Umetnik u dushi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kobi

Banned
Banovan
26.08.2013
75
188
33
Cao...poz iz Srbije i ravne Vojvodine! Reko ajd da se na neki nacin obratim forumasima, kad to vec nisam uradio kad sam se registrovao.
Prvo da kazem nesto o forumu:
-- Svim moderatorima svaka cast i osnivacu foruma sve cestitke...sadrzaj foruma je dosta edukativan i svidja mi se sto se zalazete za licnu upotrebu a ne za komercijalne svrhe upotrebe majke prirode.

Sa dzidzom sam prvi kontakt imao u 8-om razredu i bila je nesto najbolje sto sam ikada probao i dalje se secam tog vrhunskog rada. Nazalost nikada vise nisam osetio tako nesto jer je roba bila uvozna i stvarno prvoklasna, s obzirom da nisam bio tada pusac i da sam se aktivno bavio plivanjem!

Cesce sam poceo da varim u srednjoj kad sam se opredelio sto se kaze za neki zivotni stil...nosio sam dredove skoro 2god. tako da ne objasnjavam mnogo.
Rastafarijanizam volim iz prostog razloga jer su sve njihove metode bilo kakve komunikacije ne nasilne i vode veoma miran i povucen zivot gledajuci svoja posla!
Naravno najlepsi deo toga je uzivanje u prirodi i bogom danom biljci...posto sam umetnicki nastrojen volim da crtam i slikam tako da mi nekako deluje sve to povezano
sa gandzom...!

Moram da dodam da mi je marihuana par puta pomogla u nekim problemima npr. kad sam pokidao misicne tetive desnih rebara...doktor mi je propisao bromazepam, analgine i full mirovanje
bez micanja...frka je bila udahnuti a ne jos otici do wc-a...posle uzimanja ovih farmaceutskih sranja bio sam sav sjeban, od toga da mi mokraca smrdi na apoteku do toga da balavim
po jastuku ne mogu da se pomerim a i dalje trpim bolove! Tada sam poceo uzimati do 2gr. mare dnevno i mogao sam opusteno da funkcionisem...da ne pominjem apetit koji sam dobio.

Forumu sam se pridruzio da sto vise se obrazujem radi svoje zastite u svakom pogledu! Posto mi je muka vise od domacica i po koje dobre robe koja je sve redja...zelim da uzgojim za sebe
nesto malo cisto da preguram do sl. sezone ali da bude kvalitetno! :)

Pozdrav svima i svako dobro...pusite maru, vodite ljubav...politiku i ratna sranja koja potresaju ovaj balkan od kad postoji ostavite za neke druge narastaje!

poslusajte ovo skroz je ok za relax...
https://www.youtube.com/watch?v=coL2U5v5Ick
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Lilly

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
396
1.764
143
79
Sumarak
Kobi je napisao(la):
Pozdrav svima i svako dobro...pusite maru, vodite ljubav...politiku i ratna sranja koja potresaju ovaj balkan od kad postoji ostavite za neke druge narastaje
Sjedi 5!
Svaka cast na ovoj recenici, ovaj prosli rat ne samo da mi je unistio djetinjstvo, kad su djeca u drugim zemljama isli u vrtice i igrali se, ja sam po izbjeglistvu i sklonistima se zafrkavo, poslije rata jos mnogo je vremena trebalo da se vratim u rodno mjesto i da popravimo srusenu kucu, kesa na noge i poderane patika, a bili smo neko i nesto nekad, rat stvori bijedu i sirotinju, a samo onim koji ga zapocnu slavu i moc, nadam se da je se naucilo dosta iz historije i da ni danasnji, a ni buduci narastaji ne fataju za puske....Samo da rata ne bude :respect:

I dobrodosao dobri covjece :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI