Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
veceras na TV-u
"
Danas 06.11.2014.
"VEČERAS U 21.00 SAT, EMISIJA "PRESSJEK" ( Kanal RI )
Gosti: Rick Simpson, tvorac ulja od kanabisa i Huanito Luksetić, oboljeli od multipleskleroze koji se uspješno liječi uljem i koji je zbog toga završio u zatvoru."

+ NOVA TV u 22.00 sata
"Emisija PROVJERENO"
"Smrtno bolesnima prodavao je nadu. Inače ilegalan lijek u Hrvatskoj: ulje od konoplje. Naplaćivao je to nekoliko tisuća eura. Zbog niza optužbi na račun vlasnika udruge koja i prodaje taj navodni lijek, ekipa Provjerenog odnijela ga je na testiranje kako bi i potvrdili ono što su pacijenti sumnjali: u bočici je čista prevara!"
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Prater je napisao(la):
vishe od 50% su talijanske sorte..oni su (barem je tako prije bilo ) dosta radili na sortama koje bi bile iskoristive i kao sjemenske/uljarice i za vlakno.
u pravilniku masa takvih sorti..a isti pravilnik brani korishtenje ichega osim samog sjemena = tipichne nebuloze na hrvatski nachin.
( netko brzinski sklepao pravilnik bez dublje analize struke..eto..chisto reda radi..neka bude da imamo pravilnik + sigurno je netko masno naplatio samu izradu pravilnika-tobozhnje konzultacije..suradnike..savjetnike itd. )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater and CilI

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
zlavjestica je napisao(la):
veceras na TV-u
"
Danas 06.11.2014.
"VEČERAS U 21.00 SAT, EMISIJA "PRESSJEK" ( Kanal RI )
Gosti: Rick Simpson, tvorac ulja od kanabisa i Huanito Luksetić, oboljeli od multipleskleroze koji se uspješno liječi uljem i koji je zbog toga završio u zatvoru."
uf al me nazivciro ovaj maloumni voditelj...nalupate dec ulja u sebe...izjave su mu ko u malog djeteta...provokator...bolje da nisam ni gledo...
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
dr živković vozi mercedesa 2,3 telefona ,jebiga poslovan čovjek,nisam ni mislio da je neki dečko koji nema posla ,a ima obitelj i treba je prehranit.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
onaj papak sa RI tv-a se ponasha kao drzhavno odvjetnishtvo-silovao chovjeka da sam sebe tereti...
+ jadno pokushao isto i sa simpsonom..tj.pitao ga dali bi mu mogao staviti malo ulja na ranu..
to je bila kulminacija...a sve prije toga..ma jadnik jadni..
prepotentna pompozna kretenchina..i k. od novinara/voditelja..
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
to je jedino logichno ...jer..ovo do sada je bilo smijeshno.
+ nadajmo se kako che to pokrenuti i raspravu o medic.canna. na nekim vishim instancama..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mazar je napisao(la):
"Iz Ministarstva navode da je ministar zdravlja Siniša Varga u četvrtak poslijepodne, tijekom boravka u Zaboku, prečuo pitanje novinara i odgovorio da se legalizacija konoplje ne priprema, vjerujući kako ga je novinar upitao za legalizaciju uzgoja indijske, a ne industrijske konoplje." :knockknock:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-sinisa-varga-sam-sebe-angazirao-kao-vrhunskog-strucnjaka-u-bolnici-dok-je-bio-sef-hzzoa/782446.aspx :ludaci_lol:

Kako vještice kako...
Što bi rekao Scar
https://www.youtube.com/watch?v=NIKPrwErF1I :signs053:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
anketa na monitor.hr :) http://www.monitor.hr/anketa/?page=vote,results,1649

0wMiLBz.jpg
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
a jeste li vidjeli kako je isti taj ministar varga sam sebe angazhirao-zaposlio honorarno?? i maznuo 121 000kn te godine na toj muljazhi ...
-ovaj chlanak me odushevio jutros...mislim..ochito da su sposobni za kemijanja..e sada.. kada bi ih se josh dalo nekako natjerati da kemijaju u korist drzhave i njezinih stanovnika...
(vrijedi prochitati chitav chlanak...inspirativno djeluje hahhaha...)

http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-sinisa-varga-sam-sebe-angazirao-kao-vrhunskog-strucnjaka-u-bolnici-dok-je-bio-sef-hzzoa/782446.aspx

(nekako mi se chini da neche ni on dugo ostati na ministarskoj poziciji..mooozhda budemo imali vishe sreche sa narednim dr.ministrom )

edit: a kakvim tempom se mjenjaju ministri..mjenjaju se kao na traci.....pa mozhda za godinu dana i netko od nas postane ministar..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
vredi baciti pogled i na komantare ;)

"Tako vam izgleda zemlja kada nakon NEUKIH siromašaka i opanćara na VLAST dođu obrazovani a SIROMAŠNI - (plača je razlog a ne dobro društva ili napredak) ..... NE MOŽE SIROMAŠAN BITI NA VLASTI jer je gladan svega..."
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sada protivnici legalizacije likuju...kao da nije rijech o samo jednoj ..manje vishe..bezazlenoj srednjoshkolskoj psini..
dobro je shto su txt-u istaknuli kako ..iako je cannabis potpuno legalan u coloradu...nije legalan za maloljetnike.

Danas u Glasu Istre i Novi List u dodatku "POGLED" na duplerici :

"KANABIS -covjekov najbolji prijatelj"