Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne bih se složio da je dobar tekst...opet ga baljezgaju o hašu od lišća i te fore...ako je tako i ako sativa nije potentna kao indica,ajmo onda legalizirati...je,mo'š mislit...
S druge strane,unatoć dezinformacijama u tekstu,sviđa mi se pozitivan stav,makar je u krivom smjeru okrenut.Možda i namjerno...tko će ga znat...ne volim dezinformacije.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ma odličan je tekst, sve je napisano oke samo šta su malo zjbali s tih par riječi o hašu. Industrijske vrste konoplje su isto porodice sativa samo šta te vrste proizvode minimalno thc-a, iako u tekstu nisu spomenuli da i sativa može biti potentna thc-om, ima jako puno svakakvih sorti. Napravit ću članak za sajt od ovog teksta.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
heh, to je sve skopirano s vutre, a ovo od polovice do kraja sam ja pisao u temi o rick simpsonu, samo neznam zašt su stavili recept za izradu tog ulja bez ikakvog uvoda o čemu se radi. Tj. krivo su shvatili, prvo govore o ulju od sjemenja, a onda daju recept za izradu thc ulja, a jedno nema veze s drugim. amaterizam
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Beyond je napisao(la):
heh, to je sve skopirano s vutre, a ovo od polovice do kraja sam ja pisao u temi o rick simpsonu, samo neznam zašt su stavili recept za izradu tog ulja bez ikakvog uvoda o čemu se radi. Tj. krivo su shvatili, prvo govore o ulju od sjemenja, a onda daju recept za izradu thc ulja, a jedno nema veze s drugim. amaterizam

Nemam pojma. Našao pa rekao da podjelim. Kontaktiraj ih nekako, da isprave što treba. A i preuzeli su to sa nekog drugog portala ;)
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
Beyond je napisao(la):
Ma odličan je tekst, sve je napisano oke samo šta su malo zjbali s tih par riječi o hašu. Industrijske vrste konoplje su isto porodice sativa samo šta te vrste proizvode minimalno thc-a, iako u tekstu nisu spomenuli da i sativa može biti potentna thc-om, ima jako puno svakakvih sorti. Napravit ću članak za sajt od ovog teksta.

I sativa i indica se uzgajaju za proizvodnju droge samo šta su neke sorte iz podvrste sativa stvorene umjetnom selekcijom da proizvode više vlakana i time izgubile visoki sadržaj THC-a.

Čitao sam da se sumnja da su sorte koje se uzgajaju za proizvodnju vlakana u Kini u stvari uzgojene od podvrste indica.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Legalno je prodavati opremu, pali su samo zbog te materije koja mi ne nalikuje na ništa slično travi osim ak nije mljevena stabiljka, a to nema smisla baš. Može bit milijon toga ta materija. A ako je slučajno to onaj magic dragon tj bilje špricano jwh-om, tad im nemogu ništa jer je još uvijek legalno. A novinari rade po obićaju senzaciju od nađene opreme a nemaju poima da je to sve legalno tržit.

Da nije to možda Smart Snail Shop? vidim da im je down stranica i neki likovi se na fejsbuku pitaju zašt nisu radili jučer i danas
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
ovo je sve presmiješno :rofl: upali su u smart shop u Rijeci i našli opremu za "labaratorijski" uzgoj, i svaki tekst (a ima na više portala) spominje epruvete??
kao nema labaratorija bez epruveta ..
i tekst u Novom Listu, citiram
"..policajci Odjela kriminaliteta droga ponovo su zadali udarac riječkom narko miljeu"
:lock: :lock::lock:
pa upišat ću se od smija ..
žalosno je tko se sve novinarom zove..:crash:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hehehehe, koje su ovo gluposti. Evo, neznam dal da se smijem ili placem... Ova drzava je cirkus u svakom pogledu!