Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Neka samo zadirkuju lava dok spava, pogotovo taj premijer twiteraš koji se hvali glupostima po twiteru i društvenim mrežama. Nisu svjesni da ljudima izbijaju kruh iz ruku, a u albaniji to neprolazi baš lako. Da sam ja na mjestu Edija Rame ja bih strahova za svoj život i živote svoje obitelji.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/na-granicnim-prijelazima-s-drogom-palo-15-turista---344438.html

Vau, bombastičan naslov na hrvatskom portalu: "Sa drogom na graničnim prijelazima palo 15 turista"

Kad ono krenem dalje čitat sve zajedno su zapljenili 40 g trave, 5 g hašiša i nekakve tablete. Stvarno jedno veliko BRAVO za hrvatsku policiju, dok na prijelazima svakodnevno prolaze velike posiljke tezih droga, oni love turiste koji su odlučili doći kod nas na more na odmor potrosit nesto para i ponjeli sa sobom nesto svoje za relax da nemoraju placat vutru bezobrazno skupim dilerima na jadranu. Fujjjj, postali smo dno dna!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
m a n d o r je napisao(la):
You may be tired of hearing about how medical cannabis is curing today’s most prevalent diseases and mental disorders, including cancer and epilepsy, as well as depression and anxiety. But there is a reason why the medical cannabis movement is taking off; cannabis WORKS, and for this reason, it is crucial to be spreading information about the potent effects of this plant.
Hm, ovi naši mutanti na vlasti ni ne znaju Engleski....pipl mast trast as
oni koji znaju, pobjegli su van...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/price-mladih-koji-su-napustili-hrvatsku-kad-osjetite-zivot-u-normalnoj-zemlji-tesko-se-vratiti/760141.aspx
kad osjetite zivot u normalnoj zemlji teško se vratiti
(malo off topica, malo sam izritiran, mora da je promjena vremena kriva)