Veliki problem! Brzo odgovorite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nisan siguran ali mislim da brkate-zna se(ako se za) šta je high,kad se postigne najjači efekt vutre,koji opadne nakon 1-3...sata
Sve kasnije šta traje može biti pospanost,potištenost,bezvoljnost,bla bla...i neznam kako da se izrazim.
Zaboga,ne cerekate se valjda nekontrolirano nakon 3 dana:))
 
22.02.2010
28
1
3
49
Ma... Neka misli svako sta hoce. ;) Bitno da sam sad ok, a sa vutrom sam zavrsio. Da je dobra dobra je, al' da je skroz bezazlena(a pogotovo ako je "prodavac" nepouzdan) nije jbg. Jednostavno nije za svakog. ;)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
uf..evo taman dok ovo citam sam totalno napusen(heheheh),i mogu reci da sam sve procitao cijelu temu.Evo moram priznati dok sam citao da sam se na trenutak pobojao "ajme sto ako mene ovaj osjecaj sto ga osjecam nikad vise ne pusti" hehe to su naravno gluposti evo dok ovo sad pisem osjecam vec da me pocinje pustati lagano
 
14.05.2010
45
5
8
37
stari moj ja te poštujem ali realno ili ti imaš teških zdrastvenih problema ili sereš tako da se sve dimi.....

1) znali smo popušit 10 jointova i biti razvaljeni ko svinje, odspavao sam i drugi dan sam bio normalan
2) nakon totalnog pijanstva ako popiješ litru žestine si za max 2 dana normalan

ako ti se to događa od vutre, moj savjet je da se makneš od toga neko vrijeme, a ako te ni onda ne pusti onda odi k doktoru....
:smoke18::smoke18::smoke18:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:sick:
Gunslinger je napisao(la):
Ma... Neka misli svako sta hoce. ;) Bitno da sam sad ok, a sa vutrom sam zavrsio. Da je dobra dobra je, al' da je skroz bezazlena(a pogotovo ako je "prodavac" nepouzdan) nije jbg. Jednostavno nije za svakog. ;)

Pročitao sam ovo od početka do kraja i evo mog odgovora,tj....mojih razmišljanja.
Uvijek prilazim ljudskom biću otvoreno iz razloga što vjerujem da govori istinu,a ako ne.....jbg

Ja mislim da je sve stvar u psihi,gandži i trenutku...nismo svi isti,marihuana može biti kvalitetna a može se dešavati puno toga kad si napušen.Fine stvari donesu bezbrižno stanje...a loše crnjak.Svako tko puši travu doživi i jedno i drugo.Ja osobno sam isto imao 'dobrih' crnjaka tokom vremena koliko konzumiram marihuanu.I mogu ti reći iz iskustva da pojedini loši tripovi te mogu vozati dosta dugo jer ti ostave trag na tvojoj psihi.Koliko se taj trag 'urezao' u tebe...ovisi o tebi...kad ćeš raspoznati kako djeluje i radi marihuana.Namjerno sam rekao 'dobrih'...jer ih je napravila marihuana.A nisu bili nimalo ugodni.Tako da mislim da u tvom tijelu trava više nije prisutna,samo te malo pere psiha zbog straha da ti trava može naškoditi.
Ali ako smatraš da trebaš prestati konzumirati travu...nemoj ju nikad više zapaliti....i nećeš biti jedini koji je to napravio.
Jbt,al sam fino napušen...:joint2:
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Po meni bi Vam ovo bila jedna obicna navlakusa,....
ili imas puno manje od 18 god. radi cega bih ti savjetovao da prestanes s konzumacijom drage nam biljke (neke stvari me tu podsjecaju na situaciju kad sam prvi put zapalio cigaretu, pa nekoliko puta poslije) ....
ili stvarno imas nekih problema nevezanih uz konzumaciju drage nam biljke

ili je ovaj post potekao od jednog od mnogih podrzavatelja zabrane doticne nam biljke...
Zasto ?
- pa recimo ova prica mi nekako vuce i na pokvareni telefon, ljudsko prepricavanje u kojem svaki sudionik malo na doda pa nakraju dobijes totalno nerealnu izmisljenu situaciju ....
- u tom svom bunilu, ludilu, halucinacijama, paranojama doticni ipak uspjeva naci objasnjenje strucnog naziva za svoje stanje i gle cuda sve su to nekim slucajem bas ta stanja koja se pripisuju negativnim posljedicama ALI "dugotrajnog" pusenja drage nam biljke, a njemu se to sve desilo nakon 3 joint-a ...
- recimo da ste podrzavatelj zabrane, sto bi Vam bio jedan od najboljih argumenata ?
Iskustvo iz prve ruke, 18.god.(mozda je i maloljetan), nakon samo par popusenih joint-ova pokazatelj je skoro svih mogucih negativnih posljedica marihuane (koje se navode na siteovima poput droge.hr), zivi u snovima, nezna razlikovati dobro/lose (u negativnom smislu mogao bi ubiti i sebe i drugoga bez da se osjeca odgovornim za to) itd.....
- i kada bi jedan takav primjer imali na site-u/forumu koji podrzava zabranjenu nam biljku dobili ste legitiman dokaz za negativne posljedice djelovanja marihuane odnosno jedino mjesto na kojem bi takav covjek mogao iznjeti svoje istinske probleme vezane uz konzumaciju a bez da ga odmah obiljeze kao narkomana, sto bi u prijevodu znacilo da pod navodnicima "govori istinu"....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ARES
01.11.2010
6
0
0
32
Znaci rolf!!!! Druze twoj problem je sto si prewise sam sa sobom i prewise razmisljas,to rezultuje na to da polako pucas...Izadji iz kuce i druzi se cesce i duze...E sad moguce je i da si slinawi klinja koji nema druga posla nego da se proserawa...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo mali...hehehe de mi reci dal ti nekad zna srce jaaaako brzo i jako udarat...imaš osječaj da češ poludit,kao da ti se vrača rad trave makar nisi zapalio,evo još par simptoma (suha usta,brzo disanje,paranoja,depersonalizacija - osječaj da nisi realan, trnjenje ruku i nogu, zamišljanje smrti i ludila, vručina u predjelu stomaka i prsa, drhtavica, grčenje u stomaku i leđima, osječaj da moraš plakat ali bez ikakvog razloga, jaaako pištanje u ušima, poremečen osječaj za kordinaciju i vrijeme, pritisak u zadnjem dijelu glave, preznojavanje, nočne more, hladne šake i stopala) ima još par senzacija koje nisam napisao ali ako je napiši detaljno šta osječaš i kakve misli imaš dok to traje i dali nakon prestanka senzacija dolazi zadovoljstvo što je to prošlo i pojačana sreča i fizički umor???
 
06.06.2010
43
1
0
37
Desilo ti se ono što zovu neuroleptičkim šokom.Da pojasnim,to je stanje privremenog ludila u kojem pojedinac nemože kontrolirati ni misli ni emocije, a ponekad ni pokrete,može trajati od sekunde pa i mjesecima.Ako ti se opet desi potraži pomoć.To nije "trip>".prije bi se moglo dazvat "dipp" odnosno - ponor.
 
06.06.2010
43
1
0
37
Na hrvatski bi se to moglo prevesti kao ukočenost ili nestabilnost jednog ili više psihičkih (a nekad i fizičkih)centara u mozgu.Trava to ne izaziva.To izazivaju nervni otrovi poput olova,aspartama,fluora.Može boti izazvano i alergijama ,titrajućim svjetlom (npr.televizor i komp),preglasnom muzikom,stresom itd.Za travu je poznato da je svojevrstan lijek i remedij u takvim slučajevima kao i u slučaju epilepsije.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Nebi ja baš reko da ima neuroleptički šok,nego mislim da je dečko malo puno cugo i pljugo malo jače dimove,što je uzrokovalo početak paničnog poremečaja,ja sam slično proživio sam i može bit puno ozbiljnije i kasnije se razvit u jači oblik bolesti,napiso sam neke od senzacija koje se mogu osjetiti a pogotovo mi je poznat taj osječaj luđenja i nemogučnosti kontrole misli,desi se to nekad a i neke trave mogu uzokovati paniku a pogotovo ako je osoba nestabilna to može postati pravi problem,ali nemogu mu reč dok mi ne opiše tačno šta mu se dešava jer je sve što je napiso jako površno!
 
06.11.2010
35
6
0
121
Ja mislim da lik ne zajebaje. Prije godinu dana, na Novu Godinu, slavili smo ja i jos tri prijatelja kod mene doma. Pili smo do ponoci, iako me nista nije taklo od pica (iako sam jako osjetljiv na alkohol, dovoljna mi je jedna piva da mi se ljulja, jer ne pijem često). Tada još nisam pušio tako često, to mi je bio 2-3 pošteni high. I tako, dođe ponoć, mi proslavimo, i smirimo se. Izađemo na balkon, zapalimo đoku. Uzeli smo nas troje oko tri serije, i nismo mogli više pušit. Ostatak noći sam proveo između izvan tjelesnog iskustva i realnosti. Imao sam osjećaj kao da gledam sebe iz trećeg lica. Na svu sreću, prijatelji su spremili kuću, jer ja nisam bio u stanju. I tako ja zaspem, i probudim se ujutro s nekim čudnim, čudnim osjećajem, slično kao ono kad ne spavate par dana, pa vas šoraju svakakvi filmovi, razmišljate da li ste nešto rekli ili pomislili.

Neznam da li da kažem da sam sretan što mi se to nije ponovilo ili da sam tužan. Nisam siguran da li je đoka bila špricana, dobili smo je od 'prijatelja' već smotanu, i bila je OGROMNA, dužine one cijevi oko koje dođe aluminijska folija.

I da, prijatelj koji je pušio samnom imao je ISTO iskustvo, dok ovog trećeg nije ni taklo.
 
18.07.2008
7
0
0
38
ili ste se odvalili od zalfije, ili je u vutri bio neki otrov... ili je neka datura u pitanju... a vi mislili da je vutra...ima toliko disocijativnih biljaka shto rastu pored puta.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ako se cuga prvo i malo ste nacugani.Ne treba previše,samo da imate dosta alkohola u sebi.Ne treba da vas valja.
Kad se nakon cuge zapali pljuga zna da okrene jako,jako!
 
06.11.2010
35
6
0
121
Par mjeseci poslje toga sam imao isto kombinacije alkohol - vutra, no nije mi bilo ništa takvo slično. Čak mislim da alkohol nije sposoban da napravi tako nešto.. I da, moguće da je datura.. Nevjerujem da je kadulja, jer kod nas baš i nema puno božanske kadulje, a normalna ne može tako odvaliti, nema šanse. Nisam se nikad nikom požalio za ovakvo iskustvo, smatram ovo što se dogodilo 95% pozitivnim, ovih 5% otpada na to da smo upropastili Novu Godinu ovima koji se nisu ubili jer su morali spremat kucu..