Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Stvarno moras biti glup da se ides baciti u dilanje s tolikom kolicinom kad kod kuce imas dijete... -.-

A koliko je glup govori i cinjenica da se uspanicio cim je vidio policiju iako se radilo samo o rutinskoj kontroli...ccc....
 

bocii

Banned
Banovan
27.01.2011
2
0
0
34
ljudi imam jedno pitanje nisam procitao u novinama ali sam cuo i zanima me Dali vutra utice malo drugacije na devojke! i dosta devojaka sa kojima sam pusio su govorile kao ne radi ih ili neke od njih ne znaju da se prepuste i uzivaju :))) hvala unapred ko god ili bilo ko da odg xD
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Marihuana na svakog djeluje drugačije. Žene imaju i drugačiji mentalni sklop od muškaraca pa ti je vrlo lako moguće da drugačije utječe, ali to ti je od čovjeka do čovjeka.
 

bocii

Banned
Banovan
27.01.2011
2
0
0
34
znam,nego mi nije jasno kad se ja pokidam a ona mi kaze meni nije nista xD marihuana samo povecava stanje raspolozenja..jednom sam bio u bedaku i napusio se ko lud i ono me jos vise ubacilo u bedak :( hahaha smor inace hvala seeders
 
22.08.2009
49
4
0
38
funkymtina.deviantart.com
hmmm, hmm, hmm,, ovo prvi put čujem ,, sve cure koje ja znam sve jako dobro radi,, a moje cure dime ko turčini, susijeda 25icu tjedno hehe i sve nas divno radi,, i sve je obožavamo i volimo tu diiivnu mmmm biljčicu :))
Ja godinama dimin, zadnjih godinu dana najčešče čistu , a takva mi je i najfinija i samo mogu reč da mi je divno,, nakraju dana,stresa od faxa,poslovnih obaveza,, etc, ona mi je svjetlost na kraju tunela, inspiracija za nova umjetnička djela, moj mali alat za senzibiliziranje kad slušam glazbicu da glazbu osijetim cjelim svojim bićem,,, i znam podosta cura koje je vole poput mene ,, i da radii ajooj što fino radi :))))))) (osmijeh od uha do uha:) tako da , daj ti svojim tim curma malo bonga il vodenelulice ma fino čisto bez duvana ,finu glazbicu i da vidiš šta če curama bit lijepo :))
 

bocii

Banned
Banovan
27.01.2011
2
0
0
34
voleo bih da vas vidim u tom stanju xD radilo je i neke moje drugarice ali neke su govorile da ih ne radi verovatno sto su se tripovale jer im je bio prvi put :D inace odakle si? ako sme da se zna? :)
 

bocii

Banned
Banovan
27.01.2011
2
0
0
34
pa jbt sta sme sta god da sam postovao ili pitao ili bilo sta,vi ste obrisali,,pa jbt o cemu da pricamo msm nerazumem.... sta ste doruckovali jutros xD