Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma dajte ljudi, znam iz osobnog iskustva da su bivsi specijalci u ZG najveci dileri droge. To je mafija koja nikom ne odgovara.
Sve ostalo su price za malu djecu.

I kaj mislite da oni pale te droge? Lol. Samo zamjene pakiranja i spale ko zna sta, drogu ne, pa to su P A R E.:bp4l:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Osim policajaca, u akciji su bili uposleni i mule te magarci koji su "kolegama" pomogli u policijsku postaju prenijeti šest tona zaplijenjene marihuane

25r30wi.gif

svaka čast na ovom "kolegama" :clap: Tu su si negdje izgledom i inteligencijom, a i zvuče slićno :rofl:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ministre,kako da posjedujem 5 grama marihuane ako ju nisam osobno zasadio?
Kad me inspektori uhapse i pitaju odakle mi 5 g,šta da im kažem..pronašao na autobusnom kolodvoru,dao mi nepoznati dobrotvor,kupio od dilera kojeg sam vidio prvi puta u životu,donio mi djed mraz.....?
I dalje ostaje sve kao što je bilo,nažalost....mi u ilegali a oni će i dalje trošiti lovu iz državnog proračuna i šmrkati kokain na private partijanama sa guzica sponzoruša.
Kao,takav je trend u svijetu....
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
kuk1 je napisao(la):

kraljica, svaka joj čast!!! tako triba, j.ebeš političare, j.ebeš policiju, j.ebeš sve. pokrali su i prodali sve što smo imali, ostavili su narod gladan, očajan, ponižen. a sve zbog njihovih nezasitnih, debelih guzica. ali došlo je vrijeme kad narod polako ali sigurno, iz dana u dan otvara oči i vidi da stvari nisu onakve kakvima su se predstavljale. i bit će ovoga još, sadit će se trava gdje god ima zemlje, sunca i vode. nicat će poput korova! biljka koja je stvarala povijest, stvarat će i budućnost. i zato braćo apostoli, sijte sjeme istine gdje god vam noga kroči. pružite otpor tiranima njegujući istinske ljudske vrijednosti, ljubav, poštenje i toleranciju. i držite glave uspravno, jer naše vrijeme tek dolazi! aleluja
:family1:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
samo mi jedna stvar nije jasna, kako su saznali da žena uzgaja i kako su joj našli? ima tu puno više iza te priče, ne može murija samo tako banuti u stan i gle čuda, naći slučajno 11 biljaka...
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.086
15.829
358
metalmaniac je napisao(la):
samo mi jedna stvar nije jasna, kako su saznali da žena uzgaja i kako su joj našli? ima tu puno više iza te priče, ne može murija samo tako banuti u stan i gle čuda, naći slučajno 11 biljaka...


ne može, ne..
(valjda ću sada imati 2 posta)..