Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
pacijenti ni nemaju izbora.."bolje grob nego rob" =ovakvo stanje odgovara vlastima-smanjuju troshkove za lijechenje(mrtav pacijent=0kn troshkova )..ili..mogu lupati kazne po cca 5000kn..
+odgovara i dilerima ( a znamo da "riba smrdi od glave" )

za sutra je najavljeni i specijal u novom listu
mediji su "zajahali val"..mislim kako je vrijeme i prilika.(.nazhalost ovakva ) da se pridruzhe udruge i pacijenti..
( ako nishta drugo..vrijeme je za pokretanje i/ili reaktivaciju pitanja ozbiljnog cannabis club-a u hrvatskoj..1 klub-kako se nebi disperzirala sredstva na bezbroj udruga/udruzhenja itd..+trebali bi se ugledati u gay aktiviste..koji su u par godina..uz dobar PR + aktivizam..doshli do svojih prava...a jednako su bili stigmatizirani..i josh uvijek jesu..ali sada imaju barem zakon na svojoj strani )
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
zlavjestica je napisao(la):
mediji su "zajahali val"..mislim kako je vrijeme i prilika.(.nazhalost ovakva ) da se pridruzhe udruge i pacijenti..
Da, bas to sto kaze Zlavjestica, medijima je to trenutno zanimljivo i trebali bi se sad nekako pokrenit, udruzit svi, od koje kakvih udruga do ponaosob.
Neznam, ako ima na forumu, a pretpostavljam da ima osoba ko i ja sam, koi ju koriste nekad zbog zdravstvenog stanja, hocu reci vjerovatno su clan u
nekoj udruzi pa bi mozda mogli predlozit nesto u udruzi, neki nacin, nezz...

U glavnom mogo bi ovaj slucaj mozda i stvarno bit neka prekretnica http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/huanita-luksetica-kanabis-je-spasio-a-zbog-toga-ce-sad-na-sud---359217.html

I izbori ce, moglo bi se iskoristi, ko i sto i Mirela Holy ko fol se zalaze za legalizaciju da bi pomogla ljudima, pomaze sebi jer zna da se to jednom mora desit, jednom se mora legalizirat,
a ljudi su sve svjesniji sto je zapravo marihuana!! I treba sad forsirat!

ma haj sam,razumjet cete me :leafblunt:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mazar je napisao(la):
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/1392501/pod-pritiskom-postajem-kriminalac-za-svoje-zdravlje/
briljantni plavci, one 22 kg o kojima se priča to je težina svih svježih biljaka sa stabljikama i lišćem :signs053: :signs051:
koji briljantni umovi :ludaci_lol:
pa to oni tako obichno i rade..pochupaju biljke...mooozhda malo otresu korijen i u vreche pa na vagu..
hebiga..moramo imati razumjevanja i za njih..ipak je teshko nachi novi posao..a.. pogotovo nekome tko je bivshi policajac..jer..nepovjerenje prema policiji..to je toliko duboko u nama..npr.osobno nebih nikada zaposlila osobu koja je radila kao policajac.mislim da oni ne znaju za odanost..oni moraju biti spremni vlastitu mater zahebat..= sociopatija...
( nisam ih zheljela nazvati psihopatima ..sami prosudite- osnovna odlika psihopata je odsustvo savjesti i emapatije....paaa..eto.. )

edit :eek:vaj prilog sa RTL-a je napravila Antonija Mandic..kojia je nedavo napravila kaaatastrofalno loshu emisiju na temu legalizacije..dovoljno je rech kako je pozvala dr.sakomana ( koji na tu temu zna manje od prosjechnog forumasha ovdje..frajer ima stavove koji se temelje na proshlostoljetnim "saznanjima" i samo njima barata )..te ga predstavljala kao najvecheg struchnjaka za pitanja ovisnosti (zapeo je u svom heptanonsko substitucijskom svijetu..ostao u 90tim godinama..i ne razumijem tko josh njega poziva kada su ovakve teme u pitanju )
ovime se maaalo iskupila..

klima se mjenja..sve je vishe nashih lijechnika kojima nije problem javno rechi kako ochito postoje stanja / bolesti / simptomi..kod kojih kanabinoidi pomazhu..shto je napredak-obzirom da su pred samo godinu dana ponavljali kako oni mogu govoriti samo o sluzhbenom stavu ministarstva..
ima nade..ali je u p.m. daleko.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
d@ni je napisao(la):
"Neki oboljeli su čak od liječnika prvi puta čuli za ulje od marihuane i onda su ga počeli tražiti."
Javna je tajna da na odjelima onkologije 90% pacijenata uzima ulje, slušao sam to od sestre koja radi na tom odjelu. I doktori i sestre to znaju.

i odličan mi je komentar na dnu stranice od warlocka
Zamisli koliko trebaš biti zaostao da spriječiš čovjeka da si pomaže na bilo koji način. Takve suce i tužitelje treba eutanazirat skupa s ovim mentalno zaostalim zakonodavcima. :shit:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
NAPOKON ...josh sam jucher morala upozoravati ljude na njega...isuse...koje olakshanje osjecham.jedan manje.

zhivkov je sada sigurno malo manje zhivahan hehehehhe ( hehehhehe i hehhehehhe i hehhehehheheh...ne veselim se inache tudjoj nesrechi.ali ovaj ga je zasluzhio u p.m. )

05:30 ..moram kod doktora...a svejedno mi je osmijeh na licu..zhivkov pao...+ zadnjih 10 dana svaki dan afirmativno medijsko pokrivanje priche o medicinskim svojstvima kanabisa..pa di chesh bolje??
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Nek se priča,to je važno!!
Da se bar hoče još ljudi javit sa svojim iskustvima da se pojača pritisak...
Pa onda sve njih zvati za svjedoke i napravit od toga pravi show.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Trebali bi svi svojim ljechnicima rechi ( ukoliko koristimo iz zdravstvenih razloga )...neka ljudi vide koliko nas je..
mozhda se i to bude uzimalo u obzir..
a ako i ne..u svakom sluchaju je doshlo vrijeme da ...da parafraziram gay-eve : izadjemo iz grow boxova
izgleda da je na nama da informirano/educiramo..ili barem zainteresiramo doktore..(dapache..to nam dodje kao gradjanska duzhnost :) )
( ionak danas moram do dr. -da mi pogleda nalaz krvi..pa taman prilika..nadam se kako che dr.imati vremena.da joj bar u 3min.objasnim neke stvari..masa njih ni ne zna za npr. CBD sorte..ne znaju da te sorte jedva da se mogu nazvati "drogom".jer...bash ni nemaju klasichno high djelovanje )
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Doktori ne vole, da se sam ljecis./imaju obcutak za sebe, da so vise vrijedni od drugih poklica jer ljece, komplex
visevrednosti/ Zato se stvari sporo promicu, puževom brzinom. Vole oni tablete propisivati a još radije
ako im u džep padne koja provizija./pare, dzabe putovanja i ekskurzije itd./

Legalno na papiru u Sloveniji a u praksi sve po starome.
Liječenje vutrom = kriminalac.
Na žalost još uvijek.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ali..ako pochnemo raditi samo ono shto drugi odobravaju.. tj.misliti shto che netko drugi misliti o onama...tada ni ne zhivimo svoj zhivot..zhivimo za "njih"...bitno mi je da nemam osjechaj da radim neshto amoralno..ali istinski amoralno..da me savjest ne proganja..a zbog kanabisa i konzumacije ulja nemam taj osjechaj.mislim da ni jedan med.korisnik ne osjecha da chini neshto moralno krivo...uglavnom..rekla sam doktorici.mislim da se pravila kako nije chula..i to je napredak.-prvo vas mrze=misle da smo kriminalci..onda ignoriraju=ne znaju shto i kako odreagirati..na kraju dolazi prihvachanje=pochinju se informirati i mozhda educirati ( kada su dr. u pitanju )..dakle..1.korak napravljen...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Potpuno se slažem sa tobom. Meni nikad nije bilo pitanje, da li je konzumacija vutre moralna.
To je moje lično pravo. Vise je moje osobno zavedanje, da kod tog pitanja je poanta sto
većina heba manjinu/nas upotrebljivaće vutre/ i da je to političko pitanje. A znamo
zbog čega je do toga došlo./prohibicija/ Bitno je da se stvari guraju dalje i da imamo
ovaj forum gdje znamo, da nismo sami/istomišljenici/ i gdje izmenjujemo informacije
o svemu sta nas interesuje bez lezi, dezinformacija itd.

U cijeloj zgodovini čovječanstva je uvijek bilo to da so elite u sprezi sa crkvom/verom/
hebali neinformirane ljude/neizobrazene/ za svoje koristi. Oni se nikad nisu pitali da li je
to moralno/jer poznaju to riječ a ne znaju sta znaci/ jer morala je za njih samo sredstvo
kako usmjeravati ljude za njihovu korist. Niti jih zanima kako se osjeća nepravedno
heban čovjek, jer za to kažu koleterarna/postranska/ šteta. Cinizam prvog reda.