Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Baš sam htio tu vijest staviti ali si me preduhitrio, znači čovjek je oslobođen zato što je uzgajao marihuanu za osobne potrebe kao lijek!
To je revolucija u HR!

Blagoslov šaljem sucu koji ga je oslobodio i proglasio uzgoj marihuane za osobne potrebe beznačajnim djelom! :yes:!
 
21.10.2010
22
2
0
38
Gajio marihuanu u stanu.
Policija je uhapsila N.N(42), osumnjicenog da je u iznajmljenom stanu na Novom Beogradu napravio laboratoriju i gajio marihuanu. Zaplenjeno je oko 6kg marihuane. Vrednost savremeno opremljene laboratorije i uredjaja procenjena na 3 miliona dinara a marihuana na 1.5 mil dinara....
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
[h=3]'Tija sam vidit kako biljke izgledaju’[/h] Mladi Zadranin Tomislav P. (20), kojega je u četvrtak na suđenje na Županijskom sudu u Zadru privela policija, nepravomoćno je oslobođen optužbi za sadnju sedam stabljika indijske konoplje.

Prije nego što ga je Sudsko vijeće oslobodilo optužbi procijenivši da je riječ o beznačajnom kaznenom djelu i maloj količini marihuane, Tomislav P. je kroz suze ispričao kako je sjemenke koje je pronašao na cesti posadio samo iz - radoznalosti.

- Tija san vidit kako je to, šta je to i ništa drugo. Ima jedna ekipa koja uvik puši na zidu u kvartu. Tamo sam se muva i pronaša sjemenke. Bacija sam ih u zemlju, zalija i onda je “to” izašlo. Sad mi je žao i kajem se - ispričao je Tomislav P. brišući suze maramicom koju mu je pružio pravosudni policajac.

Iako je zasadio više sjemenki indijske konoplje, marihuanu, kako je posvjedočio, nikada nije pušio niti je namjeravao prodati. Sjemenke je, kako je kazao, zasadio bez ikakve namjere da bi ih dalje zloupotrebljavao.

- Živim loše. Ne radim, a majka nema novaca, jer ono šta zaradi nije dovoljno. Moj otac je bija ovisnik i umra je 2004. godine. Ja već duže pokušavam pronać posao, ali neuspješno. Ništa nisam naša, a nisam ni završija srednju školu - ispričao je 20-godišnjak koji je sjemenke redovno zalijevao, najprije na balkonu, a potom u spavaćoj sobi gdje ih je dva mjeseca kasnije, visoke od 40 do 150 centimetara, pronašla policija.

Sudsko vijeće, pod predsjedanjem suca Borisa Radmana, 20-godišnjaka je oslobodilo optužbi. Uz njegovu dosadašnju neosuđivanost, Sudsko vijeće je njegov iskaz i kajanje ocijenilo iskrenim i uvjerljivim, kao i činjenicu da je u vrijeme počinjenja djela imao tek 19 godina.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
SimasZg je napisao(la):

već je izlizan taj izvještaj, ali u svakoj novini nađe se dio koji pika u oči, recimo Vrhovni sud: Zbog ubla
Na zadarskom suđenju su stručnjaci potvrdili Jankovićevu dijagnozu multiple skleroze, od koje je obolio sredinom 90-ih dok je imao 20-ak godina, ali su i osporavali njegovu obranu, jer u Hrvatskoj postoje legalni lijekovi kojima se ona liječi.
Oprostite koji su to otrovi, tj. lijekovi
:violent018:
:maryjane::goldmaryjane::maryjane::goldmaryjane::maryjane: