Ulje kanabisa - molim za savjet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2015
48
129
33
Moglo bi bit da je od zračenja raznoraznih. Meni se počelo događat nakon terapija zračenjem. Ozračili su mi abdomen i sve šta je primilo to zračenje danas nevalja. Želudac, mjehur, prostata, sve šteka. Kamenac na žuč i na jedan bubreg, onaj ozračeni. Drugoga nisu i sa njim nemam problema.
A i na CT sam bio preko dvadeset puta. Zračim ko mikrovalna.:sun2:
Hormoni opet, zdrmani totalno. Koristim neke preparate ali i dalje imam problema. Možda je štitnjača malo zdrmana pa mi se to događa. I inače mi smeta sve šta mi pritiska vrat. Doduše, hormoni su mi takvi kakvi jesu i tu se ne može puno. Več sam imo dva puta alergijsku reakciju na neke od tih preparata i to ozbiljnu. Po mome računu, u deset godina krknuli mi u dupe oko tristo injekcija uljnih preparata. Sad imam neki gel za mazanje, lakše mi je, muka mi kad vidim iglu, a opet bez toga se osiječam katastrofa loše. Nemojte mi se smijat ali patim od valunga i to ekstra jakih. Eto, silom prilika i to mi je poznato:confused: i par dodatnih stvari.
Sorry, ja se raspiso, ali kad smo se našli kod nekih tegoba dobro je objasnit malo situaciju da se bolje kužimo.
Pozdrav, i baš je bilo lipo pročitat " prvih par dana biješe sasvim solidno ".
Nema predaje! :);)
Kužim sve...........................

I mene su dosta ozračili....
Ali u djetinjstvu..........
:crazyd:loše je to skroz........
Al' kaj možeš.......sad glede toga sigurno više ništa ne......
Mirenje, u samome sebi i.....ono što iovako, ionako već dugo vremena radiš....................pomažeš si na sve moguće načine, baš kao i mi svi ostali......................DRŠ' SE! ZAJEDNO SMO.
:vutra:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Trpimo posljedice neznanja.
Sve me nešto snimaju od malih nogu. Reko doktoru jedan dan " doktore moj, iman više slika pluća nego slika od rođendana, dosta mi je bilo ". CT da ne spominjen, hrpa od pola metra.
U glavi sam se pomirio još u bolnici, bilo je. " a zašto se ovo baš meni dogodilo " i odma sam reko sam sebi " pa nekoga je moralo, dobro si prošo, budi sretan ". I jesam.
A ekipa sa Vutre, koja kuži sve to, je samo bonus. Ko jedna velika obitelj spremna pomagat, a najviše možemo pomoč sami sebi kad imamo takvu podršku.:)

Hvala :vutra:
 
28.05.2015
48
129
33
Jao...
Sve te razmem....
...

Ja sam se umorila...
Od svega.
Znam da znaš.
I svi vi oboljeli.

Da bar imamo pravo na neki go, može i neplaćeni;)
Ono kao, tjedan, dva, mjesec, bez bolesti i bez liječenja....
A onda opet povratak.....
Sanjaj vilima, sanjaj jel'?!:vozdra: možda i dosanjaš...
...

Zadnjih par dana mi je ok...ajmo reć' zadnjih tjedan dana....(a već dugo ne postigoh taj niz)
Na minimalcu lijeka za štitnjaču sam, bez tegoba, hormoni uredni....
I to je dobro....
To treba zadržati....
Kako, najteže je znati......
Kad stvari po zlu, samo nenadano krenu....

U nekakvim promjenama sam, smo...ajmo reć'.
Po danu sam još uvijek na minimalcu doze Royal kraljice...(jer me sve više od minimalca na strahove baca)
A za noć...KK duvan.
I sve to skupa nekad djeluje, nekad ne...
S duvanom se isto mučim....ponajprije stog' jer pušač nikakav nikad nisam bila:whato:: i onda me udavi taj kašalj....
No dobro, ne dao Bog goreg zla:p
Nek' to meni sve skupa radi i djeluje.....lako ću ja za muke početničke...:razvaljen::

Ali generalno gledajući.....fakat sam umorna već od svega:fuck: U tom nekom ludom košmaru nalazim se od ljeta.........s tim da ni prije nije bilo bajno......................
Mašem bijelom zastavom, time out, time out, time out, čuje li me Itko??!!:whato::

Javim se opet, doskora...kad krenu novosti...samo je pitanja vremena....i kakvoće, toga što mi ususret dolazi.

:wave:budimo hrabri, nepokolebljivi i pametni, dobri prema sebi.
 
28.05.2015
48
129
33
Dobro sam.
Ako to ikom išta znači!
Do kad, vidjet ćemo:)

Da malo saborišem i ispravim netočne navode...
Royal Qeen je firma:) Ja konzumiram mješavinu R. Highness i Medijuana...
Zašto?
Zato što ljudi iz mog laba:murija: misle da je tako najbolje.
Eto, ja se ne pačam.....ja šetam u pidžami.
(i to mi je previše:sadbanana:)

Pitanje- skitanje; jel' zna netko za neku vrstu koja je izvrsna za autoimuna oboljenja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and Pantagan
12.06.2015
8
12
3
43
Dobro sam.
Ako to ikom išta znači!
Do kad, vidjet ćemo:)

Da malo saborišem i ispravim netočne navode...
Royal Qeen je firma:) Ja konzumiram mješavinu R. Highness i Medijuana...
Zašto?
Zato što ljudi iz mog laba:murija: misle da je tako najbolje.
Eto, ja se ne pačam.....ja šetam u pidžami.
(i to mi je previše:sadbanana:)

Pitanje- skitanje; jel' zna netko za neku vrstu koja je izvrsna za autoimuna oboljenja?
 
12.06.2015
8
12
3
43
:fuck:Bolujem od sistemskog lupusa i još nekoliko popratnih autoimunih dijagnoza:objesen:.
Uglavnom,odlučila sam probati s uljem :)...
Poslušala Cillija i odlučila se za cbd blue shark i cbd critical cure.
iskustva ti ne mogu reći,jer biljke tek rastu:gled:.
Inače,koliko sam čitala i čula,za autoimune su najbolje biljke sa visokim postotkom cbd-a.
Hvale se i cannatonic,harlequin,sour tsunami,charlote web,jamaican lion,chanel...ima toga...:idea:.
Da li si na nekoj terapiji ili koristiš samo ulje?
Ja sam na antimalaricima i eutiroxu...za sada:fuck:.
Drži se :).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima and CilI
01.09.2014
71
163
33
za sva autoimuna obolenja napravi LDN (nabavi Naltrexone, razblaži u 50mg destilovane vode) i uzimaj 3-4,5mg pre spavanja. nećeš se izlečiti, ali nećeš imati nikakvih simptoma karakterističnih za autoimune bolesti. imaš mnogo o tome na ovom forumu i na googlu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima
28.05.2015
48
129
33
:fuck:Bolujem od sistemskog lupusa i još nekoliko popratnih autoimunih dijagnoza:objesen:.
Uglavnom,odlučila sam probati s uljem :)...
Poslušala Cillija i odlučila se za cbd blue shark i cbd critical cure.
iskustva ti ne mogu reći,jer biljke tek rastu:gled:.
Inače,koliko sam čitala i čula,za autoimune su najbolje biljke sa visokim postotkom cbd-a.
Hvale se i cannatonic,harlequin,sour tsunami,charlote web,jamaican lion,chanel...ima toga...:idea:.
Da li si na nekoj terapiji ili koristiš samo ulje?
Ja sam na antimalaricima i eutiroxu...za sada:fuck:.
Drži se :).
HVALA TI! POMOGLA SI PUNO!
:love2:

TI SI KAO I JA!!
:):(

Da se ne ponavljam, moju priču imaš ovdje, na ovoj temi, sve ono bitno i ponešto nebitno:puuuh:: ...i ako te zanima, čitaj.
Počinje s danom moje registracije...!
A možemo se čuti i na pp;)
Jer.....očito smo sestre blizanke:skot:::banana123: barem po zdravstvenim kartonima...jbg:objesen:

Kad kreneš s uljem, javi iskustva....i početnička, a i ona kasnija....i SRETNO, u svemu, a napose i za početak s uzgojem!:vozdra::watch::sun2::bocni:::gled::spliff::let::clap:::mario:::respect::vutra:

Dakle, veliš, veliju;) velite....za autoimuna oboljenja preporuča se visok postotak CBD- a....!
Ja ga imam!:) upravo saznah! Royal Highness, koju koristim, ima 12 % CBD- a! Dakle, pijem upravo ono što mi i treba! Tnx. God i mojim laborantima:clap::
Ono što mi preporučuješ....što su i tebi....ima otprilike cirka oko 6.5 % CBD- a!

Sva ta silna imena...nebitna su, u kontekstu sljedećeg....! Puno proizvođača, za još više imena......sve znate!!
Nije sve u genetici, ponešto je i u uzgoju....tj. veliki i bitan dio toga!
Osim toga, bitan je još i pravi odnos, mjera, omjer....CBD- a i THC- a.
Moja;) Roy. Higness ga ima: CBD 12 %, THC 14 %, čist oke!

Od terapije koristim; ulje, duvan i Euthyrox (trenutno 25 mg), drugo sve odbila (mislim na kemiju)....
Još sam na nekom čaju od svoje bivše osrednje alternativke (fitoterapeutkinje, pisala već i o njoj!).....pijem dok ne potrošim (a trajat će to još vjerojatno koji mjesec, jer ima toga dosta, a stavlja se malo na veliku količinu vode).....svaki dan litru i pol, praznog čaja (nezačinjenog) kroz cijeli dan u gutljajima, topli, iz termoske...
Lupus mi još nije dokazan.....za razliku od sveg drugog.....sistemski je navodno, kao i tvoj....

HVALA TI NA JAVLJANJU!
Napokon netko MOJ!!:D
Nadam se da će nam zajedno biti LAKŠE!! Ljepše i ..... da ćemo jednog dana......vratiti svoje zdravlje.

:poop::grob::idea::wave:
 
12.06.2015
8
12
3
43
HVALA TI! POMOGLA SI PUNO!
:love2:

TI SI KAO I JA!!
:):(

Da se ne ponavljam, moju priču imaš ovdje, na ovoj temi, sve ono bitno i ponešto nebitno:puuuh:: ...i ako te zanima, čitaj.
Počinje s danom moje registracije...!
A možemo se čuti i na pp;)
Jer.....očito smo sestre blizanke:skot:::banana123: barem po zdravstvenim kartonima...jbg:objesen:

Kad kreneš s uljem, javi iskustva....i početnička, a i ona kasnija....i SRETNO, u svemu, a napose i za početak s uzgojem!:vozdra::watch::sun2::bocni:::gled::spliff::let::clap:::mario:::respect::vutra:

Dakle, veliš, veliju;) velite....za autoimuna oboljenja preporuča se visok postotak CBD- a....!
Ja ga imam!:) upravo saznah! Royal Highness, koju koristim, ima 12 % CBD- a! Dakle, pijem upravo ono što mi i treba! Tnx. God i mojim laborantima:clap::
Ono što mi preporučuješ....što su i tebi....ima otprilike cirka oko 6.5 % CBD- a!

Sva ta silna imena...nebitna su, u kontekstu sljedećeg....! Puno proizvođača, za još više imena......sve znate!!
Nije sve u genetici, ponešto je i u uzgoju....tj. veliki i bitan dio toga!
Osim toga, bitan je još i pravi odnos, mjera, omjer....CBD- a i THC- a.
Moja;) Roy. Higness ga ima: CBD 12 %, THC 14 %, čist oke!

Od terapije koristim; ulje, duvan i Euthyrox (trenutno 25 mg), drugo sve odbila (mislim na kemiju)....
Još sam na nekom čaju od svoje bivše osrednje alternativke (fitoterapeutkinje, pisala već i o njoj!).....pijem dok ne potrošim (a trajat će to još vjerojatno koji mjesec, jer ima toga dosta, a stavlja se malo na veliku količinu vode).....svaki dan litru i pol, praznog čaja (nezačinjenog) kroz cijeli dan u gutljajima, topli, iz termoske...
Lupus mi još nije dokazan.....za razliku od sveg drugog.....sistemski je navodno, kao i tvoj....

HVALA TI NA JAVLJANJU!
Napokon netko MOJ!!:D
Nadam se da će nam zajedno biti LAKŠE!! Ljepše i ..... da ćemo jednog dana......vratiti svoje zdravlje.

:poop::grob::idea::wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
28.05.2015
48
129
33
za sva autoimuna obolenja napravi LDN (nabavi Naltrexone, razblaži u 50mg destilovane vode) i uzimaj 3-4,5mg pre spavanja. nećeš se izlečiti, ali nećeš imati nikakvih simptoma karakterističnih za autoimune bolesti. imaš mnogo o tome na ovom forumu i na googlu.
Fino, krasno!! TNX.:):love2:

Ja sam trenutno ZA Izlječenje, u potpunosti, od svega, na sve moguće načine!!
A ako neće ići.........Zapadna medicina me uvijek vjerno čeka.....:whato::....i svakako će dobro doći taj recepAt;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
28.05.2015
48
129
33
Ništa nije nebitno. Svaka sitnica je bitna, vrag leži u sitnicama. Ne suzdržavajte se od pisanja i prenošenja iskustava u procesu liječenja.:)
Ma ja se i ne suzdržajemmmmsmiley9934:lol:
Ja se zabavljam!!:D
Odavno sam skontala....:Dako sam sebe ne uveseliš, MA TKO ĆE TE??!!
Energetskih vampira vanka, čudo jedno!! Lete, odaju, piju, papaju te, maste brk!!:eek:aha!eyessss:

Ovo sve pišem zbog SEBE.
Bez pretjerivanja i lažne skromnosti!
To mi je....ka' da sam na kafi:kafa::idea: sama sa sobom.....na neko vrijeme obukla bijelu mantiju i glumim samoj sebi dotura...travara....prijatelja?!? Svećenika:D:D:D
I tako....
I onda se pojavljujete VI! Čarobno mnoštvo svakojakih duša.....
Netko čita, netko preskače....
Netko uživa, nekom se gadi....
Netko, netko, svatko, svatko.......
Sto ljudi, sto ćudi (čudaka:eek::p).... NAS? :respect:

A samo oni rijetki i pametni......ubrati će nešto vrijedno za sebe!
A samo oni rijetki i pametni uključit će se sa svojim....kakvim god komentarima, pitanjima i savjetima, kritikama?!:whato:::)
.....

I tako.....jednima dosađujemo, druge zabavljamo, s trećima se educiramo........a sa svima, nadam se, liječimo i...ozdravljamo?! Patimo?!
Ima svega! Neka.
:djede:i treba tako da bude.
Život vrijedan življenja, pisanje kao terapija.
 
12.06.2015
8
12
3
43
Drago mi je da sam bar malo pomogla,na žalost nije se lako boriti s ovom našom mukom:grob:svaki dan je iznenađenje.
Nema ono što nisam probala i zaključujem,najvažnije je ne klonuti duhom,što kaže Pantagan,svaka sitnica je bitna da se kockice poslože:djede:.
Psiha je važna,a mislim da bi upravo tu mogla pomoći:spliff: ona.
HVALA svima na podršci :vutra:
 
28.05.2015
48
129
33
Puno dušo, ne malo;) pomogla si!
Pažljivije čitati i ispravno prihvaćati kompliment:p
Hvala što postojiš!
Vidim da si nam se i ti friško pridružila:p:clap::

Sve di je čovac u labirintu...otežava život.....instinktivno želiš vanka.....a ne znaš kako.....pa moraš tumarati i biti u toj mrakači izgubljen, a ne bi htio.......naprosto, to nam nije prirodno stanje, pa se instinktivno i opiremo...a opiranje opet smeta pronalasku izlaza i rješenja........i tako poneki i cijeli život ostaju i opstaju, zatočeni:(
Koma.
Prihvatiš to......i to je dobra polazišna točka za dalje.....pa rekla bih čak i jedina!
Jedino ako baš nisi te sreće da ti uleti netko iz zraka....GSS, mali zeleni:puuuh:: veliki ljubičasti:rolleyes: i spase te:D
Ima i toga, ali se ipak u stvarnom životu malo rjeđe dešava;) no, ne treba isključiti, i realno malu nadu u taj fond položiti;)

Ja sam isto nekad mislila da sam sve i sva isprobala......A SADA ZNAM, NI BLIZU!!
Tek startah;) u Startasicama ili možda starkama:D sam' kaj sad baš nemam noge za trčanje, ali dobro?!:whato:: tko mi brani šetnju! Zmija nema ni noge, ni tene....a ipak svojom glavom i tijelom stiže na cilj. Priroda nas lepo usmjerava, tko nam krif kad nas ne zanima;) kad smo sami sebi dovoljni i očito pripametnismiley9934smiley9934smiley9934 ha ha ha, očito smo previše Dobili...kao Ljudska rasa:D:(

Sitnice čine nas i naš život......
Prekrasni veliki mozaik.....gdje svaka kockica, pločica.....neovisno o položaju, veličini i boji, materijalu i kvaliteti......IMA SVOJE MJESTO.

Psiha je važna u svemu, svima, i zdravima i bolesnima, jednom rječju, Živima! Ali, ljud ko' ljud, voli svašt' bitnog ignorirati, PA I TO!
Glava; centrala, tijelo sa svojim ogranima i sustavima; filijale, podružnice:D dućani!!
To kvazi svi znamo u teoriji......praksu......treba praksati da bi zaživla. A to je sve, samo ne lako:p:eek::sadbanana:
:fuck:
 
12.06.2015
8
12
3
43
Da,da,negdje smo gadno zaribali,
a svatko od nas zna točno gdje.
Dugo vremena je trajalo da ne bi bilo posljedica,i sada vadi se iz :poop:
kako znaš i umiješ.
Sitnice,toliko su važne,a mi kao da smo ih zatrli,sada tijelo vraća....:upiii:. Ali može se,samo treba ustrajati,cilj je itekako dostižan :wave:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
28.05.2015
48
129
33
Laka kao leptir(ica420).......
Nježna, krhka, slomljiva i salomljiva (dokazano;))...ne baš postojana građa za ovaj okrutni?:whato:: a opet nužan svijet.
Nema nego taj, zasad. Takav. Kaj moš'.
:kafa:

Ah. Život služi da se živi, pritom i riba, zariba, griješi....
Ne da se uvijek spasiti stvar......za nas još nade ima.
:)

Bilo bi jednostavno vratiti vrijeme i ispravit grešku.....no, Postojanje ovakvo kakvo Znamo To Ipak ne dopušta.
Pa se moramo dovinjivati....nema čemu nema.
?!
Neke stvari dugo traju i pojedu nas iznutra, neke opet kratko, ali su tako razorne i intenzivne, da nas instantno sprže.
Ne bih hoduckala s vagom.
:whato::
Rađe bi ko' madr teresa......u Isusovkama vidala rane.

Sitnice nama nije bilo teško zatrt......za to se svojski potrudila Naša okolina....koja je svu svoju silu i moć uprla u to....Da nam dokaže i pokaže, kako smo u krivu! Kako život čini jurnjava za velikim....stvarima?!
U onaj tren kad smo im povjerovali....mi smo okrenuli leđa sebi. AUTOIMUNO
Samo protiv sebe!
...

Svaki daljni komentar, suvišan je*

Cilj je dostižan. Ali nikad nije bio, a ni neće svima.
Nije pesimizam, već realnost.
Život koji nas je razbolio......."a mi smo mislili da neće:plac:" (bez uvrede, budale:grrr: naivne i pod utjecajima...sorry, to kači i mene:crazyd:)

Sad se liječimo, borimo, ne damo....radimo ono što već vjerojatno dugo nismo.....zaboravili, zatrli, Odustali?!:whato:: predali bitku još u startu....
Kuda će nas To dovesti i odvesti.....saznat ćemo jedino ako koračajući nastavimo raditi na tome, uza sve uspone i padove.
A ni jedni, ni drugi nas ne bi trebali bacati u jake! ometajuće emocije (euforiju il' očaj)......to su samo koraci unazad na ovom težačkom putu....i slino trošenje energije ni za šta.

Vjera. Nada. Rad. Realnost. Optimizam. Sreća i nesreća, sve je dopušteno. S mjerom, pravom mjerom.
 
28.05.2015
48
129
33
A tko nema u glavi,
ima u nogama!
smiley9934:lol:smiley9934:lol:smiley9934

:Dsorry, ne odolih*


I još nešto.....
POZVALA BIH....!
SVE Koji su se izlječili ovim putem od teže, težih bolesti......Putem ulja.
Da Svjedoče, sve od A do Že........sve želim znati, sve!
Potpuna izlječenja me zanimaju i dalje kroz život bez ulja... (osim za tu i tamo koji gušt, eventualnu novonastalu potrebu!)
Znam da ih ima u svijetu!
Znam da ih ima i kod nas!
A zdravi moji i veseli bili, DA LI STE TU?
 
Poslednja izmena:

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
Vjerojatno su sad negdje na ljetovanju, maknuli bolest kao prašinu s ramena i puše sad svoju vutricu za gušt, zavaljeni skupa s ležaljkom u plićak nekog super cool čistog mora. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima