Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.03.2012
30
1
0
31
Ovom u sesvetama se listovi poceli susit...Zanimljivo svakak! ja sam mislio vec se nesto gore desilo kad su ujutro projurili.
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Ufff. Al sve u svemu jako mi je drago kad mediji koriste kanabis, a ne marihuana. Alergican sam kad se koristi rijec marihuana
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358

....CUVAJTE SE, PAZITE SE, ZNAKOVI SU OKO NAS....

Prošli tjedan, od 8.-og do 15.-og lipnja, policijski su službenici ove Uprave proveli iznadprosječan broj kriminalističkih istraživanja. Rezultirala su uhićenjem 26 osoba zbog zlouporabe opojnih droga, pri čemu je deset osoba osumnjičeno za prodaju ili proizvodnju opojnih droga. Tijekom provedenih kriminalističkih istraživanja u 34 zaplijene policijski su službenici oduzeli 3745 stabljika indijske konoplje, 3 kilograma marihuane, jednim kilogramom amfetamina i sedam grama heroina, a devet osoba odvedeno je pritvorskom nadzorniku uz kaznenu prijavu. U tri kriminalistička istraživanja pronađeni su uređaji specijalizirani za stimulaciju rasta biljki.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
I mislila sam da ce tako nesto biti, sa svakom promjenom zakona uvijek jos gore, doduse ovo je tek, bar mislim, ispitivanje javnog mnijenja, tako to oni rade. Moj glas vise nemaju, a to je jedino do cega im je stalo. Mislim da je vrijeme za bomb attack, nek svak od nas posalje 100 i vise pisama, mailova pod razlicitim imenima. oblijepit gradove, sjedista......Nikakve duboke price i opravdanja.....Jednostavno, nemate vise moj, nas glas!!!!!!! Netko je tu super napravio izracun kolko love drzava trosi na par grama il bilja, pa se to isto moze sjajno iskoristiti, jer su oni toliko zaokupirani sami sobom, da im takve stvari opce ne padaju na pamet, a i ne ide iz njihovih dubokih depova, nego nas poreznih obveznika. Attack ne na Vladu, sud, nego drito na SDP, Iblerov trg. I nismo mi u takvoj manjini kak mislimo, skoro da se pusi od 7 do 77

Trudim se biti pristojna jer to prilici jednoj dami, al JBM liku iz Sesveta, ma nek i sam z....
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
A prije izbora je obecali dekriminalizirati. Moj glas su izgubili davno a ovo je samo desert. Pogledajte komentare ispod, ljudi su svijesni zasto je trava zabranjena. Nije to droga nego lijek, zato ga i brane. Zamislite svijet u kojem nema toliko bolesti, u kojem nema toliko umrlih od raka. Nema toliko ratova, tko ce naduvan ratovat. Zamislite onda taj svijet za 200 godina. Na svijetu ce biti preko 20 milijardi ljudi. To ne odgovara "visim" silama. Lakse je kontrolirati manji broj ljudi nego veci.

Katastrofa

Umjesto, ne da je dekriminaliziraju, nego legaliziraju pa da SVI u HR zivimo ko bubreg u loju, bolje im je da nas polako cijede, jadne bolesne i siromasne. Jedino tada od nas imaju koristi.


Nema od toga nist dok ne napravimo svoju stranku. Pa svi mladi bi glasali za nas. Ne bi nista obecali osim legalizacije trave i prostitucije. Pa pola Sabora bi bilo nase. Eh da da...