Vata kao zamijena za zemlju *Hitno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.05.2015
32
20
8
33
Jamaica
Znači...stavio sam 10-tak sjemenki u casu

Stvar je u tome da se za 1 dan vrijeme pogoršalo jako pa sam mislio par dana držat ju na prozoru (4-5 dana) dok se vrijeme ne bude bilo bolje.Nisam trenutno jos kupio zemlju ali budem kad ću presađivat u veće posude.Sjećam se da smo prije mnogo godina ja i mama sadili Božićnu pšenicu u vatu.Može li vata poslužit para dana dok se vrijeme ne proljepša?

Pozz:joint2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa odi kupi 5 litara zemlje i posadi u čaše i nabavi štednu žarulju bar.
Nemoj sjeme pšenice uspoređivati s sjemenom kanabisa koje je puuuno skuplje. Travu treba i presaditi a to je bolje šta prije.
 
12.05.2015
32
20
8
33
Jamaica
Štednu žarulju budem složio...presadit cu u subotu najvjerovatnije

I sjeme je iz paketa tako da nije bas nest skupo

A sto se tice zemlje idem vidjet jel imaju kakva mala pakovanja tu nasim trg

p.s Ovo mi je prvi grow...i hvala na savijetu
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Sa pakovanjem od 10 L neke kvalitetne zemlje (žuta Florabela, TerraMagma, itd) ti završavaš posao .... barem što se tiče startovanja uzgoja kanabisa. Uzmeš male čašice, i u njih posadi. Nakon 7 dana presadi u saksije od 1-2 L zapremine, i tu uh drži 21 dan. Nakon ovoga, presadi ih napolje u što dublje rupe (barem 50x50x50 cm) , koje ćeš ispuniti što boljom zemljom, a ove gore pomenute su forma ideal ;) Koristi tražilicu, jer imaš i Vodič za uzgoj od Tarzana, imaš i teme vezane za Trening,Gnojiva,Zemlju... samo ih treba isčitati :) Vjerujem da će ova tema da odleti na yaard