Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
To sam i ja primjetio na 60% news portala samo sibaju vijesti o legalizaciji i naucna istrazivanja koja dokazuju ljekovita svojstva kao i svjedocanstva ljudi kojima je pomogla i pomaze.Mogli bi se svi mi usreciti prije no sto mislimo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
treba nam neki pravi doktor (a ne šarlatan) koji zna o čemu priča, da istupi na televiziju i objasni narodu kakav je Sakoman zapravo klaun, tako da se ovaj više nikad ne pojavi na ekranu sa svojim verbalnim proljevima...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Davos: Kofi Annan Urges ‘Rising Up’ Against Drug Prohibition
“I believe that drugs have destroyed many people, but wrong governmental policies have destroyed many more,” Annan said. “When we realized [alcohol] prohibition wasn’t working we had the courage to change it.”

http://mjnewsnetwork.com/10754/davos-kofi-annan-urges-rising-up-against-drug-prohibition/

Čudotvorna biljka zbog koje ljudi izbacuju rak na usta zaslužuje vašu borbu za njenu legalizaciju!
Bolesni ljudi prvo si moraju postaviti pitanje, Tko to meni brani da ja živim? Ako je konoplja prirodna biljka, tko mi može uskratiti njezino korištenje, sadnju ili nešto drugo? Doći ćete do jednog odgovora. Konoplju brane zakoni koje su osmislile vlade. Ta ista vlada, dužna je, čitaj služiti svim građanima Republike Hrvatske bez izuzetaka.
http://www.dnevno.hr/zdravlje/112748-video-cudotvorna-biljka-zbog-koje-ljudi-izbacuju-rak-na-usta-zasluzuje-vasu-borbu-za-njenu-legalizaciju.html

(moram reci kako osobno nisam pretjerano odusevljena ekipom iz konoplja&co....nekako mi se cini da je ovo za njih samo dobra poslovna prilika i da sve sto rade po pitanju cannabis aktivizma je samo stvar promidzhe njihova posla..ali..eto..bolje ista nego nista..bitno je da je biljka i njezina medicinska svojstva sve prisutnija u medijima...)
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163