Ulje kanabisa - molim za savjet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2015
48
129
33
cannabis lijci i djeluje !!!tu smo tu smo radimo na proizvodnji ljeka :D
Ok...a može li to malo detaljnije....u pauzi od proizvodnje lijeka:zvizd: recimo...!
Koja bolest, bolesti?
Kako je dugo trajalo liječenje?
Kroz'a šta se sve prolazilo?
I tako...to...u svakom slučaju malo više od općeg općenitog!
TNX.:cool:

Kako ono Pantagan kaže, vrag je u detaljima;) a ja dodajem, ključ rješenja, tzv. X faktor!
Ne, X factor Adria:lol:smiley9934, već....X faktorčina cijelog našeg bića.....sve do Univerzuma*:thumb:

I još nečim da se pozabavim....
Ovdje, sada, za neznalice...
....za sve početnike i one....koje su krivo usmjerili...iz neznanja isto, tak' da....sve oprošteno i shvaćeno.

Kad sam počela s uljem...rekoše mi, treba te puknut, ali ne i prepuknut!:rolleyes: e sad kaj to znači....
To znači da mu djelovanje trebaš osjetit, ali ne i da te na bilo koji način smlavi, satre...da li strahovima ili možda nečim eXtra pozitivnim, ne vem, nisam taj slučaj (taj posljednji)....a sigurna sam da ih ima;)
....i dugo sam bila na pogrešnoj dozi, čitaj prejakoj, čitaj prestrašnoj!
Pa kad si zdrav i rekreativno te baci u straj...never mind....proć'e....
Al' kad si bolestan................e, onda dugoročno time gubiš.....
S jedne strane se lečiš, a s druge razboljevaš......
NIMALO DOBAR SPOJ.

Recimo.....u mene nije bilo među faze....
Primjer, 2 kapi uopće nisam osjetila, a 3 su me već uništavale.............?
Onak' nema između, kao kod većine ljudi...............!
....

Tako da sam predugo bila u tzv. crnoj i iscrpljujućoj zoni................
I sad se vadim uglavnom iz tog sveg.
Moja doza je ova koju ne osjetim..............
Jer sve ovo drugo je užas.............i ni malo lijek.
Eto. Tvorci mojih proizvoda....i oni koji me vode u tom.....poneki su čak i ovdje aktivni i prisutni.........nisu do sada imali takvih iskustava............ni sami sa sobom, ni sa onima koje još liječe, čijim iskustvima raspolažu.
I ovo pišem poradi Leptirice420 i svih onih početnika koji kreću....s liječenjem ovim putem, konzumacijom, čime već.
Et', sretno ljudi i bud'te pametni!
 
Poslednja izmena:
15.04.2015
106
169
43
ma neki rijetki tumor a uzimao sam dva mjeseca po mililitar dnevno... na kontrolama je vec nakon mjsc dana nestalo tako da vise ni ne idem na kontrole sve mi je super kao al jos osjecam bolove od operacije i tako...ulje mi je dalo snage da je to cudo samo sam se osjceao jako i zdravo :D sad radim na proizvodnji lijeka pa mi je zelja mazat po oziljku pa mozda nestane jer je velik skoro preko pola leđa hhh pozz
 
28.05.2015
48
129
33
WAU

Ovo JE Već! nešto!
I takvih priča Želim! JOŠ!
I unaprijed zahvaljujem:thumb:

Blago ti se prijatelju!
Mene bi mililitar dnevno ubio, drago mi je da je tebe izlječio, Da ti je tijelo podnijelo i uništilo.......Ono što je tebe uništavalo!
Svaka čast....i ustraj, i dalje...na tom Putu ulja*
I javi ako uspiješ i s ožiljkom!:)
 
Poslednja izmena:
28.05.2015
48
129
33
Može li još samo jedan kveščn.
Koliko je prošlo vremena od tvog posljednjeg posjeta liječniku, glede cijele te priče?
Kada je bila ta spoznaja, medicinski dokaz izlječenja....u realnom vremenu....prije cca koliko?
Fala....i fala tebi, na podršci*
:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi
28.05.2015
48
129
33
I još nečim da se pozabavim....
Ovdje, sada, za neznalice...
....za sve početnike i one....koje su krivo usmjerili...iz neznanja isto, tak' da....sve oprošteno i shvaćeno.

Kad sam počela s uljem...rekoše mi, treba te puknut, ali ne i prepuknut!:rolleyes: e sad kaj to znači....
To znači da mu djelovanje trebaš osjetit, ali ne i da te na bilo koji način smlavi, satre...da li strahovima ili možda nečim eXtra pozitivnim, ne vem, nisam taj slučaj (taj posljednji)....a sigurna sam da ih ima;)
....i dugo sam bila na pogrešnoj dozi, čitaj prejakoj, čitaj prestrašnoj!
Pa kad si zdrav i rekreativno te baci u straj...never mind....proć'e....
Al' kad si bolestan................e, onda dugoročno time gubiš.....
S jedne strane se lečiš, a s druge razboljevaš......
NIMALO DOBAR SPOJ.

Recimo.....u mene nije bilo među faze....
Primjer, 2 kapi uopće nisam osjetila, a 3 su me već uništavale.............?
Onak' nema između, kao kod većine ljudi...............!
....

Tako da sam predugo bila u tzv. crnoj i iscrpljujućoj zoni................
I sad se vadim uglavnom iz tog sveg.
Moja doza je ova koju ne osjetim..............
Jer sve ovo drugo je užas.............i ni malo lijek.
Eto. Tvorci mojih proizvoda....i oni koji me vode u tom.....poneki su čak i ovdje aktivni i prisutni.........nisu do sada imali takvih iskustava............ni sami sa sobom, ni sa onima koje još liječe, čijim iskustvima raspolažu.
I ovo pišem poradi Leptirice420 i svih onih početnika koji kreću....s liječenjem ovim putem, konzumacijom, čime već.
Et', sretno ljudi i bud'te pametni!
Da.
I još ima jedna floskulao_O koju su mi nastojali "prodat"....
Vele, trava odražava naše unutarnje stanje duha...............
Paaaaaa, Donekle?! Istinito......
Ali ne i univerzalno primjenjivo!
...
Do ove moje bolesti..........ja s travom nikakve veze nikad.
ALI. Ljetujem u jednom prekrasnom dalmatinskom mistu....i ne samo da ljetujem, neg' sam djelomično i od tamo.........Zvoni li Išta??!!
...daaaaaa, pol ekipe, zadnjih 10, 20 godina......pitaj Boga kol'ko već;) je na vutri......
Zdravi su, zdravi, ko' Zdravko Dren!:thumb: Drijenak ubran i od njega načinjen džem! Namaži i pojedi!!
A osobnosti.........hhhmmmmmmm. O tom bi se dalo. Njihovo stanje duha.....kad su bez vutre u *urcu! A kad su na vutri, Jao divote, Pa Oni Su Ljudi!!!!
:eek::eek::eek:senzejšN.
....otkriće, Zemlja nije ravna! Vrtimo se, vrtimo! Zaustavite zemlju, silazim! Nije bilo;):zvizd::zvizd::zvizd::zvizd:

Tako da......stanje duha, mmmdaaa.
U mene je recimo, obrnuto nego u stvarnosti.
Kod nekog drugog pak', isto kao u stvarnosti, kod nekog trećeg, pojačana stvarnost ili umanjena.......................ITD. Svega ima!! Dok je i nas, svakojakih!
Individue, individua. I ulje, i mi, a i sinergijsko djelovanje u našim umovima i glavama! Tijelima i dušama.
Tak' da i s tim svim budete, vi početnici, pametni i oprezni. Mudri, nadasve.
:cool:pamet'u'glavu!
Vutru pod jezik:thumb:
 
12.06.2015
8
12
3
43
Da.
I još ima jedna floskulao_O koju su mi nastojali "prodat"....
Vele, trava odražava naše unutarnje stanje duha...............
Paaaaaa, Donekle?! Istinito......
Ali ne i univerzalno primjenjivo!
...
Do ove moje bolesti..........ja s travom nikakve veze nikad.
ALI. Ljetujem u jednom prekrasnom dalmatinskom mistu....i ne samo da ljetujem, neg' sam djelomično i od tamo.........Zvoni li Išta??!!
...daaaaaa, pol ekipe, zadnjih 10, 20 godina......pitaj Boga kol'ko već;) je na vutri......
Zdravi su, zdravi, ko' Zdravko Dren!:thumb: Drijenak ubran i od njega načinjen džem! Namaži i pojedi!!
A osobnosti.........hhhmmmmmmm. O tom bi se dalo. Njihovo stanje duha.....kad su bez vutre u *urcu! A kad su na vutri, Jao divote, Pa Oni Su Ljudi!!!!
:eek::eek::eek:senzejšN.
....otkriće, Zemlja nije ravna! Vrtimo se, vrtimo! Zaustavite zemlju, silazim! Nije bilo;):zvizd::zvizd::zvizd::zvizd:

Tako da......stanje duha, mmmdaaa.
U mene je recimo, obrnuto nego u stvarnosti.
Kod nekog drugog pak', isto kao u stvarnosti, kod nekog trećeg, pojačana stvarnost ili umanjena.......................ITD. Svega ima!! Dok je i nas, svakojakih!
Individue, individua. I ulje, i mi, a i sinergijsko djelovanje u našim umovima i glavama! Tijelima i dušama.
Tak' da i s tim svim budete, vi početnici, pametni i oprezni. Mudri, nadasve.
:cool:pamet'u'glavu!
Vutru pod jezik:thumb:
Slušati svoje tijelo i bit će sve ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
Tako da......stanje duha, mmmdaaa.
U mene je recimo, obrnuto nego u stvarnosti.
Kod nekog drugog pak', isto kao u stvarnosti, kod nekog trećeg, pojačana stvarnost ili umanjena.......................ITD. Svega ima!! Dok je i nas, svakojakih!
Individue, individua. I ulje, i mi, a i sinergijsko djelovanje u našim umovima i glavama! Tijelima i dušama.
Tak' da i s tim svim budete, vi početnici, pametni i oprezni. Mudri, nadasve.
:cool:pamet'u'glavu!
Vutru pod jezik:thumb:
Kod mene isto kao kod tebe. Ja se bojim uzeti dozu. I tužna sam zbog toga. Vjerujem da bih stalno bila na vutri kad bi na mene djelovala kao npr. na mog muža. Njega opusti, a mene izludi. Ne paše mi taj osjećaj "napušenosti" i baš mi je to bad.
Za par godina probat ću opet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima and Pantagan

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Možda, jednog dana, kad se odlučiš ponovno uzeti, probaj uzeti najmanju količinu koliko možeš (fizički uzeti), te nakon toga svaki idući put povećavati dozu.
Tim načinom ćeš utvrditi gdje ti je prag tolerancije i naravno, ako vidiš svrhu, nastojati doći do željene količine.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima and Pantagan

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
za mene je ulje jedini analgetik :D
Potpuno se slažem sa vama mlada damo, uz to posebno i važnije zdravlje vam se pobljšljalo ......
Ovaj me topic i naveo da se registriram (a i biti sa istomišljenicima je puno ljepše jer život je kratak za trošit na prazne ljude...)

Moram priznati da i ne mogu zamisliti kakvo je bilo prvo iskustvo sa uljem punim THC a uz uz toliko potreban CBD... -:)))

Ja imam 50 god, (živio 20 vani u Fr.) i klasični sam pušač koji je počeo sa nekih 16 godina kada sam doselio u Fr. baš blizu Roland Garrosa blizu bulonjeske šume.Uglavnom tamo sam odmah naletio na neku travu iz Zaira i nakon 4 i pol dima ležao na čupavcu 3 sata koji me gutao kad bi zatvorio oči, nakon toga ovih zadnjih 30 i kusur godina ne puštam vutra ni ona mene i napravila me boljim čovjekom izbaviši me iz ralja heroina (o tome jednom...) i pretvorivši me u zen osobu..
Ulje najače koje sam ikad proba u Parizu kao več iskusan pušač me skoro učinilo nefunkcionalnim u stanu sa frendovima a trebao sa iči i doma u 2 ujutro te sam morao upregnuti sve svoje šeme za ostati funkcionalan (više manje ) i doći doma tako da mogu zamisliti kako je tebi bilo.
anyhow, želim ti izlječenje tijela i duše do kraja ...

Eto prvi post...pa respect ekipi čitao sam vas cijelu noč... -:))

ali još 15 dana godišnjeg a dotle moram složiti vraga u kutiji/ormaru na osnovu svih dostupnih informacija kako od frendova tako online....

S.
 

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
Pozdrav, suputniče!
Držala sam se ulja, unatoč tome što me prekobacivalo jer cilj mi je bio osloboditi se bolova i ojačati.
Dok sam ga koristila, udebljala sam se oko 5 kila i kao da sam fizički nekako iznutra ojačala. Ne znam kako bih to opisala, ali kao da su unutarnji ožiljci na organima bolje i brže zarasli.
Kad sam osjetila da mi je bolje, bila sam na minimalnoj dozi za spavanje, ali nije to više funkcioniralo.
Iznosim intimu, ali vidim da vrijedi, želim svojom iskrenošću ohrabriti ljude da se jave i kažu što ih DOISTA pati.

Znači... stvar je u mojoj osobnosti. Oduvijek sam aktivna, živa, nemirna. Netko bi rekao da sam živac, pa ponekad samu sebe takvom nazovem, ali nisam živac, ne znam jesam li ikada ušla u sukob s bilo kim, volim mir i miroljubive ljude. Moj pozdrav je takav da ljude grlim. Otkad sam u braku, to sam malo smanjila :lol: ali ono, ekspresija za popi*dit.
Netko je rekao na ovom topicu da ne bi bilo loše posjetiti psihića. Nije to loše, ali ne želim ja poništiti ono što jesam, nego s tim naučiti živjeti .
Ali taj moj mozak, to je čudo jedno. Radi 300 na sat. Zbog toga uvijek moram imati zanimaciju kojoj ću se intelektualno potpuno dati jer inače nema spavanja ni mira u glavi. :lol:
Što se dogodilo? Vutra mi je to još dodatno pojačala.
Završio mi je porodiljni, radim, pa me to donekle spašava jer stalno nešto mozgam, ali eto.
Fizički se umorim, ali mozak stalno nešto broji. :objesen:

Voljela bih čuti tvoju priču, pa kad budeš osjećao da si spreman, tu smo svi. :)
Pozdrav i od srca ti hvala na javljanju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
21.07.2015
1
0
1
43
Postovani svi,

Mom ocu je dijagnosticiran nedavno rak na desnom plucnom krilu. Nakon terapija hvala bogu nije se pogorsalo dalje. i treba da kupimo ulje od kanabisa. Treba mi konretan savjet gdje da ga nabavim u Evropi koji je najsigurniji po kvaliteti proizvodjac. Otac mi je u Bosni Bihac, pa bi trebao da mu nabavim to negdje u nekoj drzavi i isporucim nekako. ALi me zanima koji su bas provjereni proizvodjaci jer sam cuo ima ih i lazni i svakavih???

Hvala vam.

Zlatan
 
01.09.2014
71
163
33
za sve koji teško podnose povećaje količine ulja prilikom lečenja:
http://www.verauzivot.com/integrati...dicina/kako-koristiti-ulje-konoplje-cannabis/
poenta je naneti ulje na donje desni i pokušati da se ne pije i ne jede bar pola sata, a ne stavljati ispod jezika ili na gornja nepcagde su čula pojačana. ako se odmah pije ili jede nakon toga, ulje dospeva prebrzo u stomak, pa su mogući problemi.

za "high" problem: potrudi se da u ujlu imaš i određenu koncentraciju CBD-a, ono stabilizuje kreativnost THC-a.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Pozdrav, suputniče!....
Voljela bih čuti tvoju priču, pa kad budeš osjećao da si spreman, tu smo svi. :)
Pozdrav, suputnice :):wave:

Da, kao što sam naveo u prvom postu, cijelu noć sam čitao kada sam prvi puta došao na forum, i to sam baš čitao, "tvoj" topic od početka do kraja i pratio kako se transformiraš mentalno od početka, ("prevazišla sam ošamučenost":zvezda::) pa do sada kada si preko ulja preskočila sve razrede osnovne vutra škole i napljugavanja sa lošim travama direktno si diplomirala vutra :respect:

Ovo što si navela da si i inače od onih koji su analitični ili brzo razmišljaju, whatever, kako ti kakžeš mozak 300 na sat to THC i radi najbolje na jedan izvanredno zanimljivi nedovoljno ispitan način : (medicinski-bez predrasuda) ....mislim da si ipak našla mehanizme da upotrijebiš taj "višak" misaone energije u nešto pozitivno&korisno, meni često bicikl bude jedna od dražih opcija jer traži da ti jedan dio pažnje stalno usmjeren na to da ne padneš a i lijepo je jako i ugodno pa otjera loše misli koje ponekad svi imamo..

Kažeš da bi željela ćuti moju priću.Dosta jednostavno, ja sam 1966 godište i od 1990 (hebeni rat) do 1995 sam bio (srećom samo na nos ili pušenje) bio sam k'o pas navučen na smeče od heroina :vozdra::vozdra::vozdra:
ali sam se uspio onda u roku 3 tjedna medicinskog spuštanja koje je lakši dio "spustiti" tojest riješiti se fizičke ovisnosti a psihička o kojoj se puno manje prića, e tu je vutra napravila doslovice čudo kod mene.Da se razumijemo, nisam glup, govorim 3 strana jezika u govoru i pismu i još sa dva dobro vladam..radim zahtjevan posao danas u uredu..ali do moje današnje potpune stabilizicije je dovela vutra i to je neporeciva činjenica.:puuuh::

Kako je sve teklo u detalje možda i otvorim neki topic jednom da dokažem da i taj aspekt THC-a može biti neprocjenjiv u borbi protiv droga (THC ne smatram drogom "per se") i alkoholizma jer znam par prijatelja moje generacije iz zagorja koji su prešli na ganđu nakon što su se spaljivali kako to samo zagorci znaju u rakiji i potjecali su iz obitelji "funkcionalnih "alkoholičara" daklem sa genima podložnima rakiji , zahvoljući svojem growu su se sva trojica maknula iz stravične kliničke slike (kroz period od 15 do 20 godina pijenja) agresivnog 24 satnog pijanstva kada su im i doktori davali malo šanse da če živjeti još 3 do 5 godina.:spliff:
a sada su ta tri momka zaposlena nomalno rade (dvojica na imanjima od svojih vlastitih obitelji, treći je otputovao i Irsku što bi mu prije bilo nemoguće)tako da se zaista može mnogo reći o zdravstvenim učincima THC&CBD-a, a ima i jedna jako bitna stvar koju sam sačuvao za kraj.O navodnoj toksičnosti.Evo kolegica Moj Put nije nikada duvala i uzela je dozu maltene 100 puta jaču nego što bi ju dobila da je recimo popušila par dimova neke ganđe kad je uzimala ulje i ostala je živa i zdrava i možda prvi puta malo :zvezda::
ali ne vjerujem sasvim.Ajde probajte uzeti 100 puta jaču dozu običnoga aspirina a kamoli drugih lijekova .....

Eto malo sam produžio, al rek'o ajde da se i malo predstavim kroz post novi sam a vruče ne da mi se viška pisati :razvaljen:: a malo sam i zakucan za stol pa.....:idea::rasta:

Respect svima iz sunčanog Zg na +38 :zvezda:::zvezda:::zvezda::

Ja na godišnjem žena mora raditi, vratili se prošli vikend sa 15 dana na rabu...e kad skočiš napljugan u more prekrasno..ja sam do10.08 na godišnjem :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::spliff:
ali sada odmah , hitno, urgentno, čim dođe petak ja dolazim po ženu na posaosa stvarima za more i za sat i pol vožnje si autocestom na krku u Njjivicama imamo rezerviranu sobu na 2 noći i hop cijeli petak (a sunce još duuugo traje a ne kao osmi mjesec) cijela subota i nedjelju se kupamo sunčamo, navečer restoran na lignje s pomfrijem) sjedamo u auto i oko 21 h polazak Njivice -Zagreb još slani od mora....u autu uvijek žena vozi, ja imam važnija posla :joint2::joint2::joint2::let:
što je najsmješnije ona ne duva u svih 15+ godina našeg braka i ne sere mi za to, naprotiv, jučer me nazove sa posla ja na balkonu i sad, pravim se da ne duvam jer znam da joj gužva a ona mi kaže :"daj me nazovi kad ga popušiš ljubavi", ...dobro na poslu je pa mi kaže ustvari "ajde dobro dragi javi se kada završiš to što radiš":lol::lol::lol::lol:

Pozz svima .....psmtr kliko tipkam a nisam nijednog zapalio, šta je ovo forum za prestajanje, hahaha...zajebavam se malo....no hard feelings...odoh jednog :makaze::rasta::rasta::rasta:


:vutra:
 
Poslednja izmena:

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
nađeš nekoga tko dugo duva....daš mu mrvicu da popuši pa ako ga razvali ko bomba znači da ima THC a dovoljno a u samu kvalitetu pripreme se ne kužim....

sretno...