Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
vutranko je napisao(la):
... I još kažu da se od tih 50 biljaka može dobit dvadesetak kg :/ Smiješno.

konkretno, kazu ovo:"Da je uredno održavana, od ove bi se količine moglo dobiti dvadesetak kilograma marihuane, koja na crnom tržištu vrijedi između milijun i dva milijuna kuna ako se prodaje na grame..."
a da jeste uredno odrzavano u outdooru nije nista neobicno da se dobije 400~600gr po biljci, tako da ja ovde nemam zamerku na njihov komentar, sem eventualno da predstave nesto gorim nego sto realno jeste, jer ocigledno nije odrzavano :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
za kojeg se kanije utvrdilo da je zasadio 405 komada stabljika indijske konoplje. a posaðena je na površini od 30x70 metara
Opojna droga koja je pronaðena, oko 70-ak kilograma marihuane, bi na ilegalnom tržištu dosegnula iznos veæi od 1,2 milijuna kuna

"isjecak od nedavne vijesti"

A vidi ovu procjenu...:signs053: e da je ovome bio taj procjenitelj kolika bi cifra bila ;)

 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
trebate vidjeti kakav shou program bude za vrijeme odrzhavanja outlook festivala na pulskoj hitnoj pomochi. bash su mi prije neki dan prichale sestre i dr. shto rade tamo a danas bilo bas to u novinama.
kazhu cca 20 tisucha izbijanih , uglavnom britanaca.ne znaju gdje su,na chemu su i od chega im je uopche loshe jer puni su svega. pa ti stimulansi rade piz***iju u glavi.masu pokushaja silovanja i silovanja..proshle godine si je par mladicha pokushalo odrezati spolovilo i slichne stvari..jedna med. sestra mi je rekla kako joj se chini da je netko umro od posljedica ali da nije vidjela nishta u medijima pa je bila malo zbunjena.ali zhena kazhe da je gotovo 100% sigurna.+ neke su i odfurali doma-u britaniju-u komi i/ili u jako loshem stanju.
mislim da to, na kraju balade, dosta koshta drzhavu..
nevezano..-a tek oni avan-Turisti shto u japankama krenu osvajat velebit..pa se svaki dan dizhu helikopteri i 10-ci ljudi iz gorske sluzhbe spashavanja...i nikom nishta.vani da to napravish.ne izadjesh iz zemlje dok ne podmirish rachun za takvo ili slichno sr**e koje si napravio.
ja nisam za to da se turiste dere i pljachka i koristi.ali brate dragi....fakat ima prvoklasnih idiota.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
eto hvala na rep- za "propagandni clanak"ispada kao da sam ga ja pisao...i kao da nisu uglavnom takvi...don't shoot the messenger ;-)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
WORLD HEMP CONGRESS (25-30.8., Lendava, Slo) >> Max Igan i Rick Simpson glavne zvijezde | 4Dportal

Od subote, 25.8., pa sve do četvrtka, 30.8., slovenska Lendava domaćin je ovogodišnjeg World Hemp Congress eventa (Svjetski kongres konoplje) na kojem ćete moći vidjeti neke od poznatijih svjetskih autora i demonstratora.
Glavna zvijezda je nedvojbeno Rick Simpson, čovjek koji predstavlja simbol modernog lova na vještice, ili u ovom slučaju, na uzgajivače konoplje-lijeka. Tu je i Max Igan, jedan od vodećih autora današnjice o duhovnosti, geopolitičkoj manipulaciji i matrici, koji će također biti veliki mamac za publiku zbog svoje sve veće popularnosti na ovim prostorima.

Od ostalih predavača i gostiju vrijedi apostrofirati Nizozemca Tjallinga Erkelensa - vlasnika Bedrocana, Friedricha Pinteritscha - kulinara specijaliziranog za delicije od konoplje, Juru Zubaka - hrvatskog entuzijasta za medicinsku i industrijsku konoplju i brojne druge. 4Dportal ima posebnu čast što je jedan od predavača Ratko Martinović, s temom "Cannabis - Forbidden cure" koji će brojnim stranim gostima ukazati na pozadinu zabrane ove zapostavljene biljke.CIJENE KARATA

Jednodnevne

€ 170 LEGAL ENTITIES
€ 70 INDIVIDUALS / FARMERS
€ 50 STUDENTS
€ 70 LIVE STREAM

Trodnevne

€ 400 LEGAL ENTITIES
€ 200 INDIVIDUALS / FARMERS
€ 100 STUDENTS
€ 150 LIVE STREAM

Raspored predavanja (neslužbeni)

27.08. (Ponedjeljak)

10:30 >> Majda Robič (SLO) - European Technology Development Centre of the Industrial Hemp

12:00 >> Dejan Rengeo, Univ. B. Sc. Agr. (SLO)

13:00 >> Karl Raab (AUT)

14:00 >> Dr. Zsolt Nemeth (HUN)

16:00 >> Anndrea Hermann, M. Sc., P. Ag. B. GS. (CAN) - Canada Hemp System And The Current Status In The USA

17:00 >> Dr. Andreja Černak Meglič (SLO)

18:00 >> Paul Benhaim (AUS) - Hemp Marketing

19:00 >> Max Igan (AUS)

20:00 >> Ratko Martinović (CRO) - Cannabis, Forbidden Cure

21:00 >> Tomaž Koren (SLO)

28.08. (Utorak)

10:00 >> Terry Barman (IRE) - Hemp Building

11:00 >> Paul Benhaim (AUS) - Hemp Bioplastic

12:00 >> Stefe Miha (HKG) - Hemp Inovation

13:00 >> Pulp And Paper Institute (EU) - Hemp Paper

14:00 >> Gianpaolo Grassi (ITA) - Fibre For Textile Use And Able To Macerate In Field

17:00 >> Pumurski Tehnološki Park (SLO)

18:00 >> Boris Banas (GBR) - Hemp: A Versatile And Healthy, Gluten-Free Food Ingredient

19:00 >> Friedrich Pinteritsch (AUT) - Hemp Food

29.08. (Srijeda)

10:00 >> Jure Zubak (CRO)

11:00 >> Anndrea Hermann, M. Sc, P. Ag. B. GS. (CAN) - Canadian Agronomics & Hemp Remediation

13:00 >> Prof. Saša Štraus (SLO)

14:00 >> Paul J. von Hartmann (USA)

16:00 >> Tjalling Erkelens (NLD)

17:00 >> William Courtney Dr. med. psih. (USA)

18:00 >> Niko Wagener (LUX)

19:00 >> Rick Simpson (CAN)




po meni preskupe ulaznice za pojedince i farmere :)