, no to je daleko, ili čak i nedostižno....dok je poremećaj prisutan, mi smo i dalje u prividnom stanju...poz svima
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
hehe. meni je to isto palo prvo na pamet, da je čoek našo neku štelu :), možda i u Saboru čak :D:mario::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.