Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
19/11/2008 21:09 | Podgorica
Uhapšen sa 30 kilograma droge

Autor: Beta
Podgorica - Policija je uhapsila u Podgorici osobu u čijem automobilu je pronašla 30 kilograma droge „skank“ i protiv koje će istražnom sudiji biti podneta krivična prijava.
:watchplant::watchplant::watchplant: cvetaj cvetaj cvece,pa cu od tebe da napravim skank :smoke18::dunce:





Dakle ja vise ne znam jel su blesavi urednici,novinari,panduri ili ljudi koji citaju . :abducted:

Inace u "Danas"-u sam citao ovu vest ali ima i recenica kako se "skank" proizvodi od cveta marihuane.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
GreenMan je napisao(la):
ima i recenica kako se "skank" proizvodi od cveta marihuane.

mozda i je, sta ti znas? zna mi uopce vise znamo? da je pitat ljude i slusat vecinu, skank se sigurno dobija iz koncetrata prskanog genetski modificiranog izvanzemaljskog poganskog cvijeta marihuane...:shit::abducted:
novine i slicne feljtonisticke stvari bi mogli pretvorit nebo u crveno...sta je je, samo se treba vecina sloziti i to je to...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
U vozu Beograd-Bar pronađeno šest kilograma marihuane

Autor: Beta | 21.11.2008. - 07:57
U vozu koji saobraća na relaciji Beograd-Bar, na železničkoj stanici u Prijepolju, carinici su pronašli šest kilograma marihuane.

Droga je pronađena u zajedničkoj akciji carinika i pripadnika MUP-a Prijepolje detaljnom kontrolom međunarodnog voza koji saobraća na relaciji Beograd-Bar, saopštila je Uprava carine.
Prilikom pregleda spavaćih kola i ličnog prtljaga putnika U.LJ (20), državljanina Republike Crne Gore, pronađeno je šest paketa marihuane uvijene u aluminijumsku foliju.
Carinici su otkrivenih šest kilograma marihuane predali u dalju nadležnost prijepoljskoj policiji, dok je putnik U. LJ. priveden.

........
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ka je neko prejak komentar ostavio hahahah


ivan1966 * 29.11.2008 * 11:26 Odgovor
ZLOCINI NE ZASTARIJEVAJU
OVOGA DROGERASA TREBA HAPSITI!!
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
CUDO kako je nisu nazvali SKUNK...
al inace ok ajde clanak... a cujte ovo:
"opojna droga koristi se već pet tisuća godina među stotinama ljudi diljem svijeta "
da stotinama ljudi....koliko je ono nas registriranih na forum??? hehehe
ajde i ovaj paragraf je donekle prijateljski :D

"Osim što se u većini slučajeva može smotati u džoint i popušiti u svrhu "hight" osjećaja, možemo je i jesti kao sastojak u kolačima, ali i koristiti u medicinske svrhe. Mnoge zemlje zabranjuju konzumiranje trave iako je dokazano kako ne stvara fizičku ovisnost."