Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
EDIT by He-Man: Ova informacija je glupost, to je običan kod za prikaz IMEI-a, ali neka post stoji da ljudi vide.

Ne znam jel vec bilo, ali je vrijedno ponavljanja. Stvar provjerena i sljaka.
SAZNAJTE PRISLUŠKUJU LI VAS P
iše: Dražen Stjepandić

"U mobilni aparat kojim se služite unesite slijedeću šifru *#06# i doznajte je li je i vaš mobitel bio elektronski izviđan. Postoji mogućnost da ste koleteralna žrtva, moguće je da ste razgovarali s osobom koja se zakonski prisluškuje, a možda se u svojim razgovorima spomenuli bombu, pištolj... izraze na koje se međunarodne prislušne mreže automatski pale, a možda ste upravo osoba koja se prisluškuje. Unesite šifru koju smo naveli i saznajte više o sebi.
Kad se nakon unesene šifre uz broj pod kojim je zavedena operacija dokaza prisluškivanja na zaslonu vašeg mobitela pojavi još jedan broj s velikom pouzdanošču usudimo se tvrditi kako ste upravo toliko puta bili prisluškivani. Toliko su puta ulazili u vaš mobitel, pregledavali su vaše SMS poruke i ostale pozive.

Šifra pokazuje samo broj uključivanja uređaja za prisluškivanje, a od koga to dolazi ostaje nepoznanica. Poznato je, da uz domaću obavještajnu zajednicu prisluškivanjem građana RH bave se i strane službe i službe zemalja u susjedstvu.

Obrana od napada novoga prislušnog sustava na digitalne komunikacije, a osobito mobitel, svodi se na samo jednu mogućnost: trebate izvaditi bateriju ili potpuno odstraniti bilo kakav drugi izvor napajanja. Dakle, efikasna obrana ne postoji

I eto pazite što pričate čak ako se poslije upisane šifre na zaslonu vašeg mobitela ne pojavi uz serijski broj telefona još neki broj"
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
i šta sad da ja kažem na ovo? meni je izbacilo 15 znamenkasti broj...

nekako mi ta priča ne drži vodu jer je to zapravo IMEI broj koji je postojao u telefonu i kada sam ga kupio, tako da su to po meni obična naklapanja i gluposti...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
To je jako dobro za sve vas. Nije, nije glupost. Ne pise ni meni, al jako dobro znam da su mi bili na mobu. Imali su i razlog, eto, nesretan splet okolnosti, al ja imam takve brojeve u mobu da se zapravo oni trebaju bojati mene, a ne ja njih, hehe, a uostalom nemam se ja vise ni razloga bojati. Vidla na svoje oci....ako ovime krsim pravila, nek se brise.

Nakon imei broja/broj koji pokazuje koliko puta su se ukljucili
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Nema nikakvog broja koliko su se puta "uključili", niti se oni "uključuju" kako ekipa to zamišlja.
Svatko tko imalo poznaje način na koji funkcionira mobilna komunikacija zna da kada i ako se oni "uključe" nekom na liniju,
taj niti će znati da su "uključeni" niti će oni ostaviti ikakav trag da su bili "uključeni", bar ne trag koji bi vi ikako mogli saznati.

Tako da ne, ne postoji broj koji pokazuje koliko puta ste prisluškivani, to možete saznati jedino ako vam netko tko vas prisluškuje
ili sigurno zna da vas prisluškuju, osobno kaže.
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
nevjerojatno sta ta drzava radi , 0,07 grama mislim stvarno.. u RH je očito bolje krast,silovat,bit pijanac ubojica drugima rijecima sve osim marihuane
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nije im to jedini prekršaj sigurno...prije toga imaju malo caratvo :) dosije ko kineski imenik....ali da ti se više isplati iznabijat murjake (ako možeš) i pobjeć nego da te s tim čope to jest :)...žalosno ali istinito....
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.201
358
rtl, teletext, MGO trava ubila krave, pod br. 123,
kreteni na novoj govore kako se djeca mogu uslagirati od razrjedjivaca i proizvoditi opasne droge od kucnih potrepstina, a i o smartshopovima jel di se mogu kupiti razni prasci, mirisi itd , jel to oni fakat namjerno rade i daju upute za klince il su totalni idioti, eto sad u kasnim vijestima, nije bilo spomena tome, ali
nekoliko sati kasnije, isto na rtl, jos trenutno uvijek, na txt, isto 123, Kanabis...
....U dvije trecine EU dominira konzumacija kanabisa u obliku trave. U 10 drzava medju kojima je i i Hrv trava cini barem 90 posto konzumiranog kanabisa...tko moze nek pogleda

Pa to je vec specijalni rat ne protiv droge, nego vutre
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
....U dvije trecine EU dominira konzumacija kanabisa u obliku trave. U 10 drzava medju kojima je i i Hrv trava cini barem 90 posto konzumiranog kanabisa...
Vidio sam ovo sinoć na ttx, pokušao sam shvatiti ovu rečenicu.....''trava čini 90% konzumiranog kanabisa'':icon_lol:
Po mome...90% se potroši u vidu pušenja jointa,ili ?

No,viđe ovo; Dnevnik.hr - Slavonski Brod: Uhva?eni mladi uzgajiva?i marihuane ,pa kud toliko djeco !!!
A možda su samo za lovu neku sitnu,to zalijevali i pazili nekom drugom? Uglavnom,prestrašno,naježio sam se,hebemu...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
meni se stari moj bljuje više na ovakve gadarije....ljude su opustošili.....puno ih je već i gladno....i onda ovo..."KAZNA OD 3 DO 12 GODINA"....pa Hebem ti život oni za onog smrada horvatinčića mjenjaju zakone ubio majstor četu ljudi do sad...i diže uz pomoć države milijarde.....i on neće dobit ni godinu dana....a ovi dečki očito da prehrane familiju.....oni od 3 do 12...SRAMOTA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Napušena Vjeverica

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
http://www.24sata.hr/a/271736

znaju li oni da odredjene kemijske supstance ionako brzo nestanu iz organizma, pa ih je gotovo nemoguce pronaci...uvjek je tu ta "opaka marihuana" kojoj je tragove
moguce pronaci cak i mjesec dana nakon konzumacije

majke mi napisat cu ja jedan clanak...dat cu si truda i poslati svim pisanim medijima...kad se zaista prihvatim znam lijepo ali i ostro pisati....pa da im objasnim neke stvari...sad je stvarno bilo dosta

prvo se ona cehinja penje po dalekovodima pod utjecajem jakog "skanka"...pa evo sad i naslova kanibal koji je izgrizao lice beskucniku konzumirao je marihuanu?
jos samo fali onaj...polomio noge (glupom) novinaru pod utjecajem marihuane