Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to sam bas ja hteo kopirati al me mrzelo.. svaka cas wedrane a nek im je sa srecom u potrazi za zvakom bar nas nece dirati ... a sto je najgore trazi ono sto nepostoji ..smejurija prava..

a posle heroina u 9mj. svi u cernobjel..
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ZOKI je napisao(la):
nek im je sa srecom u potrazi za zvakom
Mogli su si bar izmisliti par komada i reči to je to, to je ta užasna droga, ali nisu čak ni to napravili. Ali nikog nije briga što uoće neznaju da li postoje te žvake, bitno je samo da su svi uznemireni i zabrinuti za svoju djecu. Evo sad vidite kakvu moć ima mainstream medija. Zašto bi uopće vjerovao bilo čemu što napišu u novine i vidim na televiziji?
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
pa jel jos niste skuzili da se uopce ne treba obazirati na novinske napise
to ti je kao da ti soli pamet neko dijete iz osnovne skole.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
šta li tu smrdi
jedan dan ih zatekli sa kesom ispred
a drugi dan došli sa nalogom a ovi naivni nisu sklonili vutru
mnogo kake
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
prica nema smisla...
al tko zna kako oni interpretiraju to "zatekli"...jel ako su ih osobno zatekli sa vrecom imaju pravo odma djelovat.
al jao boze sto padaju ljudi...al neka ove lihvare.

EDIT: e inace o onim zvakama, standardna prica, prica postala agent paranoje. a takvi agenti djeluju snazno na ljude, a pricama ih se osnazuje i cak ozivljuje. a buduci da je ovo internacionalna senzacija ocekuj stare kako propovijedaju a djecu iz geta kako se predoziraju chunga-lungama....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
vadili mu iz dupeta koji su oni ...
al bi mu bilo lepo ...
oni cekali da se decko iskenja
svasta majka rodi al..............
sala mala..
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
uvijek sam mislio da je alzheimer jedna od najgorih bolesti koje čovjek može dobiti, srećom, imam manje šanse za to