Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
slucajno sam naleteo na tu emisiju sto vodi predrag sarapa i gosti su bili 2-3 novinara i taj marko.Sve stoji sto je rekao,cak je rekao onom novinaru sa pinka sto vodi emisju teska rec kao ae vidi kod vucica baci buvu za legalizaciju vuje (kao ti mi licis na duvaca,a i dobar si sa vucicem haahah) :D Osim sto su se svi smejali u studiju tokom njegovog izlaganja,nista se dalje nije otislo.A i ne cudi me takva reakcija,u fazonu svi su ga gledali kao nekog ko je pao sa marsa i prica o "legalizaciji droge" a ne marihuane.Imo je i neke ispadice tipa "sto se mene tice ja bi sve droge legalizovao" a to pravi veliki odjek u glavama konzervativaca.Dobro je sto se budi neka svest o legalizaciji,al treba vremena da se ista prihvati.

Edit: sad sam nasao link cele emisije,pa ko hoce nek pogleda http://www.youtube.com/watch?v=hQC72sNskKA
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
i zbog ovakvih panjeva nažalost mi strastveni pušači i obični rakreativci dolazimo na loš glas..jebeni krimosi ne žalim ih ni najmanje.. jadna naša vu, s kim sve ima posla...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Ma ko zna sta je taj jos uzimao,znam masu ljudi koji su se znali spucati bog zna cime pa zapali i u komu a u krvi raznoraznih cuda.Mozda je brasno bilo pokvareno od kolaca :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja mislim da je ovo ili neiskustvo mladih veterinara,ili neka teska dezinformacija plasirana od strane B92 u cilju zastrasivanja da se ne bi (ne daj boze) legalizovala nasa sveta biljka... Trece ne vidim... :/