Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
MarcoPolo je napisao(la):
HeHe to nisu morali pitat znanstvenike mogo sam im i ja rec ; ) Evo vec 15 godina zivi primjer, da se razumjemo i alkohol i ljekove i cigarete takodjer smatram drogama tako da je i to ukljuceno !
Efekt trave stvara veliku odbojnost prema bilo cemu slicnom ili ne prirodnom sto je vec bilo pisano po vutri, tako da ta teorija nikako nije drzala vodu, bila je samo mali dio velike propagande ; )
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Istina, ja sve više što pušim, to manje pijem, gadi mi se alkohol imam 21 godinu i čudno me vršnjaci gledaju kad izadjem van i naručim sok od jabuke, a sašiven ko mina :D

Muka mi je od alkohola, muka mi je od cigara iz kutije riga mi se od njih, duhan pušim ali isto sve manje i manje, ne traži me uopće, jedino šta sam pojačao to je vutra, sve više pušim i sve bolje se osjećam.


:)
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Ovo je ljudi banana, u članku su stavili link za fb događaj PROSVJEDNI MIMOHOD Za zdrav život -prirodom protiv droga
(stranica se tako zove, ako će tko tražit jer neželim stavljat facebook linkove)

Po čitavoj stranici u komentarima se medicinski korisnici marihuane izdrkavaju po rekreativnim nazivajući ih gangsterćičima i slično??? Moramo mi to obaviti na balkanski način nema druge. Umjesto zajedno za istu stvar moramo se mi u grupice odmah....
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
20.08.2013
25
33
13
Senator Džon Mekejn: “Možda bi trebalo da legalizujemo” marihuanu

Republikanski Senator iz Arizone, Džon Mekejn, rekao je na tribini u Tusonu u četvrtak da bi Sjedinjene Države možda trebalo da legalizuju marihuanu.

Mekejn je izneo relativno neočekivan poziv za reformu politike prema drogama, kada ga je učesnik tribine pitao zašto SAD treba da interveniše u građanskom ratu u Siriji, ali ne u Meksiku, gde su narko karteli u ratu sa vladom i jedni sa drugima.

Republikanski predsednički kandidat na izborima 2008, je, na to, započeo lekciju o ekonomiji kako bi objasnio krijumčarenje droge i rekao da je spreman za razgovor o legalizaciji marihuane.

“Dozvolite mi da kažem da ono šta se dešava u Meksiku, po mom mišljenju, je u izvesnoj meri, naša odgovornost… Zato što stvaramo potražnju za drogom u ovoj zemlji i kada postoji potražnja, tu će biti ponuda”, rekao je Mekejn.

“Legalizujte!” dobacili su neki članovi publike.

“Pa, možda bi trebalo da legalizujemo” odgovorio je Mekejn “sigurno idemo u tom pravcu do sada, kad je marihuana u pitanju, ali ja ću poštovati volju naroda.”

“Moj poziv je da ova zemlja započne razgovor o drogama, o kažnjavanju za droge”, dodao je Mekejn. “Veliki procenat ljudi koji su u zatvoru danas, su tamo zbog krivičnih dela u vezi sa drogom. Ne kažem da je to dobro ili loše, ali ja kažem da nam treba nacionalna debata… “

Pročitajte celu vest i pogledajte snimak tribine (Mekejnovi komenatari o marihuani počinju u 29. minutu):
http://www.usnews.com/news/blogs/washington-whispers/2013/09/06/watch-mccain-says-maybe-we-should-legalize-marijuana-cites-economics-and-mexican-cartels