Unutrasnji Uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ma da, znam da je musko, al nisam znala da su i muski u bojama. jel mogu ja imat kakve koristi od tog decka? :)
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
:)
je, vidila sam taj thread. jesi pusio ti onda to, te bobice? jel bilo sta? :?:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ne jer taman kad se osusilo vise nije bilo biljke i pitam mamu mama di je biljka koju sam tamo susijo i ona veli : Pa zar nisi reko da je musko i nista ne valja pa sam ju ja bacila u smece :)

Btw pusio sam kasnje muzjaka od onog skunka kojeg spominjem u istoj temi, i fino je radio.. ono u laganini, ali moras to odsjec prije nego ti se otvore one bobice inace nista od svega..
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
znaci onu crvenu da sad rezem?
otkinula sam jednu bobicu i probusila ju, neka tekucina je izasla, nema polena jos.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
E sad tu ima nesto sto i mene zanima a to bi nam slo era ili netko slican mogo objasnit bez problema naime cuo sam da : Biljke treba rezat po najvecem suncu, ili spustit hps zarulje jos nize 20 minuta prije rezanja jer tad biljka ima najvise thc-a u sebi a po noci thc uvlaci u korjen sad neznam jel to mit ili nije ali volio bi dobit valjani odgovor.

Inace da, mozes ju rezat vec sad....
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
I mene to zanima jer sam ja èuo da se to radi ujutro,ali ako je tako da po noèi bilka uvuæe thc u koren onda mislim da je ipak bolje usred dana kad je temp. visoka,neznam.
 
02.06.2006
17
0
0
e ljudi, meni isto nešto nije jasno. imamo ove grozdove kod muškaraca koji se otvore i onda izbace kao neke bananice, neke duguljaste grozdove. kad se raspršuje polen, kad se grozd otvori ili te bananice to raspršuju?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
doomer je napisao(la):
E sad tu ima nesto sto i mene zanima a to bi nam slo era ili netko slican mogo objasnit bez problema naime cuo sam da : Biljke treba rezat po najvecem suncu, ili spustit hps zarulje jos nize 20 minuta prije rezanja jer tad biljka ima najvise thc-a u sebi a po noci thc uvlaci u korjen sad neznam jel to mit ili nije ali volio bi dobit valjani odgovor.

Inace da, mozes ju rezat vec sad....

rezanje- valjda si mislijo ubiranje ploda...
Ako si mislijo to onda,zadnjih 15 dana dobro izpiraj biljku vodom.To znaci, da je zalivas sa vecim kolicinama vode!! Naime tako ces imati puno,puno bolji ukus.zadnjih 48 sati(prije branja) stavi biljku u mrak ili zamracenje.
To je provereno jedini nacin, da izvuces nesto vise kristala !!!!!
:D sve ostalo je samo bla,bla
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
e slo era, da mislio sam na ubiranje plodova...
ali kako mislis 48 sati mraka ?? znaci drzim u mraku 48 sati i onda dodjem po mraku i odsjecem, jel tako ?

i sto sam jos htio pitat hm... Da, kako mislis da ispirem biljku s vecom kolicinom vode, pa ako sadis indoor sta ne napravis doma poplavu onda ? :p

i nesto mi nije jasno kad ljudi kaze 12/12, kako 12/12 kad je dan duzi od 12 sati a sunce udje kroz prozor....

evo 3 pitanja ready to go :)
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
doomer je napisao(la):
i nesto mi nije jasno kad ljudi kaze 12/12, kako 12/12 kad je dan duzi od 12 sati a sunce udje kroz prozor....

ja spustim rolete i gotovo je s ulaskom u sobu za taj dan. zatvoren ducan :)
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
doomer je napisao(la):
e slo era, da mislio sam na ubiranje plodova...
ali kako mislis 48 sati mraka ?? znaci drzim u mraku 48 sati i onda dodjem po mraku i odsjecem, jel tako ?

i sto sam jos htio pitat hm... Da, kako mislis da ispirem biljku s vecom kolicinom vode, pa ako sadis indoor sta ne napravis doma poplavu onda ? :p

i nesto mi nije jasno kad ljudi kaze 12/12, kako 12/12 kad je dan duzi od 12 sati a sunce udje kroz prozor....

evo 3 pitanja ready to go :)

hej doomer pa jesi ti stvarno toliki IDIOT il se samo pravis pametan???? :?: :?: :?: :?:
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
doomer je napisao(la):
e slo era, da mislio sam na ubiranje plodova...
ali kako mislis 48 sati mraka ?? znaci drzim u mraku 48 sati i onda dodjem po mraku i odsjecem, jel tako ?

i sto sam jos htio pitat hm... Da, kako mislis da ispirem biljku s vecom kolicinom vode, pa ako sadis indoor sta ne napravis doma poplavu onda ? :p

i nesto mi nije jasno kad ljudi kaze 12/12, kako 12/12 kad je dan duzi od 12 sati a sunce udje kroz prozor....

evo 3 pitanja ready to go :)

-netrebaš doèi po mraku,ali ju imaj prije 48 sati u mraku onda ju odsjeèi

-ispiraš biljku tako da ju zadnje dvije sedmice zalivaš svaki dan s èistom vodom,zato da ispereš sve toxine koje si unosio u biljku sa gnojenjem

-kako ti nije jasno 12/12 ili 18/6,...?
dan je dug 24 sati,a 12/12 znaèi 12 sati svijetla i 12 sati mraka ili 18/6,18 sati svijetla i 6 mraka

Jeli ti sad šta bolje jasno? :roll:
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Prema nekim istraživanjima, nivo THC-a je najviši u ranim jutarnjim èasovima, a zatim u kasnim poslepodnevnim, pri èemu je ujutru ipak viši od popodnevnog. Naravno, ovo važi za outdoor, ali ako se adekvatno primeni na indoor, to je to.
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
SON-T AGRO PIA 400W, 56000 lumena.
navodno PLUS traje duze, al nisam to znala u pravi cas.
:(
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
sally je napisao(la):
ma zajebava, pusti :)

Vidim nekima fali THC-a u krvi :)


Ne "zajebavam", ljudi pitam slo eru, jer on je majstor.

A sto se tice mraka i roleta, prozor mora biti otvoren i roleta zbog ventilatora koji salje toplinu kroz biljke prema van....

Sto se tice vode, ja sam mislim da je najbolje zadnjih 5 dana odjet biljke jednu po jednu do tush kabine i tushirat ih laganim mlazom. jebiga malo fizikale ali ja to volim :))))

-
Weed-bong Postano: uto lip 06, 2006 9:58 pm
hej doomer pa jesi ti stvarno toliki IDIOT il se samo pravis pametan??
-

Sad vidim da si takav kakav sam i mislio da jesi :(


Tripco:
Prema nekim istraživanjima, nivo THC-a je najviši u ranim jutarnjim èasovima, a zatim u kasnim poslepodnevnim, pri èemu je ujutru ipak viši od popodnevnog. Naravno, ovo važi za outdoor, ali ako se adekvatno primeni na indoor, to je to.

Ovakav sam odgovor recimo zelio....

Tripko :eek:k:

A, sto se tice sto pitam slo eru neke stvari koje vi svi mislite da znate ja cu vam rec da neznate, nek najbolje da pitam i ucim od nekog ko ima iskustva !



Baphomet:
-kako ti nije jasno 12/12 ili 18/6,...?

Naravno da mi je jasno grrr, nego ako dan traje vise od 12 sati a mrak manje od 12 sati a sada je tako, onad nemoze biti 12/12 ???

I btw te sam paranoye dobio jer mi biljka ima one dlake vec mjesec i vise neke su i posmedjile a od budova ni B, Btw sad je stara oko 4.mj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.