Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ajde ne postajte i lupetajte gluposti, ima druga tema za te stvari.

SADRŽAJ NEWS BAR PORTALA
News Bar je satirično humoristični portal. Sve vijesti koje su objavljene na portalu su izmišljene ili parodirane sa ciljem stvaranja satiričko-humorističnog djela te ih stoga ne treba shvaćati ozbiljno. Svaka sličnost sa stvarinim osobama, pojavama ili instituticjama je slučajna. Osobe iz javnog života “javne osobe” se mogu pojavljivati u sadržaju objavljenom na portalu ali samo kao akteri izmišljenih događaja. Svi njihovi stavovi, radnje, događaji vezani uz njih kao njihove izjave koje se citiraju u tekstu su izmišljeni.

EDIT: Tarzan i nije neka fora šta si editirao post, bilo bi bolje da si ostavio :icon_wink:
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Proizvođač parfema Sanae Barber, kreirala je novi parfem sa mirisom marihuane.

Iz kompanije "Sanae Intoxicants", kažu da oni proizvode univerzalne parfeme, koji su pogodni za oba pola, kako bi se prilagodili modernom duhu.
Barberova kaže da je parfem nazvan "Innocence by Misty" sa mirisnim notama pomorandžinog cveta, nju, a i ostale, odmah podsetio na miris marihuane. "Sviđa mi se kako marihuana miriše. Mislim da su tinkture 'trave' zaista divne".

Vlasnica linije parfema naglašava da sve radi sama: od mešanja mirisa, preko pravljenja prirodnih ulja, pakovanja, do isporuke.

Ograničen broj bočica parfema sa mirisom marihuane uskoro će se naći u prodaji, a koštaće 75 dolara.

(MONDO)

Šta vi kažete na ovo ekipo?. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gabol23
23.02.2008
1.048
1.455
188
kad vidis kolko kosta parfem, jeftinije mi dodje da uzgojim biljku i da se pre
grada mazem njom nego da kupujem taj parfemcic.. :D
a da ima miris ima, posebno dok je biljka ziva i hedovi cvetaju, meni tad
najbolje mirise :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka and mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188