Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
da vas SAD vidim koji ste mi se smijali...kaj ti dolar znaš nisi pročito plan...ma kakav mrtvi plan....prije će teheran i azerbejdžan legalizirati nego kaj mi uopće dekriminaliziramo...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne uzbuđujte se previše oko ovog. SDP nikada nije ni izjavio da će legalizirati kanabis, rekli su
samo da će dekriminalizirati i razmotriti uporabu u medicinske svrhe. A Ostojić ovako upitan na prepad
je pretpostavljam i mogao jedino odgovoriti ovom promašenom retorikom koju su već ponavljali par puta.
Sumnjam da je on previše istraživao ovo pitanje i imao pripremljen kvalitetan odgovor, tek ćemo vidjeti
razvoj situacije tokom ove godine.
Polako ;)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ostojić je pokazao da je debil i to veći od Milinovića...a o premijeru i ostatku bande ne bih ulazio u raspravu... sad dosta oftopićarenja...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma gluposti, čitaj šta ovi doktori neuki tvrde... marihuana je droga i izaziva zavisnost... treba bi njih sve na ponovno obrazovanje malo pa da ne melju gluposti...
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ma ljudi moji nista od tega..nikad za nikog nisam glasa niti cu...a ovi majmuni sto su zatucani i neznaju nista o travi,nece se ni prominit..ja cu bit prezadovoljan kad udemo u eu da bar sjeme bude legalno...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Pa nije bas da neizaziva zavisnost samo sto ta zavisnost traje 5 do 10 dana u malim merama ( najvise nervoza, los apetit, znojenje ) koja ako se usporedjuje sa ostalim legalnim stvarima ustvari nije nista.
Procitao sam sve komentare i radujeme da ima dosta ljudi koji su upoznati sa biljkom ali jos uvek je stereotip o uzasnoj drogi jako prisutan.
A jos jedna stvar je interesantna a to je da je Miskovic kupio na javnoj licitaciji za 7,5 mil neki agrokombinat. Jeli to povezano ili ne??
Najzalosnije od svega je kada doktori koji su zavrsili silne skole svesno truju pacijente i pricaju tolike gluposti i lazi a da netrepnu. Pa gdece vam dusa ta vasa prokleta.
Dobili smo od boga ili nekog drugog svemogucu biljku koju su namerno zbog profita zabranili. I da citav svet je naglavacke okrenut.
Dokle vise.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ovo nije loše, ali nas navikava da kao roboti radimo po naredbama tj čim netko/nešto da signal mi onda djelujemo, a ovako tko želi i voli daje ljubav i posvećuje malo vremena toj jadnoj biljci/životinji i to daje posebnu čar i vjeru da ima još ljudi koje nije napustila vjera u majčicu prirodu.
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Nikako,baš sam popodne gledao klip na netu šta su Anonymous napravili policajcima koji su prekoracili upotrebu sile na wall street protestu hehe
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nešto se dešava:dog_walk2:
Ja nisam dugo na forumu, od 4., 5. mjeseca prošle godine (nisam se odmah registrirao). Žena me blijedo gleda kad joj govorim da je nastupila mini revolucija, pa pogledajte samo koliko ljudi sadi za ulje u zadnje vrijeme, toga nije bilo prije. neka me netko ispravi ako griješim. Ljudi žele promjenu Sam Cooke - A Change Is Gonna Come (THE REAL VERSION; CD QUALITY; LYRICS) - YouTube ,dosta im je više trovanja "suvremenom medicinom". Nisam još za silu, ali ako je potrebna da stvarno vide, budemo se svi pridružili anonymousima. Ali idemo prvo smireno, nek ovaj referendum samo prođe...:sun2: