Uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.11.2013
6
1
0
bok svima,

znaci biljka mi je pustila korijen zasadio sam ju i sada je velika oko 5 cm
Zanima me dali da joj prvim box ili ne preko dana ima svijetlosti i bude mi vani ako je hladnije i unutra a preko noci je unutra i upalim joj bateriju i stavim iznad nje da ima svjetlosti zanina me mogu li tako nastaviti nisam planirao nista ozbiljno(par listova za caj i to je to) jer sjeme sam slucajno nasao i radi fore zasadio. Hvala
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa ne baš. Sniježno-zimski outdoor još nije panentiran. Savladaj gradivo, opremi se, obezbjedi biljci bar minimalne uvjete pa onda bude bilo nešt od toga. Eee i da, pokoju točku i zarez koristi u postovima jer sam pogubljen totalno, može i pokoji upitnik i tako to :)
 

Gagiba

Aktivan Član
Brate, nemoj da mučiš tu biljku, odmah da ti kažem...

Idi u prvu veću prodavnicu, kupi pakovanje Milforda i pij čajeve ko čovek. Prvo Milford će sigurno imati bolji ukus a drugo, verovatno će te bolje "uraditi" od toga što planiraš da dobiješ. :)

E ako hoćeš da joj praviš boks, to je već druga priča. Imaš gomilu tema o tom delu uzgajanja, pa na čitanje!! ;)
 
11.12.2013
37
13
0
Ajme meni....pa gde se drzi vani biljka kad je zima,pa zar nisi skuzio da marih.voli sunce a ne sneg...a ne znam ni sa tom baterijom sto bi napravio ti...sada se moze raditi samo indoor a za outdoor cekaj i posadi tamo negde sredinom 4meseca...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.