usporeno cvjetanje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Da li se netko sustretao sa usporenim cvjetanjem s auto sjemenom? Imam auto new york city od piramyda i usao je u 80 dan a po mojoj procjeni jos makar dvadeset....Planirao sam danas fkush napraviti jer gnojio sam dobro a posuda je dosta mala ..
 
12.10.2014
43
29
18
Tantor je napisao(la):
Da li se netko sustretao sa usporenim cvjetanjem s auto sjemenom? Imam auto new york city od piramyda i usao je u 80 dan a po mojoj procjeni jos makar dvadeset....Planirao sam danas fkush napraviti jer gnojio sam dobro a posuda je dosta mala ..
Koliko litara ima posuda
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Gnojeno je sa hesi bloom i fosfor +,nikakvi boosteri...
Prvi put sam se sreo sa takvim stanjem pa mi čudno...
Biljka izgleda zdravo(osim lišća sto je počelo žuriti) ali jednostavno u zadnji 20 dana nije se udebljala kao sto su mi se druge...
Probat cu flushat pa cu viditi
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
koju rasvjetu koristiš i koji ti je raspored svjetla 18/6...? Čitao sam negdje..., problem kao i tvoj i savjetovali su ga da stavi u mrak 24 sata i da nakon toga nastavi dalje sa režimom svjetla kakav je i bio. Moguče da ti je lampa odradila svoje i sada pati biljku i neda joj da puni hedove ?? Mada je to sve malo čudno jer automatici imaju svoj životni ciklus vremenski određen...