Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne kužim zašto si uopće stavio ovaj link Jack, kad je to jedno te isto kao i link iznad :signs054:
Kad već zagađujemo ovu stranicu sa dezinformacijama, moj komentar je kratak. Farmaceutski sluge su se opet digli na noge! To što se balavurdija uspanići pa trči na hitnu, ne znaći da su tamo i trebali doći, a oni ih onda nakljukaju svojim sintetskim drogicama i proglase šizikama :eek:hno:
Sva sreća da nisu svi liječnici kao taj "sin uglednog psihijatra"... Ako mu je otac i bio ugledan, ovaj je debil na kvadrat :knockknock:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and No Joke

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nema veze s pameću... nema... matere mi, prestat ću gledat ovu temu, muka mi od ovih debilana.





Legalizaciju treba dobro promisliti
Istraživači su u tri nezavisne studija sakupljali podatke o tome koliko je mladih konzumenata marihuane završilo srednju školu, zaslužilo fakultetsku diplomu, postalo ovisno o travi ili drugim supstancama, koliko ih je pokušalo počiniti samoubojstvo te postalo depresivno.
Pronašli su jasne veze između redovitosti pušenja kanabisa tijekom adolescencije i gore navedenih posljedica, piše Mail Online.
- Legalizaciju marihuane treba dobro promisliti, budući da će mladi još lakše dolaziti do nje, zaključili su autori studije.
Eto, ja nisam pušio vutru do 18-te, završio srednju doduše, al fakultet nisam, a depri sam sklon zbog opće situacije, ne samo u državi, nego u cijelom svijetu.
A što se lakše dostupnosti tiće, ukoliko se legalizira... što reći na to... crnog tržišta će uvijek biti, a regulirani trgovci sigurno neće maloljetniku prodat, jer im prijeti zakonska sankcija. Ne kužim kako meni, poluobrazovanom debilu, to može bit jasno, a ovim visoko obrazovanim mamlazima nije! Valjda mi nije toliko ispran mozak, jer ipak sam u prosjeku 4-5 godina manje sjedio u školi.

E da! Na samoubojstvo ne pomišljam. Valjda nisam dovoljno rano počeo dimit... inaće bih vjerojatno već bio pokojni... eto, sreća moja, pa sam bio dobro dete :punch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and CilI
12.06.2013
53
19
8
Današnji novinari pišu svakojake gluposti i stvari koje nemaju veze sa vezom a da ne govorimo koliko su pismeni...Kolega ne živcirati se bezveze,na ovaj članak možeš se samo dobro nasmijati... :dada